نقد و بررسی Max Payne 2

با کدوم نسخه Max Payne بیشتر ارتباط برقرار کردی؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    34

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
واقعا بعضی از بهترین بازی ها نسل ها مختلف یا بدست فراموشی سپرده میشن یا ip خراب میشه

حیف

نمیشه گفت که این عنوان خراب شده . بازی خوبی بود مکس پین 3 اما یه جورایی امروزی پسند و شلوغ شده بود اکثر جاهاش .
به شخصه خودم دوست داشتم اما اگه راک استار بتونه با اون تم سنگین و غمناک با لوکیشنها سرد و تاریک و ایده جدید ( مثل مخفی کاری ) ، مکس پین رو برگردونه خیلی جای تحسین داره

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
همچین چیزی امکان پذیر نیست . متاسفانه راک استار دو دستی مکس پین رو گرفته و ول نمیکنه

:(:(
==================================
من مکس پین2و1 رو فکر کنم حدود 8 بار رفتم کلا هر سال که بیکار می شدم یه دور مکس پین 2 یا 1 رو می رفتم.:d
ولی مکس پین3 رو بالای 2 بار نرفتم اصلا حال نمی داد شاید بهترین اکشن و گرافیک رو داشت ولی اون داستان غم انگیز و جو تاریک و خسته پلیسی شماره1و2 رو نداشت کلا راک استار شاید نو زدن gta وLANعالی باشه ولی اصلا کارش تو مکس پین خوب نبود چون عنصر اصلی بازی رو ول کرده بود وبیشتر به قسمت های دیگه توجه داشته ولی همون خودش رو همه این ها سایه انداخته.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نمیشه گفت که این عنوان خراب شده . بازی خوبی بود مکس پین 3 اما یه جورایی امروزی پسند و شلوغ شده بود اکثر جاهاش .
به شخصه خودم دوست داشتم اما اگه راک استار بتونه با اون تم سنگین و غمناک با لوکیشنها سرد و تاریک و ایده جدید ( مثل مخفی کاری ) ، مکس پین رو برگردونه خیلی جای تحسین داره

درست مثل crash وقتی نانتی داگ ip این بازی واگذار کرد بازیش خراب شد بد نشد اما دیگه هیچوقت اون crash دوست داشتنی نشد

:(:(
==================================
من مکس پین2و1 رو فکر کنم حدود 8 بار رفتم کلا هر سال که بیکار می شدم یه دور مکس پین 2 یا 1 رو می رفتم.:d
ولی مکس پین3 رو بالای 2 بار نرفتم اصلا حال نمی داد شاید بهترین اکشن و گرافیک رو داشت ولی اون داستان غم انگیز و جو تاریک و خسته پلیسی شماره1و2 رو نداشت کلا راک استار شاید نو زدن gta وLANعالی باشه ولی اصلا کارش تو مکس پین خوب نبود چون عنصر اصلی بازی رو ول کرده بود وبیشتر به قسمت های دیگه توجه داشته ولی همون خودش رو همه این ها سایه انداخته.

:(

داداش من که خوره مکس پین 1 بود حداقل 20 بار تمومش کرد اما نسخه 2 فقط 2 بار تموم کرد

نسخه 1 هم روی pc هم xbox بازی کرد نسخه 2 رو فقط روی xbox بازی کرد

من خوره تر از داداش خودم سر مکس پین ندیدم عشق مرحله ها خوابشم بود اما من عاشق صجنه ها تاریک . غمگین و ....... مکس پین بازی بودم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
124096-max-payne-2-the-fall-of-max-payne-playstation-2-screenshot.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اولین بازی که روی PC تجربه کردم
بی شک تا آخر عمرم بهترین بازی منه

مکس پین بازی بینظیری بود انقدر خوب که روی اکثر کنسول ها و pc اومد

مکس پین یه خاطره شیرین و دوست داشتنی تو ذهن همه کساییه که تجربه اش کردن تو دنیاش زندگی کردن جنگیدن بغض کردن شاد شدن

