استدیو Robotoki بسته شده و ساخت Human Element نیز متوقف شد

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
xncins4dmqc1v8r87ui2.jpg

به گزارش Joystiq، آقای Robert Bowling استدیو سازنده بازی، یعنی Robotoki را بسته است و ساخت Human Element متوقف شده است.

آقای Bowling در قالب بیانیه‌ای اذعان داشته: "در این هفته، ما تمامی کارهای خود در Robotoki و ساخت Human Element را متوقف کرده‌ایم. ما به طور فعالانه در حال مذاکره برای بستن قراردادی جدید در رابطه با انتشار نسخه Premium عنوان Human Element بودیم، اما متاسفانه من دیگر نمی‌توانستم تا زمانی که بستن یک قرارداد نهایی شود، هزینه ساخت و توسعه بازی را خودم تامین کنم."

Human Element در اصل قرار بود یک عنوان رایگان (F2P) باشد، اما در نوامبر سال 2014 سازنده بازی، Robotoki اعلام کرد که Human Element به عنوان یک بازی با قیمت کامل عرضه خواهد شد. نکته جالب توجه اینکه پس از اعلام عرضه بازی با قیمت کامل، قرارداد Robotoki با ناشر بازی، Nexon فسخ شد و همچنین Robotoki تعدادی از کارمندان خود را نیز از دست داد.

منبع

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بهتر :| اصلا معلوم نبود اینا چیکار دارن میکنن. HE ـی که اینا این اواخر نشون دادن، زمین تا آسمون با اون ایده اولیه فرق داشت. شرکتی هم که نتونه تصمیم درست و حسابی برای بازیش بگیره به نظرم همون درش تخته بشه بهتره. یه بار f2p میکنن، یه بار 60$ ـیش میکنن، یه بار گرافیک رئال کار میکنن، یه بار Cell shade کمدی میکنن....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر