100 بازی منتخب سال 2015 از دیدگاه بازی سنتر

در سال 2015 بیشتر از همه منتظر کدام بازی هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
sigpic12089_39.gif

سالی دیگر از راه رسید و بازی‌سنتر مفتخر است تا با لیستی از 100 بازی مورد انتظار سال 2015، با خوانندگان همراه باشد. قبل از اینکه شروع به خواندن لیست کنید، باید توضیحاتی در مورد لیست امسال بدهم. بعد از گفت‌وگوهایی که شکل گرفت، قرار بر این شد که تغییراتی در این شماره از مقاله انجام دهیم. اگر به یاد داشته باشید، ما هر سال، برای 100 بازی رتبه بندی داشتیم (بیایید قبول کنیم!) که کاری سخت و تا حدودی بیفایده بود! امسال تصمیم بر این شد که تنها 30 عنوان مورد انتظار را رتبه‌بندی کنیم و باقی بازی‌ها را بر اساس حروف الفبا، برای علاقه‌مندان توضیح دهیم و خوانندگان را با عناوینی که شاید تا‌کنون نشنیده‌اند، آشنا سازیم. مثل هرسال، هماهنگی‌های لازم برای جمع‌آوری و مدیریت این مقاله بر عهده آقای مظفری، دبیر بخش خبر بود که تشکر ویژه‌ای از او داریم.
در کنار مقاله متنی، امسال برای کل 30 بازی و 10 بازی برتر، ویدئویی توسط دوست خوبمان آقای لقمان تهیه شده که دیدن آن‌ها خالی از لطف نخواهند بود. سعی شده این ویدئوها در حجم کم ساخته شود تا تمامی اقشار جامعه با هر سرعتی بتوانند از دیدن آن لذت ببرند. با ما همراه باشید.

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
امسال چقدر اینجا خلوته :( البته شاید یک دلیلش به خاطر امتحانات باشه:-" من خودم فقط چندتا از بازی ها رو خوندم فقط فعلا:(
یک سوال! :D شما به همه بازی ها نمره دادین دیگه که مشخص شده 30تای برتر کدومند...میخواستم ببینم میانگین امتیازاتتون( امیدتون:-" ) به Life is Strange :x چطور بوده؟ :-" میشه بزارید یا خیر؟ :D
دو-سه هفته پیش بالاخره تریلرش رو دیدم و به شدت باهاش حال کردم:x یکی از مورد انتظار ترین بازی های امسالم میباشد :D :x

و... امیدوارم از سال دیگه از همون شماره 100باز رتبه بندی داشتخ باشبم که تاپیک هم داغ تر بشه :-" >:) بازی های انیمه ای هم فراموش نشه:( ( برای چندمین ساله این رو میگم؟ :-" :( )

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
files_articles_xenoblade[05aaf7c42dca4127f2454c9ae12be215].jpg

نظرات
کیوان کاظمی: بیچاره نینتندو، هیچکس برای بازی هاش نظر نمیده [2] ولی در مورد این بازی حق دارن.

ببخشید ولی به نظرم شاید بد نباشه در ایران رو هم اضافه میکردید به حرفتون

و گرنه که کافی هست برید مثلا لینکهای زیر :

Video: Brand New Xenoblade Chronicles X 'Exploration Trailer' Lands - Wii U News @ Nintendo Life

Xenoblade Chronicles X Hits Japan on 29th April - Wii U News @ Nintendo Life

Xenoblade should be featured during tomorrow's Nintendo Direct - Nintendo Everything

https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=xenoblade+chronicles+x&tbm=nws

Xenoblade Chronicles X - Wikipedia, the free encyclopedia

باتشکر
ببخشید اما این بازی حتی جاشم غلطه به نظرم , اگر لیستتون ترتیب داشته باشه ؟

شایدم بد نباشه بگیم که اشخاصی که مثلا این بازی رو نمیرند چه بازی رو از دست خواهند داد (Xenoblade chronicles متاش 92 شد و این هم احتمالا امتیازات و بازخوردهای خوبی خواهد داشت به نظرم)

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
بخشید ولی به نظرم شاید بد نباشه در ایران رو هم اضافه میکردید به حرفتون
:| :| :|
منظور بین اعضای تحریریه ست :|

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
:| :| :|
منظور بین اعضای تحریریه ست :|

خودمونم میدونم که کلا توی ایران چندان طرفدار نداره !! غیر از اینه ؟
تازه اگه چیزی که میگید درست باشه دیگه بدتر شد حتی به نظرم !!!
( ببخشیدا امیدوارم واقعا شخصی ناراحت نشه اما از این جهت هم میگه که چون این بحث هم پیش میاد که آیا فن بازی حتی در تحریریه هم وجود داره ؟ )

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
امسال چقدر اینجا خلوته :( البته شاید یک دلیلش به خاطر امتحانات باشه:-" من خودم فقط چندتا از بازی ها رو خوندم فقط فعلا:(
آره واقعا امسال بدجوری این تاپیک خلوته :( دلیل اصلیش که همون امتحاناته که گفتی. البته خود من هر یکی دو شب یه بار میام یه سر به لیست میزنم و مطالب رو میخونم ولی خب خیلی از بچه ها ممکنه فرصت همین کار رو هم نداشته باشن :( صفحه قبل نظرم رو در مورد یه سری از بازی ها گفتم ولی خب وقتی دیدم تاپیک خالیه ترجیح دادم ادامه ندم (بهرحال صفحه فیس بــوک که نیست هی بخوام خودم تک و تنها حس و حالم رو توش بگم :| :D)

البته علاوه بر امتحانات یه سری مسائل جزیی دیگه مثل نبود رتبه بندی برای 70 بازی اول یا مهم نبودن تاپیک(چرا؟) هم ممکنه دلیل این سوت و کوری باشن.