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
آقا من با سری مکس پین زندگی کردم ... دقیقا سال 84 که سیستم خریدم بازی مکس پین 2 روش نصب بود شاید 50 بار بیشتر تمومش کردم جوری که چشم بسته میتونم برمش ... مکس پین 1 رو هم 4-5 باری بازی کردم ولی نسخه سوم به نظرم در زمان خودش گرافیک باحالی داشت و کلا با همه چیش حال کردم

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab

:-bd
این حرکت تو مکس پین2 عالی بود همش می خواستم بعد درگیری ها این مدلی خشاب عوض کنم.
دور اول من شانسی این حرکت رو زدم که اصلا وقتی دیدم به وجد امده بودم;)
================================================
بهترین شماره هم بنظرم شماره2 بود هرچند 1 و2 کاملا دلچسب بودن ولی همین حرکت ها ی جدید و همچنین کمی گیم پلی خوش دست تر دلیل انتخابم بود.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بعد دیدن این تاپیک ،
باز جوگیر شدم و فیلم یاد هندستون کرد.
از شانسم اینا رو گیر آوردم.

$%28KGrHqFHJFIFEyJ%29ZKmQBRNJJ5Don!~~60_57.JPG

$_57.JPG

آره بابا خوب مکس پین کم چیزی که نیست باید با دیدنش حتما جو گیر میشدی :bighug:

ولی این جو گیری هم بد دردیه ها :d

اگر کنسول داری نسخه کنسولشو بازی کن اگر pc داری نسخه pc بازی کن

نسخه gameboy advance ش هم خالی از لطف نیست حتما تجربه اش کن

آقا من با سری مکس پین زندگی کردم ... دقیقا سال 84 که سیستم خریدم بازی مکس پین 2 روش نصب بود شاید 50 بار بیشتر تمومش کردم جوری که چشم بسته میتونم برمش ... مکس پین 1 رو هم 4-5 باری بازی کردم ولی نسخه سوم به نظرم در زمان خودش گرافیک باحالی داشت و کلا با همه چیش حال کردم

از عکس آتارت معلومه که عاشق مکس پین هستی اویل :x

فدات عزیز

:-bd
این حرکت تو مکس پین2 عالی بود همش می خواستم بعد درگیری ها این مدلی خشاب عوض کنم.
دور اول من شانسی این حرکت رو زدم که اصلا وقتی دیدم به وجد امده بودم;)
================================================
بهترین شماره هم بنظرم شماره2 بود هرچند 1 و2 کاملا دلچسب بودن ولی همین حرکت ها ی جدید و همچنین کمی گیم پلی خوش دست تر دلیل انتخابم بود.

مکس پین با همین ژانگولر بازیا معروف شد دیگه :d

آره درسته از نظر گرافیکی . حرکات اضافه شده به کاراکتر اصلی بازی و ..... نسخه 2 پیشرفت کرده بود

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
نوچ نوچ نوچ یادش بخیر یکی از مراحلی که با مونا میومدی پایین از یه سری پله بعد یه کپسول اکسیژن جلوت بود و کلی آدم اونجا از آهسته کردن زمان استفاده میکردم چنان طرف رو 30 تا تیر کلاش روش خالی میکردم که از این سر زمین میچسبید به دیوار 100 متر جلوتر :>

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نوچ نوچ نوچ یادش بخیر یکی از مراحلی که با مونا میومدی پایین از یه سری پله بعد یه کپسول اکسیژن جلوت بود و کلی آدم اونجا از آهسته کردن زمان استفاده میکردم چنان طرف رو 30 تا تیر کلاش روش خالی میکردم که از این سر زمین میچسبید به دیوار 100 متر جلوتر :>

چه خاطرات زیبا و مهربان ورزانیه ای :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر