Kirby's Epic Yarn

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
large.jpg

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
از زیباترین بازیهای Wii هست... با امولاتور دلفین روی pc هم می تونید بازیش کنید... یادش بخیر وقتی تازه عرضه شده بود یه نقد خوب و مفصل ازش تو یکی از سایتها نوشته بودم...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
از زیباترین بازیهای Wii هست... با امولاتور دلفین روی pc هم می تونید بازیش کنید... یادش بخیر وقتی تازه عرضه شده بود یه نقد خوب و مفصل ازش تو یکی از سایتها نوشته بودم...

درسته عزیز واقعا بازی زیبایی هستش من خودم روی wii بار ها و بار ها بازیش کردم از بازی کردنش نه سیر میشدم نه خسته میشدم

آره با املاتور دلفین روی pc هم میشه بازیش کرد کاش این بازی گروهی روی اندروید هم پورت میکردن تا بشه روی تبلت ها اندرویدی هم بازیش کرد

اصل بازی ها wii تازه از 2010 به بعد اومدن این بازی هم سال 2010 اومد که بهترین بازی e3 اون سال شناخته شد

خوشحال میشم نقد خودتو درباره این بازی هم تو سایت قرار بدی ازش لذت ببریم

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
درسته عزیز واقعا بازی زیبایی هستش من خودم روی wii بار ها و بار ها بازیش کردم از بازی کردنش نه سیر میشدم نه خسته میشدم

آره با املاتور دلفین روی pc هم میشه بازیش کرد کاش این بازی گروهی روی اندروید هم پورت میکردن تا بشه روی تبلت ها اندرویدی هم بازیش کرد

اصل بازی ها wii تازه از 2010 به بعد اومدن این بازی هم سال 2010 اومد که بهترین بازی e3 اون سال شناخته شد

خوشحال میشم نقد خودتو درباره این بازی هم تو سایت قرار بدی ازش لذت ببریم

نقد من تو سایت بازی رایانه درج شده بود که متاسفانه الان از دسترس خارج شده و عملا بسته شده...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نقد من تو سایت بازی رایانه درج شده بود که متاسفانه الان از دسترس خارج شده و عملا بسته شده...

چه بد خیلی تاسف خوردم

خیلی از مجله ها و هفته نامه ها گیم تعطیل شدن متاسفانه فقط انگشت شمار موندن از بازی کام . بازی رایانه . پردازش بگیر تا ........

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
سوپر خفن ترین بازی ای که از سری کربی اومده البته بعد از return to dream land
فوق العاده توش خلاقیت داره به همه پیشنهاد این بازی رو میکنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253