خودمونم میدونم که کلا توی ایران چندان طرفدار نداره !! غیر از اینه ؟
تازه اگه چیزی که میگید درست باشه دیگه بدتر شد حتی به نظرم !!!
( ببخشیدا امیدوارم واقعا شخصی ناراحت نشه اما از این جهت هم میگه که چون این بحث هم پیش میاد که آیا فن بازی حتی در تحریریه هم وجود داره ؟ )

خب اعضای تحریریه هم بهرحال آدم اند و سلیقه خاص خودشون رو دارن. این بازی ها هم بر اساس سلیقه و میزان انتظار بچه های تحریریه دسته بندی شدن و نمیشه بهشون ایراد گرفت که چرا یه بازی بالاست یا یکی دیگه پایینه. (کاری که متاسفانه هر سال بچه ها انجام میدن :| )

هدف مقاله مشخص کردن برترین بازی سال آینده نیست(اصلا همچین چیزی غیرممکنه) هدف آشنایی بیشتر اعضای سایت با بازی های سال آینده است.

اینو توی تاپیک های قبلی هم گفتم ولی خداییش یکی از مفیدترین مقالات سایت همین 100 برتره چون باعث شده خود من عناوین فوق العاده ای رو تجربه کنم که اصلا قبل از این مقاله نمیدونستم وجود دارن.

آخرین ویرایش:

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
Xenoblade Chronicles X

شماره جدید عنوانی که از دیدگاه خیلی ها بهترین Jrpg نسل قبل اه توی 30 تای برتر نیست ، rofl
یا کمی تحقیق کنید در مورد عناوین نینتندو بعد بیاریدش توی لیست یا کلا نیاریدشون توی لیست :)

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بله سلیقه هم مهمه قطعا و من از سلیقه نمیخوام ایراد بگیرم , اما ببخشید که شاید جاش اینجا نباشه , حتی مقالات و بررسی و خبرهای مرتبط با نینتندو هم خیلی کم در این سایت هست , در واقع تقریبا نیست , به خصوص جدیدا .
به نظرم بحث سلیقه ی شخصی نباید به نظرم کلا بیاد مانع این بشه که یک بازی سطح بالا و پرطرفدار در موردش خیلی خوب قضاوت نشه . (البته جدای از بحث فرهنگی اون بازی میگم)
خیلی ممنون
شرمنده امیدوارم که شخصی از حرفهام ناراحت نشه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
به لیست اعتراض دارید؟ ( این رو هر سال میگیم ) نینتندو فن ها زحمت بکشن وقتی که تحریریه عضو گیری میکنه مقالاتشون رو ارایه بدن، شاید قسمت شد و شما هم رفتید تحریریه:D سال دیگه هم به همه بازی های نینتندو رای بدید :-"

همیشه هم گفتن نمره ای که میدن بر اساس ارزش واقعی بازی نیست، بیشتر بر اساس اینه که چقدر منتظر بازی هستن و براش هایپ هستن، چقدر بهش امید دارن و مقادیری هم موفقیت بازی هست:-" که این آخری اگر نبود احتمالا بازی های نینتندو تا همینجا هم نمیومدن:-"
مثلا من خودم پارسال اگر بودم شاید به بایونتا 1 میدادم چون وقتی میبینمش اصلا حالم بد میشه :| حالا هرچقدر بازی خوب باشه:-" ( مرحوم ماکان :D جاش به شدت توی این لیست و نمرات و نظراتش خالیه >:) :-" ) از اونطرف مثلا به بازی وان پیس و ناروتو 10 میدادم :-" حالا حتی اگر متای 50-60 بگیرن :D ( البته اگر سردبیر اجازه اینجوری نمره دادن رو بده:-" ماکان رو اون سال میخواستن خفه کنند ملت :)) )
در کل اینکه سعی کنید چندتا یار نفوذی بفرستید تو تحریریه:-"

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
به لیست اعتراض دارید؟ ( این رو هر سال میگیم ) نینتندو فن ها زحمت بکشن وقتی که تحریریه عضو گیری میکنه مقالاتشون رو ارایه بدن، شاید قسمت شد و شما هم رفتید تحریریه:D سال دیگه هم به همه بازی های نینتندو رای بدید :-"

همیشه هم گفتن نمره ای که میدن بر اساس ارزش واقعی بازی نیست، بیشتر بر اساس اینه که چقدر منتظر بازی هستن و براش هایپ هستن، چقدر بهش امید دارن و مقادیری هم موفقیت بازی هست:-" که این آخری اگر نبود احتمالا بازی های نینتندو تا همینجا هم نمیومدن:-"
مثلا من خودم پارسال اگر بودم شاید به بایونتا 1 میدادم چون وقتی میبینمش اصلا حالم بد میشه :| حالا هرچقدر بازی خوب باشه:-" ( مرحوم ماکان :D جاش به شدت توی این لیست و نمرات و نظراتش خالیه >:) :-" ) از اونطرف مثلا به بازی وان پیس و ناروتو 10 میدادم :-" حالا حتی اگر متای 50-60 بگیرن :D ( البته اگر سردبیر اجازه اینجوری نمره دادن رو بده:-" ماکان رو اون سال میخواستن خفه کنند ملت :)) )
در کل اینکه سعی کنید چندتا یار نفوذی بفرستید تو تحریریه:-"

البته در این حد هم کشکی نیست الان که به هر بازی دوست نداری 1 بدی.حساب کتاب داره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر