شایعه عنوانی مرتبط با Fahrenheit: Indigo Prophecy در دست ساخت است؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
چندی پیش استودیو Quantic Dream اعلام کرده بود که باید منتظر اخبار جدیدی از این استودیو در ژانویه 2015 باشید. هم اکنون سایتی بر روی اینترنت قرار گرفته که شواهد نشان از ارتباط آن با بازی Fahrenheit: Indigo Prophecy دارند. با مراجعه به این سایت عبارت Days 27 مشاهده می شود که احتمالا به تاریخ 27 ژانویه اشاره دارد، همین طور کلماتی همچون Guilt و Murder و Chilling را می بینیم که با مقایسه آن با کاور عنوان اصلی، متوجه می شویم این سایت مرتبط با Fahrenheit: Indigo Prophecy است.

Fahrenheit_pc_boxart.jpg

علاوه بر این Tagline بازی نیز Guilt is a chilling feeling بود که ارتباط را کامل می کند! حالا باید دید نسخه HD عنوان اصلی معرفی خواهد شد یا دنباله ای بر این بازی.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
یادش بخیر اول که بی مقدمه با دستای خونی خودشو گلاب به روتون تو مصتراح :d پیدا کرد واقعا گیج شدم که چرا انقده جزییات !! برای پاک کردن اثر و رد انگشت :d . خو تا حالا با این دقت فقط تو فیلما دیده بودم . از همون موقع بود که با داوود عیاق شدم .

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
من اينو هيچوقت تموم نكردم...به خاطر اون جنگ تن به تن روي پشت بوم در حالي كه اون دختربچه هم دست لوكاس بود...توي PC اون دكمه زني و QTEش خيلي سخت بود.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
يادش بخير و گرامى باد در زمان هاى PC گيمرى :d
اميدوارم اگر تاييد ميشه براى PC هم تاييد شه تا با كله ارتقا بدم سيستمم رو فقط به خاطر اين بازى !
لوكاس و كارلا :x

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
محمد از این خبرا نزن قلبمون درده همینجوریش :d فک کنم خیلی از کسایی که Fahrenheit بازی کردن توی تاپ ۱۰ شون یه جای مخصوص واسش دارن. اصن دنباله ام نساختن مهم نیست, همونو از اول با تکنولوژی امروزشون بسازن, Ez Goty :d

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
فارنهایت محشر بود اون دستای خون الود اثر انگشت اووه جز تاپ 5 من نباشه دیگه حتما جز تاپ 10 دوران گیمریم هستش...

امیدوارم شاهد ریمستر نباشیم..دنباله این عنوان اگه تایید بشه خیلی خوبه با اون ذوقی که دیوید کیج تو بازی سازی داره عالی میشه

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اول یه نسخه Remaster درست حسابی برای همه پلتفورم ها بدند بعد هم اعلام کنن نسخه بعدی در دست ساخته :d
پ.ن : امیدوارم هرچی که معرفی می کنن ادامه اون ...... Beyond نباشه :|

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
Company: aspyr hostmaster
Address: Gandi, 63-65 boulevard Massena (Gandi) Paris (Gandi) 75013 (Gandi) FR
Phone: (Gandi) +33.1703
Fax: (Gandi) +33.1437

این اطلاعات اون سایته که تو پاریس فرانسه هستش...QD هم یه استودیو فرانسه ای هستش به طور 100 درصد مربوط میشه به QD

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
بهترین بازی کوانتیک دریم همین فارنهایت بود به نظرم.
نسخه hd رو بدون هیچگونه تغییراتی هم بدن به شدت استقبال میکنم ازش.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
Fahrenheit برای من خیلی بیشر از یه بازی بود.واقعن اون زمان نمیتونستم باور کنم یه بازی انقد میتونه پرجزئیات و کشش دار باشه؟!!
دیوید کیجه دیگه.بلوری خامم بیرون بده بازم خاصه.:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر