Legend of Zelda - Phantom Hourglass, The

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
medium.jpg
medium.jpg
large.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تجربه چیه داداش؟ من با این زندگی کردم!!! نمیدونم چی بگم !!! زبان از وصفش .......................

فدات محسن جان درست میگی حق باتوه

اما متاسفانه خیلی از گیمر ها ایرانی از این بازی که یکی از بهترین گیم ها تو صنعت گیم محسوب میشه هیچ اطلاعاتی ندارن

ایول آواتارت منو کشته گیم کیوب به به :x چه دورانی داشتم با گیم کیوب و بعدش با wii :bighug:

ماریو سانشاین و .........

عکس ds lite خودمو ببین

http://forum.bazicenter.com/thread93849/page52/#post3739423

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
به نظرم بعد از زلدا گیم کیوب این زلدا واقعا عالی بود درسته این روی کنسول دستی اومد
من حس میکنم این نسخه یه مقدار شبیه نسخه گیم کیوب هست:d

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
فدات محسن جان درست میگی حق باتوه

اما متاسفانه خیلی از گیمر ها ایرانی از این بازی که یکی از بهترین گیم ها تو صنعت گیم محسوب میشه هیچ اطلاعاتی ندارن

ایول آواتارت منو کشته گیم کیوب به به :x چه دورانی داشتم با گیم کیوب و بعدش با wii :bighug:

ماریو سانشاین و .........

عکس ds lite خودمو ببین

http://forum.bazicenter.com/thread93849/page52/#post3739423

به به مبارکت باشه! ds مثه یه جعبه گنجه متاسفانه خیلی از گیمر ها تجربش نکردن بر عکس اونطرف خفن ترین گیمرها هر کدوم یه ds دارن!!! لذتی که با هیچ گرافیک و سخت افزاره چند هزار دلاری قابله تجربه نیس! بزرگترین مفهوم گیم که همون لذت هست رو فقط ds میتونه انتقال بده!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به نظرم بعد از زلدا گیم کیوب این زلدا واقعا عالی بود درسته این روی کنسول دستی اومد
من حس میکنم این نسخه یه مقدار شبیه نسخه گیم کیوب هست:d

آره درسته ایمان جان واقعا عالی بود

یکمی شبیه :d یه زلدا ریمیک برای گیم کیوب اومد اونم خیلی باحال بود همونی که برای جشن فکر کنم 20 سالگی زلدا بود

از بالا نشون میده

به به مبارکت باشه! ds مثه یه جعبه گنجه متاسفانه خیلی از گیمر ها تجربش نکردن بر عکس اونطرف خفن ترین گیمرها هر کدوم یه ds دارن!!! لذتی که با هیچ گرافیک و سخت افزاره چند هزار دلاری قابله تجربه نیس! بزرگترین مفهوم گیم که همون لذت هست رو فقط ds میتونه انتقال بده!

مرسی عزیز :bighug: البته من از اون دست گیمرا نبودم که ds نشناسم وقتی ds phat لانچ شد خریدم 2 سال دستم بود بعد ds lite اومد خریدمش با بازی new super mario اورجینال سال ها دستم بود که بعد فروختمش باز یه ds lite آکبند خریدم

تا اینکه چند ماه پیش ds lite دادم یه dsi آکبند خریدم

http://forum.bazicenter.com/thread93849/page18/

اما متاسفانه چند هفته پیش بخاطر حادثه ای خراب شد و مجبور شدم خرابشو بفروشم و باز چند روز پیش یه ds lite فسفری آکبند خریدم

یعنی 11 ساله ds دارم اما ازش سیر نشدم مزیت دیگه ds اینه بازیا gba هم رو اجرا میکنه gba هم بازیا توپ زیادی داره

درسته باهات موافقم اما متاسفانه اینجا تو ایران برعکسه و با همه دنیا فرق داره - باور میکنی یه Ds lite آکبند + فلش کارت کپی خور + مموری کارت 4 گیگ + فایلا سیستمی کارتج ریختن + بازی ریختن روی هم 175 هزار تومن بیشتر خرج نداره یعنی پول یه گوشی ساده که بزور جاوا ساپورت میکنه اما بازم خیلی ها ds نمیشناسن

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
آره درسته ایمان جان واقعا عالی بود

یکمی شبیه :d یه زلدا ریمیک برای گیم کیوب اومد اونم خیلی باحال بود همونی که برای جشن فکر کنم 20 سالگی زلدا بود

از بالا نشون میده

مرسی عزیز :bighug: البته من از اون دست گیمرا نبودم که ds نشناسم وقتی ds phat لانچ شد خریدم 2 سال دستم بود بعد ds lite اومد خریدمش با بازی new super mario اورجینال سال ها دستم بود که بعد فروختمش باز یه ds lite آکبند خریدم

تا اینکه چند ماه پیش ds lite دادم یه dsi آکبند خریدم

http://forum.bazicenter.com/thread93849/page18/

اما متاسفانه چند هفته پیش بخاطر حادثه ای خراب شد و مجبور شدم خرابشو بفروشم و باز چند روز پیش یه ds lite فسفری آکبند خریدم

یعنی 11 ساله ds دارم اما ازش سیر نشدم مزیت دیگه ds اینه بازیا gba هم رو اجرا میکنه gba هم بازیا توپ زیادی داره

درسته باهات موافقم اما متاسفانه اینجا تو ایران برعکسه و با همه دنیا فرق داره - باور میکنی یه Ds lite آکبند + فلش کارت کپی خور + مموری کارت 4 گیگ + فایلا سیستمی کارتج ریختن + بازی ریختن روی هم 175 هزار تومن بیشتر خرج نداره یعنی پول یه گوشی ساده که بزور جاوا ساپورت میکنه اما بازم خیلی ها ds نمیشناسن

دقیقا!!! یعنی هر کس یه بار zelda :PH رو تجربه کنه تازه میفهمه واقا گیم پلی رو یه عرش رسوندن یعنی چی!!! داستان هم که اشکتو در میاره!!! تازه کای امولاتورم روش نصب میشه از nes تا sega تا..............

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دقیقا!!! یعنی هر کس یه بار zelda :PH رو تجربه کنه تازه میفهمه واقا گیم پلی رو یه عرش رسوندن یعنی چی!!! داستان هم که اشکتو در میاره!!! تازه کای امولاتورم روش نصب میشه از nes تا sega تا..............

همون خلاقیتی که نینتندو تو بازیاش استفاده میکنه چقدر جالبه !!!! مثلا همون ایده زلدا دیدی که باید تو میکروفون ds فوت کنی تا شمع تو بازی خاموش شه

آره درسته هم بازیا خودش جالبه هم gba هم ساپورت میکنه هم کلی شبیه ساز داره بازیا اونام با بهترین کیفیت اجرا میکنه

البته شبیه ساز gba هم برای ds اومده در حال کار روشن باید تست کنم ببینم چی میشه

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
971
نام
محسن
همون خلاقیتی که نینتندو تو بازیاش استفاده میکنه چقدر جالبه !!!! مثلا همون ایده زلدا دیدی که باید تو میکروفون ds فوت کنی تا شمع تو بازی خاموش شه

آره درسته هم بازیا خودش جالبه هم gba هم ساپورت میکنه هم کلی شبیه ساز داره بازیا اونام با بهترین کیفیت اجرا میکنه

البته شبیه ساز gba هم برای ds اومده در حال کار روشن باید تست کنم ببینم چی میشه

احسان جان من 2 روز روی شبیه ساز gba به خاطر بازی zelda minish cupکار کردم چیزه درستو درمون نداره متاسفانه.باز تو تونستی به شدت منتظرم خبر بده.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان من 2 روز روی شبیه ساز gba به خاطر بازی zelda minish cupکار کردم چیزه درستو درمون نداره متاسفانه.باز تو تونستی به شدت منتظرم خبر بده.

درسته عزیز این شبیه ساز تازه اومد ن تست کردم اصلا کار نمیکرد فقط 2 تا بازی اجرا کرد که یکیش بازی بریتنی اسپیرس بود یکی هم یه بازی rpg که الان حضور ذهن ندارم

اما تا اونجایی که جستجو کردم برای این شبیه ساز باید 2 چیز داشت 1- فلش کارت دوال کور اصلی گزینه اول و بهتره و فلش کارت ها دیگه قویی مثل dstt

2- این شبیه ساز چنتا ورژن داره که روی هر کدوم یه سری بازی بالا میاد و اینم در نظر بگیر هر ورژن ساپورت کمی داره

حالا دارم روش کار میکنم ببینم چی میشه البته تو تاپیک ها قدیمی یه آیدی دیدم که همین مشکل داشته و تونسه با برنامه خاصی بازی ها پچ کنه که همه اجرا بشن اما متاسفانه این آیدی خیلی وقته دیگه آنلاین نشده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر