Comix Zone

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
اغا قبول نیست من ds میخوام :'( البته یکی از چیزایی که دی اس نمیگیرم اینه که میگم بزار یه دفه 3ds بگیرم
یکیش هم اینه که خیلی اعتیاد اوره !!!!!!!!!!!!!!!!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اغا قبول نیست من ds میخوام :'( البته یکی از چیزایی که دی اس نمیگیرم اینه که میگم بزار یه دفه 3ds بگیرم
یکیش هم اینه که خیلی اعتیاد اوره !!!!!!!!!!!!!!!!

فدات داداش پس 3ds پیشاپیش مبارکت باشه :x

البته باید بالا 1 میلیون برای 3ds باری کنار ( new 3ds مدل معمولی حدود 820 هزاره + چون سری new شارژر ندارن باید یه شارژر اصلی بخری یا چینی که چینیش 20 هزار تومنه + فلش کارت هک که اونم 300 هزار تومنه )

حالا ds lite آکبند + فلش کارت هک و ...... روی هم 170 هزاره

آره موافقم کلا نینتندو تو ضمینه کنسول دستی از اولین کنسول دستیش تا الان تو همه نسل ها برنده نسل بوده

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
فدات داداش پس 3ds پیشاپیش مبارکت باشه :x

البته باید بالا 1 میلیون برای 3ds باری کنار ( new 3ds مدل معمولی حدود 820 هزاره + چون سری new شارژر ندارن باید یه شارژر اصلی بخری یا چینی که چینیش 20 هزار تومنه + فلش کارت هک که اونم 300 هزار تومنه )

حالا ds lite آکبند + فلش کارت هک و ...... روی هم 170 هزاره

آره موافقم کلا نینتندو تو ضمینه کنسول دستی از اولین کنسول دستیش تا الان تو همه نسل ها برنده نسل بوده
ds xl هم موجوده هنوز ؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ds xl هم موجوده هنوز ؟

dsi xl آکبندشو تو فروشگاه امید تو پاساژ لباف دیده بودم که 2 روز پیش رفتم لباف دیدم امید جمع کرده

فروشگاه حقیقت یه dsi xl دست دوم در حد داشت میگفت 260 هزار

تو اینترنتم بگردی هست

ds کلا 4 تا مدل داره ds phat - ds lite - dsi - dsi xl

باید ببینی کدوم به کارت میاد مدل dsi و ds lite تو ایران بیتشر در دسترسه - تو این 4 تا مدل فروش جهانی ds lite از همه بیشتر بوده

یعنی ds کلا تو نسل هفت 154 میلیون کنسول فروخته که 94 میلیونش ds lite بوده

تاپیک ds بیایی همه چی دستگیرت میشه

http://forum.bazicenter.com/thread93849/

کاور چنتا از بازی ها ds

Cover Gallery

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر