NVIDIA در سومین روز از ماه March قصد انقلابی در صنعت گیمینگ دارد...تحولی عظیم!

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,705
images

اگر قصد دارید بدانید که NVIDIA در چند ماه گذشته در حال انجام چه کارهایی بوده، فقط کافی چند هفته دیگر صبر کنید.

این شرکت بزرگ فعال در زمینه سخت افزار و بازی های رایانه ای، در دعوت نامه ای که برای مطبوعات و اشخاص خاص صنعت فرستاده، از آنها دعوت کرده تا در روز سه شنبه، سوم ماه مارس برای مراسمی در سان فرانسیسکو گرد هم آیند.
بر طبق این دعوت نامه، آقای Jen-Hsun Huang رئیس انویدیا، حضار را دعوت به مراسمی کرده که در آن چیزی نمایش داده خواهد شد که به مدت 5 سال در دست ساخت بوده و قرار است آینده این صنعت را به طور کامل متحول کند.
من قصد دارم شما را دعوت به شرکت در یک مراسم بسیار ویژه در روز سوم مارس بکنم.
چیزی که من می خواهم با شما به اشتراک بگذارم بیشتر از 5 سال در حال ساخت بوده و آینده صنعت گیم را دوباره تعریف خواهد کرد.

nexus2cee_invite_thumb.png

نظر شما در این مورد چیست؟؟ آیا با یک کارت گرافیک انقلابی رو به رو خواهیم بود، یا اینکه این شرکت صاحب یک کنسول خواهد شد؟؟؟؟

آپدیت:

بالاخره آن انقلاب (:d) رخ داد و انویدیا از یک کنسول به نام NVIDIA Shield رونمایی کرد که بر مبنای Cloud Gaming بوده و از 4K پشتیبانی می کند...این دستگاه هم چنین به چیپ ست Tegra X1 مجهز می باشد.

shield-hero-image.0.0.0.jpg

اگر منتظر انقلاب دیگری بودید لطفا باز هم منتظر باشید:d

آخرین ویرایش:

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
ماکرو دیگه مو به تنمون نذاشته بمونه همش ریخته.#:-s...حالا این انویدیا هم می‌خواد انقلاب کنه دیگه کرکو پری واسمون نمیمونه:|

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
امیدوارم بیشتر از اینکه یه انتقلاب کوتاه مدت سخت افزاری باشه ، یه انقلاب بلند مدت نرم افزاری باشه

PDPR

کاربر سایت
Jan 9, 2015
209
نام
PooRia
احتمالا یه نیمچه کنسول/PC ترکیبی خواهد بود :D تو مایه های Steam Box :D
بعید می‌دونم ۵سال نشسته باشن واسه یه مینی کنسول فکر کرده باشن با وجود سونی و ماکرو
کنسول ساختن که کاری نداره ۱ماه یکدونه کنسول مثل امپراطور میسازن:d

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
در مورد انقلاب که چیزی ندیدیم ما!به نظرم میخوان از تراشه GM200 و کاراییش صحبت کنن و به احتمال زیاد از چند ویژگی بروز شده هم رونمایی میکنه.البته به نظرم مهمترین بحثشون روی تبلت جدید Shield باشه که با تراشه X1 خواهد بود.کلا چیزه انقلابی من ندیدیم ولی باید صبر کرد و دید.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
خدا رو شکر که ماکرو و سونی کنسولاشون رو تو این نسل نبردن پیش انویدیا وگرنه یه 10 سالی هم باید صبر میکردیم تا انویدیا یه حرکت انقلابی تلافی جویانه انجام بده :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر