لیست 10 بازی سوم شخص برتر از نگاه watchmojo

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
#10: “Syphon ******” (1999)

#9: “SOCOM II: U.S. Navy Seals” (2003)

#8: “Dead Space 2” (2011)

#7: “Tom Clancy’s Ghost Recon: Advanced Warfighter” (2006)

#6: “Max Payne” (2001)

#5: “Uncharted 2: Among Thieves” (2011)

#4: “Mass Effect 2” (2010)

#3: “Gears of War” (2006)

#2: “The Last of Us” (2013)

#1: “Resident Evil 4” (2005)

30.jpg

منبع

Top 10 Third Person Shooters | WatchMojo.com

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
توام گشتی یه لیست پیدا کردی Resident 4 توش اول باشه :))

دیگه همه میدونن شاخ های شوتر سوم شخص GeOW و MaxPayn هستن نه رزیدنت >:)

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
توام گشتی یه لیست پیدا کردی Resident 4 توش اول باشه :))

دیگه همه میدونن شاخ های شوتر سوم شخص GeOW و MaxPayn هستن نه رزیدنت >:)

اولا که منبع را نگاه کن ثانیا این لیست زده شوتر سوم شخص! ولی بعضی هاشون شوتر سوم شخص نیست! مثلا mass effect یا رزیدنت اویل 4! منم به خاطر همین تو عنوان تاپیک نزدم شوتر سوم شخص! در ضمن من بعد از بازی کردن ونکوییش کلا gears of war را یادم رفت!:))>:)

بعد این وبسایت معروفی هست. من مدت هاست لیستاشو دنبال میکنم!

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اولا که منبع را نگاه کن ثانیا این لیست زده سوم شخص! ولی بعضی هاشون شخص نیست! مثلا mass effect یا رزیدنت اویل 4! منم به خاطر همین تو عنوان تاپیک نزدم شوتر سوم شخص! در ضمن من بعد از بازی کردن ونکوییش کلا gears of war را یادم رفت!:))>:)

بعد این وبسایت معروفی هست. من مدت هاست لیستاشو دنبال میکنم!

اول اینکه لینک منبعت زده شوتر سوم شخص پس تو حق نداری دست ببری توش و بنویسی سوم شخص :d
دوم اینکه تو تنها مخلوق بشری هستی که ونکوییش رو بالاتر از GeOW میدونی :)) اونم دلیلش بر میگرده به تعصب بیجایی که داری :d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
تا حالا ندیده بودیم کسی رو gears رو برتر از vanquish بدونه که دیدیم.....منبع هم که خداس:dاعتبارش خییییلی بالاس

.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
تمام منتقدان GeOW رو برتر از ونکویشش میدونن. بهتر یه سر به متا و رنکینگز بزنید تا دقیق متوجه بشید و از میزان شگفت شما کاسته بشه :))

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
این چنل به هیچ وجه فقط در مورد گیم نیست یه دستی هم تو گیم داره مثلا یه ویدعو گذاشته بود که ۱۰ راه برتر تمام شدن دنیا راه اولش هم بمی اتم بود:d:-" انتخاباش به هیچ وجه معتبر نیست;;)

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
لیست جالبیه!
ولی به نظرم خیلی درست نیست.
اویل4 چنین سبک و دوربینی رو خلق کرد و به دنیای بازی ها معرفی کرد ولی عناوینی چون gears of war از اویل4 خیلی بهترن

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
یک سری ها واقعا مشکل دارند! خب به من چه که لیست این شکلی هست! من دیدم 10 بازی که انتخاب کرده عالی هستند همشون و لیست خوبیه گذاشتم. همین ign لیست 100 بازی برترشو نگاه کنید خندتون میگیره!

در رابطه با ونکوییش هم 4 تا مقاله بخونید بعد نظر بدید. از نظر من خیلی بهتر از گرز هست. چون کل گرز خلاصه شده بود تو سنگیر گیری و تیر اندازی! تازه خود گرز از هم از مخلوقات رزیدنت 4 هست!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر