مایکروسافت بازی های بیشتری از فرنچایز های بزرگش را روی PC خواهد آورد

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
windows_10_large_logo-600x287.jpg

مایکروسافت تعداد بیشتری از فرنچایز هایش را بر روی PC خواهد آورد:

بعد از کنفرانس Windows 10 مایکروسافت توضیحات وسیعی در موردش ارائه داد که در بین آن اشاره کوچکی به این موضوع شد که Fable Legends تنها بازی ای نخواهد بود که روی PC نیز عرضه می شود.

امروز ما اعلام کردیم که بازی Fable Legends را همزمان با XONE در سال 2015 بر روی PC نیز عرضه خواهیم کرد. این بدین معنی است که طرفداران Fable که دارای Windows 10 هستند قادر خواهند بود همراه با XBOX داران این عنوان را تجربه کنند
Fable Legends اولین بازی از فرنچایز های بزرگ ما است که بر روی Windows 10 نیز عرضه می شود و در ماه های آینده مسائل بیشتری برای به اشتراک گذاشتن با شما داریم

Halo: TMCC ? Sunset Overdrive ? Forza ? اینکه در چند ماه آینده چه اتفاق هایی خواهد افتاد هنوز معلوم نیست.

=====
More major Microsoft titles will be coming to PC | VG247

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
با اون ویدویی ک نشون دادن و قابلیت کراس بازیا ک طرف halo بازی میکرد!!!
خدا خدا میکنم کار مولتی شدن ب fortza/ halo / gears نکشه!!

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
اتفاقا خیلی هم خوبه چراکه نه windows 10 پلتفروم خودشه . خودشونم گفتن از وقتی رفتن سمت کنسول ویندوز یادشون رفته و قراره احیاش کنن
کمپانی که کنار اسمش لوگو ویندوز داره زشته حمایتش نکنه

If Microsoft is serious about PC games, Xbox One should be the real Steam Machine | VG247

برای اینکه حریف استیم بزرگ بشن دوتا راه دارن

یا کلا استیم بخرن که البته بعیده
یا یه شبکه مستقل مثل استیم راه بندازن + تمام انحصاریهاشون روش قرار بدن تا بتون تا حدودی محبوبیت کسب کنن

در کل یک چیز کاملا مشخصه
انحصاریهای دیگه ایی تو راهه و باید منتظر موند

اگه قصد داره تعداد کاربران ویندوز 10 میلیونی بره بالا باید چندتا انحصاری خوب برای ویندوزش معرفی کنه

آخرین ویرایش:

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
به نظرم از همین استیم حمایت کنن خیلی بهتره؛ چون یه بار با GFWL به اندازه کافی گند زدن، یه قراردادی هم با استیم ببندن که بشه بازی ها رو استریم کرد رو X1!

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
متاسفانه علیرغم میل قلبی نتونستم بصورت لایو نگاه کنم و فقط جسته گریخته از سایتهایی مثل techradar,verge,gamespot خوندم . الان Xbox app که برای ویندوز 10 بدن قراره چه طور عمل کنه ؟ یه وقت فکر نکردن که ملت steam رو ول میکنن ؟! :wink: :d
-----------
درکل من که PC gamer از اول بودم و هیچوقت ولش نمیکنم. هرچی بازی بیشتر هم بیاد به نفع pc gamer ها میشه ، اما بنظرم قابلیتهایی مثل استریم کردن بازیهای xbox روی ویندوز فایده ای برای fan های x1 نداره یا حداقل من نمیفهمم که چه منفعتی داره استریم کردن بازی مثل halo روی pc احتمالا همراه با مشکلات نرم افزاری و نیاز به کانکشن اینرنت خوب وقتی میشه روی کنسول خیلی راحت بازی کرد!

آخرین ویرایش:

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
اپلیکشن Xbox روی Windows 10 یک چیزی مثل Raptr هست حالا با یک سری تغییرات و یکسان سازی ها با Xbox One و XBL و اضافات
من واقعا نمی دونم کجای این Application شبیه استیم اه!!!

مایکروسافت هم توی کنفرانس پلتفرم استیم رو به وضوح روی ویندوز 10 نشون داد قاعدتا عقلش کم نیست وقتی که جایگزین براش داره بیاد وسط صحبت های PC Gaming اش استیم روی ویندوز 10 نشون بده
[MENTION=104900]Garret[/MENTION]
استریم کلا تحت اینترنت نیست محدود به Wifi اه Local هست

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
Killer Instinct که 100% میاد جای شکی توش نیست اصلا گفتن نداره:d
الان که دارم فکر میکنم میبینم فانتزی زیاد دارم برا اومدن رو PC

مممممم خوب rise tomb raider که تو دلی خودمونه رو windows 10 dx12 اومدنش مشهوده :d در انحصار ماکروسافت باقی میمونه

Halo شاخه ولی بازی تو این سبک رو PC زیاد داریم

فورزا بیاد رو PC محشره با یه 980GTX اجرا کنیم :-? چرا که نه حتی میشه رو 4K بازیش کرد :)) چه شود با DirectX 12 فریم میچسبه سقف اسمون

درکل هربازی برای Windows 10 معرفی بشه با اغوشی باز استقبال میکنیم :bighug:

همین Fable Legends خودش عالی بود
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
برای من خیلی مهمه Forza برای PC بیاد چون هم میشه با فرمون G27 بازیش کرد و هم اینکه عاشق سبک ریسینگم :d
Greas of War 2-3 هم باید برای PC بیاد من که یکبار بیشتر نتونستم رو 360 تحمل کنم به خاطر فریم 30 و رزولیشن 720 :-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر