نویسنده داستان رزیدنت اویل 3 در آرزوی ساخت ریمیک قسمت سوم برای کنسولهای نسل حاضر

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
jpg

سناریو نویس بازی رزیدنت اویل 3 از تمایل خود به ریمیک نسخه سوم برای کنسول های حال حاضر خبر داد.
با این حال Yasuhisa Kawamura تاکید کرد که هیچگونه پیشنهادی روشنی از جانب کپکام برای همکاری دوباره دریافت نکرده است.وی در مصاحبه ی مفصل خود با یوروگیمر به این نکته نیز اشاره کرده است که به اعتقاد او کپکام از وی در خصوص ساخت بازی دعوتی به عمل نخواهد آورد.

به نظر شما آیا نسخه ریمیک رزیدنت اویل 3 ساخته خواهد شد؟

منبع

gamefront.de: Video Game News, Reviews, Previews, Video Game Magazine For Insiders

متن کامل مصاحبه اقای
Yasuhisa Kawamura با یوروگیمر را هم میتوانید از لینک زیر بخوانید

Yasuhisa Kawamura and the Resident Evil that never was • Eurogamer.net

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
تجربه ریمیک بازی چه 2 چه 3 برای تجربه ترس نیست. برای تجربه بازی با تکنولوژی جدید هست . مخصوصا برای تازه کارها

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
اگه این 3 و اون 2 روزی روزگاری قرار باشه با همون دوربین و گیم پلی و ... فقط با یه سری تکسچر و کرکتر مدلینگ بهتر بخوان عرضه بشن ، همون نشن بهتره :D چون نه تنها رسماً قابل بازی نیستن بلکه یه کارگردانی دوباره هم لازم دارن :D اخیراً داشتم دوباره 3 رو بازی میکردم اپسیلنی حس ترس بهم دست نداد :D حتی جایی که نمسیس زورت میپره میاد توی ساختمون به جای ترس و استرس یه کم خنده دار بود :D خلاصه ی حرفم اینکه بازی باید به کل تمام المان هاش از نو ساخته و کارگردانی بشه که اونم مــَـــرد می خواد و گرنه بعیده چیز دندون گیری بشه :D
شما واقعا فکر می کنید ما و بقیه بازی های ترسناک انجام می دیم، می ترسیم؟ :d
نظر شخصی من این هست که در حال حاضر، بازی RE 1,2,3 برای ترسناک بودن این همه مشتاق نداره! دلیلیش بیشتر نوستالژی و خاطرات گذشته ست!
من وقتی این بازی رو انجام می دم، خاطرات کودکی به چالش می کشه منو! هوووففف، عالیه! :d
هورمون هائی تو بدن ترشح می شه که توصیف کردنش غیر ممکنه! :d
شما هم برای ترسش بازی نکن! برو تو کار فلسَفَش! :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شما واقعا فکر می کنید ما و بقیه بازی های ترسناک انجام می دیم، می ترسیم؟ :d
نظر شخصی من این هست که در حال حاضر، بازی RE 1,2,3 برای ترسناک بودن این همه مشتاق نداره! دلیلیش بیشتر نوستالژی و خاطرات گذشته ست!
من وقتی این بازی رو انجام می دم، خاطرات کودکی به چالش می کشه منو! هوووففف، عالیه! :d
هورمون هائی تو بدن ترشح می شه که توصیف کردنش غیر ممکنه! :d
شما هم برای ترسش بازی نکن! برو تو کار فلسَفَش! :d

نوستالژی که همیشه یه پای ثابت همچین بازیهایی هست :D اصن یه بخشی از هدف پشت زنده کردن همچین بازیهایی بخش نوستالژیشه ، یه بخش دیگش آشنا کردن گیمر های تازه وارد با بازیهایی که شون سال پیش اومدن :D ولی خب وقتی بحث ریمیک میشه اونم بعد از اینهمه سال آدم توقع داره حداقل کارها و تغییراتی که توی بازی انجام میشه حداقل در این حد باشه :

watch?v=lf01o6p4q-w

پ.ن : دیدنش بسی توصیه میشه :D

کلا برخورد نسل قدیم و جدید تو سری های RE همیشه بوده
yahoo_4.gif
شاید خیلیا مثل خودم که اون زمان نشستیم بااون دوربین Isometric رزیدنت بازی کردیم و مثل سگ ترسیدیم زیاد برامون مهم نباشه که دوربین RE چجوری باشه چون فقط تجدید خاطرست. ولی برای کسایی که میخوان تجربه جدید داشته باشن Isometric بودن بازی براشون قابل هضم نیست و چه بسا Mr.X باتمام شکوه و عظمتش هم از دیوار بیاد خفتشون کنه ککشون هم نباشه
yahoo_4.gif
کلا اینجور ریمیک ها مخصوصا نسل الانو نمیترسونه و شایدم باعث خندشون بشه. اینا بیشتر یاداوری خاطرات هست و نه چیزه دیگه، دست بردن رو دوربین بازی اون حس نوستالی رو میگیره.

مثلاً من که الان با اون سیستم توی در و دیوار رفتن مشکل دارم نسل جدیدم ؟ :-/

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
کلا برخورد نسل قدیم و جدید تو سری های RE همیشه بوده :d شاید خیلیا مثل خودم که اون زمان نشستیم بااون دوربین Isometric رزیدنت بازی کردیم و مثل سگ ترسیدیم زیاد برامون مهم نباشه که دوربین RE چجوری باشه چون فقط تجدید خاطرست. ولی برای کسایی که میخوان تجربه جدید داشته باشن Isometric بودن بازی براشون قابل هضم نیست و چه بسا Mr.X باتمام شکوه و عظمتش هم از دیوار بیاد خفتشون کنه ککشون هم نباشه:d کلا اینجور ریمیک ها مخصوصا نسل الانو نمیترسونه و شایدم باعث خندشون بشه. اینا بیشتر یاداوری خاطرات هست و نه چیزه دیگه، دست بردن رو دوربین بازی اون حس نوستالی رو میگیره.

مثلاً من که الان با اون سیستم توی در و دیوار رفتن مشکل دارم نسل جدیدم ؟
yahoo_7.gif

نگفتم چون با دورربین بازی مشکل داری الان نسل جدیدی هستی! منظورم کلی بود.

آخرین ویرایش:

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
کدوم خیاط حاظر شده برا این نمسیز کاپشن چرمی درست کنه ؟! اندازه یقشم خوب درآورده .. یا کدوم دکتری اون پینه های خوشگل رو رو صورتش زده .. کارش حرف نداشته .. دندوناشم خیلی سفید و ردیفه واسه مدل دندون و تبلیغ مسواک خمیردندون خوبه..
اگه ریمیک بشه باید به این چیزا توجه کنن مایه خنده نشه..

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
کدوم خیاط حاظر شده برا این نمسیز کاپشن چرمی درست کنه ؟! اندازه یقشم خوب درآورده .. یا کدوم دکتری اون پینه های خوشگل رو رو صورتش زده .. کارش حرف نداشته .. دندوناشم خیلی سفید و ردیفه واسه مدل دندون و تبلیغ مسواک خمیردندون خوبه..
اگه ریمیک بشه باید به این چیزا توجه کنن مایه خنده نشه..
این دیدگاه شماست که الکی گیر میدی اینطوری هم که توصیف کردی فکر نکنم اصلا بازی به اسم اویل رو بازی کرده باشی. حتما هم به اویل 2 گیر میدی چرا این لیکر ها زبانشون اینقدر درازه؟!! . اگه ریمیک هم بشه نمسیز همینی بوده که بوده و عوض هم نمیشه چون اویل 3 فقط بخاطر نمسیز ابهت داشت نمسیز یجواریی شناسنامه اویل 3 بود. نکنه انتظار داری براد پیتو جاش بزارن ؟؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این دیدگاه شماست که الکی گیر میدی اینطوری هم که توصیف کردی فکر نکنم اصلا بازی به اسم اویل رو بازی کرده باشی. حتما هم به اویل 2 گیر میدی چرا این لیکر ها زبانشون اینقدر درازه؟!! . اگه ریمیک هم بشه نمسیز همینی بوده که بوده و عوض هم نمیشه چون اویل 3 فقط بخاطر نمسیز ابهت داشت نمسیز یجواریی شناسنامه اویل 3 بود. نکنه انتظار داری براد پیتو جاش بزارن ؟؟

مثلاً اومد به من تیکه بندازه که نشون بده چقدر اولد اسکــــــــول تشریف دارن !
مدل جدید توی BC ـه ! تا قبل از این توی BC هر کسی PC Gamer بود Old School تشریف داشت ، الان ظاهراً هر چی بازی جوری باشه که کیفیت داغونی داشته باشه و توی در ودیوار باشه دوز Old School ـیش بیشتره ...

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خواهشا تاپیک رو به گند نکشید.

من و احسان هر کدوم نظر خودمون رو راجب به Remake نسخه 3 و انتظاراتی که ازش داریم گفتیم. اگه نظرتون با احسان (یا من یا هر کس دیگه ای) یکی نیست مثل باقی کاربرای بیایید دلیلش رو بگید و درست بحث کنید. تیکه انداختن و این قرتی بازی ها رو بزارید کنار.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
در مورد پستی که بالا دادم اولا منظور نه کسی خواصی بود و نه منظوری توش بود. در کل منظورم این بود ریمیک یه بازی مثل RE1 که اوج ترس یه بازی بود در زمان خودش رو نباید به خاظر دوربین منسوخ شدش زیر سوال بود و انتظار داشت دوربین بازی به طور کل عوض بشه، منظور این نیست که کسی الان بازی ایزموتریک بودن دوربین مشکل داره الان تازه به دوران رسیدست!نـــه. خیلیا به قول شماها اولد اسولن ولی با دوربین فعلی این بازی مشکل دارن. من میگم این بازی تو زمان خودش با این روش بهترین بازی و تر س آورترین بوده درسته الان اون وحشت رو القا نمیکنه ولی لااقل اون دوربین شما رو به گذشته میبره. حالا طرف میخواد اولد اسکول باشه یا دو روزه داره بازی میکنه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
شدیدا از این حرکت استقبال میشه. الان RE HD رو گرفتم همچنان آخرت استرس و ترس هست :(( با اینکه زیاد از بازی ترسناک خوشم نمیاد ولی سبک Survivalـش فوق العاده لذت بخشه که دیگه تقریبا تو هیچ بازی ای به اینصورت وجود نداره.

RE 2-3 Remake >>>>>>> RE 7

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
از قرار معلوم RE2 هم قرار ریمیک بشه.
فرهاد اینا خبر رو از Kdramastars گرفتن که این سایت منبع تمام شایعات توی کهکشان راه شیری هست از جمله:
تایید DMC 5 و تاریخ عرضه اون توی TGS 2014
تایید Dragon's Dogma 2 و Dragon's Dogma Remaster برای کنسول های نسل جدید و PC
و ...
:d

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان

بقیه رو کم ولی 3 و 4 و 5 رو تموم کردم .. اونموقع من به این چیزا توجه نمیکردم ولی الان بازیکنها خیلی تیزبین شدن به این چیزها گیر میدن و کوتام نمیان .. من میگم باید تو طراحی این نمسیز یه تجدید نظری بکنن همین .. خودمم خیلی دوستش دارم این بازیو بهترین اویل بود برام ..

مثلاً اومد به من تیکه بندازه که نشون بده چقدر اولد اسکــــــــول تشریف دارن !
مدل جدید توی BC ـه ! تا قبل از این توی BC هر کسی PC Gamer بود Old School تشریف داشت ، الان ظاهراً هر چی بازی جوری باشه که کیفیت داغونی داشته باشه و توی در ودیوار باشه دوز Old School ـیش بیشتره ...

:d ای بابا .. اینو باش ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر