ساخت Cyberpunk 2077 همچنان در حال انجام است، اما تمرکز سازندگان بر روی Witcher 3 است

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
pjxfvmqluqw4qgogrdmj.jpg

اگر منتظر شنیدن اطلاعاتی از Cyberpunk 2077 هستید، باید همچنان منتظر بمانید، چراکه بنا بر گفته CD Projekt Red، در حال حاضر تمرکز اصلی آن‌ها بر روی The Witcher 3 است.

از زمان معرفی بازی در سال 2012 تاکنون CD Projekt Red در مورد این sci-fi RPG نسبتا ساکت بوده است و هیچ‌گونه تریلری از گیم‌پلی بازی نمایش داده نشده است، تنها صحبت‌های اندکی در مورد طرح کلی بازی صورت گرفته.

اما امروز، رئیس بخش روابط عمومی و بازاریابی CD Projekt Red، آقای Michal Platkow-Gilewski صحبت کوتاهی با Gamespot در مورد Cyberpunk 2077 داشته است.

او به شوخی بیان می‌کند: "قانون اول Cyberpunk 2077 این است که ما در مورد Cyberpunk 2077 صحبت نمی‌کنیم."

وی اضافه می‌کند: "[اگر بخواهم] با لحنی جدی‌تر و به طور کوتاه و به صورت خبری بگویم، در حال حاضر تمام تمرکز ما بر روی The Witcher: Wild Hunt است. همه [اعضای استدیو] به سختی در حال کار هستند تا بتوانیم یک RPG به یادماندنی تحویل بازیکنان سراسر دنیا دهیم. اصلا نگران نباشید، Cyberpunk 2077 هیچ مشکلی ندارد و زمان [عرضه] آن فرا خواهد رسید."

منبع

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مسلما با عنوانی حتی از ویچر هم هاردکورتر طرفیم، بازی که هیچ باجی به گیمر نمیده فقط بحث اینه که کی عرضه میشه!8-|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من عاشق برد گیم Cyberpunck هستم و کلا بهترین اتفاق برای من عرضه یه نسخه دیجیتالی از ان هست! انم از طرف CD! امیدوارم هرچه سریعتر کار W3 که چندان مورد علاقم نیست تموم بشه و بریم سراغ محیط های Sci-Fi! اول ME4 بازی کنی, بعد CP!:D چه حالی میده!:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اما امروز، رئیس بخش روابط عمومی و بازاریابی CD Projekt Red، آقای Michal Platkow-Gilewski صحبت کوتاهی با Gamespot در مورد Cyberpunk 2077 داشته است.

منبع

VG به سرش زده :D این مصاحبه تقریبا برای 20 روز پیشه، یعنی تقریبا 20 روز پیش رو GS قرار گرفته حالا اینا میگن امروز؟ :|

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
یادمه اون موقع که معرفی شد گفته بودن بازی 2015 میاد توی بازار حالا 2015 شده و اینا هنوز ساخت بازی رو هم شروع نکردن فک کنم عرضه بازی بره برای 2019 ولی فک کنم بازی که بیاد گرافیکش از تریلر CG هم که دادن بیرون بهتر بشه:bighug:

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
یادمه اون موقع که معرفی شد گفته بودن بازی 2015 میاد توی بازار حالا 2015 شده و اینا هنوز ساخت بازی رو هم شروع نکردن فک کنم عرضه بازی بره برای 2019 ولی فک کنم بازی که بیاد گرافیکش از تریلر CG هم که دادن بیرون بهتر بشه:bighug:

فکر کنم میشه این برداشت رو از حرفش کرد که از نظر تبلیغ و بازاریابی فعلا در مورد Cyberpunk 2077 صحبت نمی‌کنیم تا زمانی که TW3 عرضه نشده. یه تیم مستقل دارن روی Cyberpunk کار میکنند که طبق گفته Gilewski حدود 50-60 نفره است، افرادی هم هستن که روی هر دو پروژه کار میکنند. فکر میکنم اواخر 2017 تاریخ محتمل‌تری هست.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,764
نام
مارشال
این بازی با اون تریلر معرفی فوق العاده ش (با آهنگ Bullets :x) از همون اول منو دیوانه ی خودش کرد. یعنی الان بیشتر از اینکه منتظر Witcher 3 باشم منتظر Cyberpunk 2077 ـم. (چون ویچر دیگه امتحانش رو پس داده و میدونیم با چه شاهکاری طرفیم، ولی فکر کردن به یه بازی Sci-fi با دست پخت CDPR آدم رو روانی میکنه. :d)
امیدوارم نهایت تا اواسط 2017 شاهد عرضه ش باشیم. تا همین الان هم خیلی صبر کردیم.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
به شدت منتظريم يه خبرى از گيم پلى و معرفى جزييات بازى بشه ! اصلا قابل تصور نيست كه چقدر هيولا ميشه اين بازى ...
ولى اول هيولاى اول رو ميخوام بعد ديگه كم كم اطلاعات دومى هم بياد :d
كلا اين CDPR فوق العادست ، يكى از بهترين استديوهاى چند سال اخير بدون شك :x

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
به شدت بوی تمی شبیه آثاری همچون فیلم Blade Runner یا حتی انیمه Ghost in The Shell از این بازی میاد....
:bighug:

دیگه چی بهتر از این....
:d

Super Excited میشویم....
:x

کلا با این فضاهای تاریک و بارونی و آینده نگری که آینده ی سیاه و تاریک و پیشرفت تکنولوژی که ضرر بشریت و این جور چیز ها هست خوشم میاد که نگو....
:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر