کمک برای بازی TimeShift

AhrimanSefid

کاربر سایت
Oct 11, 2006
29
سلام
من در این مرحله که عکسش رو انداختم گیر کردم مننون می شم کمک کنید.

25snarr.jpg

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
دوستان عزیز
من هنوز به این مراحل نرسیده ام و با اینکه (داستان) بازی چنگی به دل نمی زند دوست ندارم از راهنما استفاده کنم. ولی یه راهنمای ابتدایی برای شما آپلود می کنم امیدوارم به دردتون بخوره.

Attachments

• TimeShift-guide.rar
    21.9 KB · مشاهده: 47

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام من در مرحله ي Level 3 – New Blood گير كردم :
قسمت كه 1 triple gun سواري و 1 تانك مياد انجا بايد چي كار كنم؟
اگه نتونستی راهش اینه:
فقط با استفاده از timeshift از پارک و جلوی تانک برو بیرون و دست راست وارد راه زیرزمینی شو.

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام
من در این مرحله که عکسش رو انداختم گیر کردم مننون می شم کمک کنید.
اگه نتونستی راهش اینه:
وقتی اهرمو می زنی برای چند لحظه یه راه بین جعبه ها باز می شه. با timeshift می تونی ازش عبور کنی.

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
دستتون درد نکنه حالا این جایی دیگه گیر کردم اونجایی که که حدود 5 تا ماموریت داده که گفنه بود ساختمان کوجک را از بین ببریم من هرچی به طرفشون شلیک میکنم اصلا خراب نمیشن با اون اسله ی دوبین دارم به طرفش شلیک کردم باز هم نمیشه
ممنون میشم اگه کمکم کنید:((:((:((:((

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
دستتون درد نکنه حالا این جایی دیگه گیر کردم اونجایی که که حدود 5 تا ماموریت داده که گفنه بود ساختمان کوجک را از بین ببریم من هرچی به طرفشون شلیک میکنم اصلا خراب نمیشن با اون اسله ی دوبین دارم به طرفش شلیک کردم باز هم نمیشه
ممنون میشم اگه کمکم کنید:((:((:((:((
اسم مرحله رو بگو (در بخش سیو ها مینویسه) یا یه عکس از مرحله بذار. در کل یادم نمیاد ساختمون با تفنگ نابود بشه. هر جا قرار بود چیزی منفجر بشه, از مواد منفجره استفاده میکردیم.

cerberus

کاربر سایت
Oct 5, 2007
3
سلام
من توي مرحله اي كه يك تونل هوا است ويك دريچه هوا خيلي سريع باز و بسته ميشه گير كردم .
از اون تونل رد شدم ولي داخل پروانه در حال گردشه و 3 تا لوله راهروي ديگه هم كه در اطراف كانال هوا هستند بسته اند .
من بايد چيكار كنم ؟
لطفا كمك كنيد.

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
بچه هتا کمک کنید من تو یه مر حله گیر کردم باید از دست یه هلیکوپتر فرار کنم بعدیه اسانسور هست که که اسانسوره طبقه بالاست و هیچ چیزی وجود نداره که من بخوام اون اسانسورو بیارم پایین
لطفا کمک کنید

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
بچه هتا کمک کنید من تو یه مر حله گیر کردم باید از دست یه هلیکوپتر فرار کنم بعدیه اسانسور هست که که اسانسوره طبقه بالاست و هیچ چیزی وجود نداره که من بخوام اون اسانسورو بیارم پایین
لطفا کمک کنید
سلام
یادم نیست,
احتمالن باید هلکوپترو بزنی.

sultansulay

کاربر سایت
Sep 18, 2016
1
اگه نتونستی راهش اینه:
فقط با استفاده از timeshift از پارک و جلوی تانک برو بیرون و دست راست وارد راه زیرزمینی شو.
سلام من بعد این مرحله گیر کردم یعنی جایی که وقتی وارد ره رو میشی و تمام اونایی رو که باید بکشی رو میکشی و میری وارد یه ایستاگ قطار میشی که ریل قتارش آب بینش رفته خب حالا باید چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر