کمپین کیک‌استارتر Night Cry، دنباله معنوی Clock Tower آغاز شد

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
gky226iicyrqwhrh7ypo.jpg

کمپین Kickstarter پروژه Scissors که هم‌اکنون با نام Night Cry شناخته می‌شود و دنباله معنوی Clock Tower است، آغاز شد.

Night Cry عنوانی ترسناک (در سبک J-Horror) بوده و وقایع بازی در یک کشتی گردشگری سرگردان در دریا اتفاق می‌افتند. جایی که قتل‌هایی مرموز و نسبتا هولناک رخ می‌دهند. بازیکنان باید علاوه بر محافظت از جان خود و دیگر مسافران، شخصی که مرتکب این قتل‌های مرموز می‌شود را پیدا کنند.

سِمت creative director عنوان Night Cry بر عهده کارگردان فیلم The Grudge، آقای Takashi Shimizu است. آقایMasahiro Ito یکی از طراحان Silent Hill نیز در حال کار بر روی این عنوان است. در ضمن، کارگردان این عنوان، آقای Hifumi Kouno خواهد بود که دو عنوان اول از سری Clock Tower را بر عهده داشتند. علاوه بر این‌، خانم Michiru Yamane آهنگساز سری Castlevania نیز به عنوان آهنگساز Night Cry ایفای نقش خواهند کرد.

اطلاعات بیشتر را می‌توانید در صفحه Kickstarter بازی بخوانید.

Night Cry هم‌اکنون توانسته به مبلغ 9.282 دلار از هدف 300.000 دلاری خود دست یابد و 29 روز مهلت دارد. این عنوان قرار است برای PC ،iOS ،Android و PS Vita عرضه شود.

منبع

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
Shinji Mikami (Director, Resident Evil 1 & 4, Vanquish, The Evil Within):
"
Hifumi Kono نه تنها یکی از بزرگترین خالقان بازی در ژاپن است بلکه دوست و همکار من نیز هست.
اولین همکاری ما به عنوان Steel Battalion برمیگردد من در تیم تهیه کننده بودم و Kono-san هم نقش خالق و کارگردان را برعهده داشت. این تجربه به من ثابت کرد او یک مرد نوآور, یک هنرمند است که همه مسئولیت ها را برعهده می گیرد.

من تبریم میگویم و از Kono-san برای بازگشت به سبک horror حمایت میکنم, که ما هردو عاشق این سبک و ساخت بازی هستیم.
لطفا برای حمایت از این پروژه به من ملحق بشوید.
"
- Shinji Mikami

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
Kickstarter دیگه دورش تموم شد، کمتر کسی می تونه موفق بشه توش.
Clock Tower هم همچین بازی خاصی نیست که بتونه این همه پول جمع کنه، بعیده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر