100 بازی منتخب سال 2015 از دیدگاه بازی سنتر

در سال 2015 بیشتر از همه منتظر کدام بازی هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
sigpic12089_39.gif

سالی دیگر از راه رسید و بازی‌سنتر مفتخر است تا با لیستی از 100 بازی مورد انتظار سال 2015، با خوانندگان همراه باشد. قبل از اینکه شروع به خواندن لیست کنید، باید توضیحاتی در مورد لیست امسال بدهم. بعد از گفت‌وگوهایی که شکل گرفت، قرار بر این شد که تغییراتی در این شماره از مقاله انجام دهیم. اگر به یاد داشته باشید، ما هر سال، برای 100 بازی رتبه بندی داشتیم (بیایید قبول کنیم!) که کاری سخت و تا حدودی بیفایده بود! امسال تصمیم بر این شد که تنها 30 عنوان مورد انتظار را رتبه‌بندی کنیم و باقی بازی‌ها را بر اساس حروف الفبا، برای علاقه‌مندان توضیح دهیم و خوانندگان را با عناوینی که شاید تا‌کنون نشنیده‌اند، آشنا سازیم. مثل هرسال، هماهنگی‌های لازم برای جمع‌آوری و مدیریت این مقاله بر عهده آقای مظفری، دبیر بخش خبر بود که تشکر ویژه‌ای از او داریم.
در کنار مقاله متنی، امسال برای کل 30 بازی و 10 بازی برتر، ویدئویی توسط دوست خوبمان آقای لقمان تهیه شده که دیدن آن‌ها خالی از لطف نخواهند بود. سعی شده این ویدئوها در حجم کم ساخته شود تا تمامی اقشار جامعه با هر سرعتی بتوانند از دیدن آن لذت ببرند. با ما همراه باشید.

Last edited by a moderator:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ایول تاپیک مورد انتظارترین مقاله سال راه افتاد :bighug: (چطور من دیشب این تاپیک رو ندیدم؟ :| )

خسته نباشید میگم به تموم بچه های تحریریه که توی تهیه این مقاله زحمت کشیدن و از همین الان براشون اعصابی فولادین و صبر و شکیبایی آرزو میکنم چون هممون میدونیم به 10-20 تای آخری که برسیم این تاپیک چی میشه :D :|

مطالب مثل همیشه عالی بودن، از بین 10 تای اول Below و Bravely Second بدجوری من رو به خودشون جذب کردن :x (فقط حیف که کنسولاشون رو ندارم :| ) بی صبرانه منتظر ادامه مقاله هستم.

یه Honorable Mention هم داشته باشم به عنوانی که عرضه اش دست کمی از معجزه نداره ولی خب متاسفانه توی شلوغی امسال گم و گور شده و همه از یاد بردنش/میبرنش.
9ngxspafdis6mha0f4rr.jpg

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
میگم این کاراکتر این عنوان چقدر شبیه NeverHoodـه خودمونه :d

Armikrog

fsw2xm5u21w62cc8jcvs.jpg

NeverHood

816ee8hivjiv4185ol19.jpg

PS:
Sh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!t :d توی خود مقاله هم به این موضوع اشاره شده بود :d من اونقدر ذوق کردم که مقاله رو تا انتها نخوندم :p شرمنده... :d

آخرین ویرایش:

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
ممنون بسیار عالی بود، فقط یه موضوع این که اگه امکانش هست نویسنده ها بیشتر نظرشون در مورد بازی بگن بیشتر آقای مظفری دارن نظر میدن(منظورم اینه که همه نویسنده ها اگه اطلاعی در موردشون دارند نظر بدند:|)با تشکر

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
سلام ، خواستم یه تشکر و خسته نباشید بگم به اعضای تحریریه .
والا شمردن 1 تا 100 خودش کار ساده ای نیست:D چه برسه به اینکه بخوای 100 تا بازی پیدا کنی و در موردشون مطلب بنویسی !

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
انتظار داشتم Disgaea 5 جز 30 تا باشه :d

ببینیم 30 تا چیا گذاشتن که این توش نیست XD

از همین الان 30 تارو بزارین بچه ها دعواهاشونو شروع کنن :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ضمن عرض خسته نباشید خدمت همه ی دست اندرکاران مقاله :D احیاناً FF XV برای هزارمین سال متوالی هنوز پای ثابت این تیپ لیست ها هست یا نچ ؟ :D

FF XV ؟؟؟؟ 2015 ؟؟؟؟؟؟ شوخی میکنی؟
yahoo_4.gif

2016
yahoo_5.gif

این بنده خدا حدود یه دهه ـس توی این تیپ لیستا هست :D گفتم شاید امسالم بود :D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
این دوتا بخش جدید نکات خیلی زیادی برام داشتن. از یادآوری اینکه قرار بود Disgaea بازی کنم بگیر تا فهمیدن اینکه Omega Force داره DQ:H رو میسازه :D

ماشالله چقدر هم بازی های کوچولو و متنوع قراره امسال عرضه بشن. از بینشون این Hotline Miami به نظر میاد دقیقا از اون بازی ها باشه که من عاشقشونم. برم نسخه اول رو بگیرم ببینم چه شکلیه :D
----
Fatal Frame: Oracle of the Sodden Raven
:-s:(
یعنی میشه یه روزی دوباره این رو روی برند PS ببینیم؟ :( فکر کنم اگه همینطوری پیش بره کم کم باید به فکر یه Wii U هم باشیم.
Bayonetta 2, Mario, Splatoon, Kirby, Zelda, Super Smash, Hyrule Warriors و....
----
سینا مظفری: واقعا این Kickstarter یه نعمتیه! تو این دوره و زمونه دیگه کمپانی های بزرگ ریسک ساخت عناوین مدرن ولی خلاقانه رو نمیدن، چه برسه یه ادای دین به بازی های 8بیتی! کمک 600000 دلاری به جای 27000 دلار (که درخواست سازنده های بود) نشون میده جامعه گیمر هر از چند گاهی به همچین بازی هایی هم احتیاج داره، نه فقط بلاک باستر های چند میلیون دلاری که فقط 10 گیگ بعد عرضه آپدیت میخواد، تازه تمام باگ های بازی هم برطرف نمیشه!
I see what you did there :shrewd::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر