تعداد کاربران Dota 2 از 10 میلیون نفر گذشت

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
htph5vjv0fv7kluc2hkf.jpg

Valve سال گذشته با برگزاری پر منفعت ترین تورنومنت ورزش‌های الکترونیکی (e-sports) با جایزه بیش از 10 میلیون دلار، دنیای بازی را شگفت زده کرد و هم اکنون تعداد کاربران بازی به رقم جایزه مسابقات رسیده است. در حال حاضر بیش از 10 میلیون نفر (به طور دقیق 10,313,855 نفر، در هنگام ارسال خبر) در حال بازی کردن Dota 2 هستند که آن را تبدیل به یکی از محبوب ترین بازی‌های آنلاین هم سبک خود می‌کند. بازی بسیار موفق League of Legends تنها بازیی است که تعداد کاربر بیشتری از Dota 2 دارد به طوری که در زمان مشابه سال گذشته در هر ماه بیش از 67 میلیون نفر وارد بازی می‌شدند.

Dota 2 بخشی از بازار در حال انفجار بازی‌های MOBA است. این سبک به خاطر شباهت به بازی های داخل سالن سنتی، در e-sportها به محبوبیت رسیده است؛ در هر دو، تیم‌هایی کوچک در زمینی ثابت با یکدیگر به رقابت می پردازند و سعی می‌کنند با پیش روی در زمین به هدف خود یعنی پیروزی برسند. بر خلاف ورزش های سنتی، بازیی‌هایی همچون Dota 2، احتمالات و فرصت های گیج کننده زیادی دارند.

منبع

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
من فکر می کردم dota 2 باید از 20 میلیون نفر هم بیشتر داشته باشه :-/ولی الان داره می گه تاز ه 10 میلیون نفر .
lol فکر کنم حدود 23 میلون نفر بود.
ولی خداییش فکر می کردم که بازکنان dota 2 از همه بیشتر باشه:-o
بابا دمت گرم! تو خود خبر گفته که تعداد پلیرای لول ، 67 میلیون نفر! تازه تو مدت زمان مشابه پارسال!
بعد تو میای میگی 23 میلیون ؟!!!:d

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
اونجا که نوشته درحال بازی کردن شوخیه یا جدی؟:|

لول هنوز پولیه؟ اگه هنوز پولیه خیلیا واسه اینکه پول دادن change نمیکنن بیان دوتا۲

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
اونجا که نوشته درحال بازی کردن شوخیه یا جدی؟:|

لول هنوز پولیه؟ اگه هنوز پولیه خیلیا واسه اینکه پول دادن change نمیکنن بیان دوتا۲

lol از روز اول پولی نبوده که الان بخواد پولی باشه
صنعت F2P مدیون LoL هست ، روز به روز هم به پلیر هاش داره اضافه می شه

اون در حال بازی کردن هم مشکل ترجمه ایه ، خود استیم هم 10 میلیون یوزر آنلاین همزمان نداره دوتا2 که به کنار

آخرین ویرایش:

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
یادمه یه عده میگفتن واسه ادامه دادن باید پول بدی یا هیرو بخری یا یه همچین چیزی

پول یا rp بیشتر برای خرید اسکین به کار میره که برای ظاهر هیروته و هیچ تاثیری تو گیم پلی نداره!هیروها رو هم میشه با ip خرید هم ip ! rp رو هم که همه با بازی کردن بدست میارن!
نمیدونم وولا کی گفته برای لول برای کردن باید پول بدی؟!!! از اون اول که اومد تا الان هیچوقت پولی نبوده! میتونی 10 سال بازیش کنی بدون اینکه حتی یه قرون پول بدی!

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
والا قدیم رو که نمی دونم ولی کلا اساس بازی lol بر f2p است 'و یه نکته ی خوب که به ادم انگیزه ادامه ی بازی رو می ده اینه که در اول بازی همه ی هیرو ها باز نیستن 'فقط حدودا ۱۰ این طورا که هر هفته یه سری هیرو های f2p می ده بعد هفته ی بعد عوض میشه'ولی خوب با بازی کردن چیزی به نام IP جمع می کنی که با اون یه هیرو می تونی بخری'که این موضوع هم باعث میشه که فرد هی هیروشو مثل dota 2 تغییر نده که باعث حرفه ای تر شدن فرد در همون هیرو میشه'و هم باعث زیبا تر جلوه کردن اون هیرو برای فرد میشه
مورد بعدی فقط skin های بازی پولی است که با غیر از پول هم با انجام یه سری کار میشه گیر اورد'
در ضمن هیرو هاش هم حدودا ۱۳۰ تا اینا هستن'

- - -ویرایش - - -

بابا دمت گرم! تو خود خبر گفته که تعداد پلیرای لول ، 67 میلیون نفر! تازه تو مدت زمان مشابه پارسال!
بعد تو میای میگی 23 میلیون ؟!!!:d
والا من اون متنو نخوندم 'ولی تا اون جایی که قبلا می دونستم ۲۳ میلیون بود'فکر نکنم ۶۳ میلیون نفر باشه

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
پس میشه توو لول با پول زودتر پیشرفت کرد.
خیر! پیشرفت کردن به داشتن هیروی زیاد نیست! به خوب بازی کردن با هیروته! میتونی 100 تا هیرو داشته باشی ولی با هیچ کدوم نتونی خوب بازی کنی! میتونی هم 3 هیرو داشته باشی که با هرکدوم روند و نتیجه بازی رو عوض کنی! پیشرفت کردن تو این بازی به کسب تجربه و یادگیری اصول بازیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر