Vampyr توسط Focus Home Interactive و DONTNOD Entertainment معرفی شد

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
tth6gs1n9gd7vcf1m5yq.jpg

Focus Home Interactive و DONTNOD Entertainment از یک action RPG جدید به نام Vampyr پرده‌برداری کرده‌اند. این عنوان در جریان رویدادی که توسط Focus Home Interactive برگزار شده، معرفی شده است و احتمالا در ساعات و یا روزهای آتی اطلاعات بیشتری از آن خواهیم شنید.

به نقل از TheSixthAxis: "داستان این عنوان، درست پس از اتمام جنگ جهانی اول آغاز می‌شود و بازیکنان نقش یک دکتر را بر عهده خواهند گرفت. او در حالی به خانه بازمی‌گردد که آنفولانزای اسپانیایی در حال فراگیر شدن است. سپس در واقعه‌ای ناگهانی توسط یکی از بیمارانش گاز گرفته شده و تبدیل به یک خون‌آشام می‌شود."
حرف Y در Vampyr احتمالا مرتبط با انتخا‌ب‌های شما در بازی است. به این صورت که شخصیت اول بازی، از یک طرف به خاطر دکتر بودن، قصد شفا دادن و درمان کردن را دارد، اما از طرف دیگر، جنبه خون‌آشامی دکتر، به دنبال کشت و کشتار و تغذیه است.

Vampyr هنوز در مراحل اولیه ساخت و توسعه قرار دارد و DONTNOD در تلاش است تا تیم دومی درون استدیو تدارک دیده تا بتوانند بر روی پروژه‌های بیشتری کار کنند. در هر حال جالب خواهد بود که ببینیم آیا سازنده Life is Strange و Remember Me از پس ساخت این بازی به خوبی بر می‌آید یا خیر.

Vampyr.jpg

منبع

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
Remember Me که اشغال مطلق بود. ولی از انجایی که من کلا عاشق مقوله ومپایرها هستم, امیدوارم این یکی قابل بازی کردن باشه.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
برگ برنده این بازی میتونه اتمسفر و فضاسازیش باشه، به شخصه که عاشق این فضاسازی ها هستم!
امیدوارم از پسش بتونن بربیان!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
یادش بخیر یه بازی بود به اسم Vampire The Masquerade Redemption
کلی باهاش حال میکردم , چند بار هم تمومش کرده بود . الان تایپیک رو دیدم یکدفعه یادش افتادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر