100 بازی منتخب سال 2015 از دیدگاه بازی سنتر

در سال 2015 بیشتر از همه منتظر کدام بازی هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
sigpic12089_39.gif

سالی دیگر از راه رسید و بازی‌سنتر مفتخر است تا با لیستی از 100 بازی مورد انتظار سال 2015، با خوانندگان همراه باشد. قبل از اینکه شروع به خواندن لیست کنید، باید توضیحاتی در مورد لیست امسال بدهم. بعد از گفت‌وگوهایی که شکل گرفت، قرار بر این شد که تغییراتی در این شماره از مقاله انجام دهیم. اگر به یاد داشته باشید، ما هر سال، برای 100 بازی رتبه بندی داشتیم (بیایید قبول کنیم!) که کاری سخت و تا حدودی بیفایده بود! امسال تصمیم بر این شد که تنها 30 عنوان مورد انتظار را رتبه‌بندی کنیم و باقی بازی‌ها را بر اساس حروف الفبا، برای علاقه‌مندان توضیح دهیم و خوانندگان را با عناوینی که شاید تا‌کنون نشنیده‌اند، آشنا سازیم. مثل هرسال، هماهنگی‌های لازم برای جمع‌آوری و مدیریت این مقاله بر عهده آقای مظفری، دبیر بخش خبر بود که تشکر ویژه‌ای از او داریم.
در کنار مقاله متنی، امسال برای کل 30 بازی و 10 بازی برتر، ویدئویی توسط دوست خوبمان آقای لقمان تهیه شده که دیدن آن‌ها خالی از لطف نخواهند بود. سعی شده این ویدئوها در حجم کم ساخته شود تا تمامی اقشار جامعه با هر سرعتی بتوانند از دیدن آن لذت ببرند. با ما همراه باشید.

Last edited by a moderator:

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
خیلی ممنون خسته نباشید.

امسال تصمیم بر این شد که تنها 30 عنوان مورد انتظار را رتبه‌بندی کنیم و باقی بازی‌ها را بر اساس حروف الفبا، برای علاقه‌مندان توضیح دهیم
آره منم موافقم به نظرم اینطوری خیلی بهتره.

مرسی از زحماتتون

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من که مخالف شدید این موارد مقاله ها هستم که فقط خاصیتش درگیر کردن افراد تحریریه برای نوشتن جمله ای درباره یک بازی هست .
مقاله هایی که در هر سایتی میتوان دید و خوند . من قبلا پیشنهاد هایس داشتم واسه بخش مقالات اما متاسفانه بخش مقالات بیشتر خلاصه شده تو همین مورد خایی مثل 100 بازی مورد انتظار یا مقاله بهترین بازی سال .در حالی که این همه عضو تحریریه میتونن و بعضی هاشون توانایی اینو دارن که مقاله های خوب و مثلا بصورت گروه 3 نفره یا تک نفره در موارد مختلف بنویسن
ولی به نظر شخصی من چند ساله که بازیسنتر خلاصه شده تو همین موارد و فقط برمیگرده به دیدگاه سردبیر های تحریریه
این قبیل مقاله بر عکس مقاله بهترین های سال که مقاله جذاب و خوبیه هیچ ضرورتی نداره و خیلی موارد بازی هست که حتی ممکنه در ادامه معرفی شه و تو 2015 عرضه شه که کسی خبری نداره و شاید بیش از نیمی از بازی های 100 تایی مقاله رو وسی اهمیتی نده به عرضشون و از سطح انتظارم پایینتر باشن و همون 10 مورد اول تو جلب نظر مخاطب باشه

آخرین ویرایش:

M4I

کاربر سایت
Dec 9, 2014
48
من که مخالف شدید این موارد مقاله ها هستم که فقط خاصیتش درگیر کردن افراد تحریریه برای نوشتن جمله ای درباره یک بازی هست .
مقاله هایی که در هر سایتی میتوان دید و خوند . من قبلا پیشنهاد هایس داشتم واسه بخش مقالات اما متاسفانه بخش مقالات بیشتر خلاصه شده تو همین مورد خایی مثل 100 بازی مورد انتظار یا مقاله بهترین بازی سال .در حالی که این همه عضو تحریریه میتونن و بعضی هاشون توانایی اینو دارن که مقاله های خوب و مثلا بصورت گروه 3 نفره یا تک نفره در موارد مختلف بنویسن
ولی به نظر شخصی من چند ساله که بازیسنتر خلاصه شده تو همین موارد و فقط برمیگرده به دیدگاه سردبیر های تحریریه
این قبیل مقاله بر عکس مقاله بهترین های سال که مقاله جذاب و خوبیه هیچ ضرورتی نداره و خیلی موارد بازی هست که حتی ممکنه در ادامه معرفی شه و تو 2015 عرضه شه که کسی خبری نداره و شاید بیش از نیمی از بازی های 100 تایی مقاله رو وسی اهمیتی نده به عرضشون و از سطح انتظارم پایینتر باشن و همون 10 مورد اول تو جلب نظر مخاطب باشه
شاید همه مثل شما وقتشون آزاد نباشه که برن تو سایت های مختلف و راجع به بازیهای سال بعد مطلب بخونن . واسه من که این سبک مقالات عالیه و بر مبنای همین لیست ها برنامه ریزی می کنم . فقط اگه تاریخ عرضه بازی را هم زیر مطلب می نوشتید عالی میشد .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
شاید همه مثل شما وقتشون آزاد نباشه که برن تو سایت های مختلف و راجع به بازیهای سال بعد مطلب بخونن . واسه من که این سبک مقالات عالیه و بر مبنای همین لیست ها برنامه ریزی می کنم . فقط اگه تاریخ عرضه بازی را هم زیر مطلب می نوشتید عالی میشد .
دوست عزیز بهت قول میدم شما فقط اون بازی های اسم و نامدار مطالبش میخونید و شاید بیش از 60 درصد بازی های تو این لیست کسی اصلا موقع عرضه سمتش نره و شاید خیلیاشون اصلا کسی به گوشش نخورده

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
اول كه تشكر بابت وقتى كه روى اين مقاله اعضاى تحريريه ميگذراند .
دوم اينكه به نظر من حركت قابل قبول و خوبى هست مانند هر سال ، اما من به عنوان پيشنهاد نظرم اينه كه 30 يا 50 تا بازى بيشتر نباشه اما حرفه اى تر و كامل تر به بازيها پرداخته بشه ! يعنى تعداد كمتر بشه ولى توضيحات بيشتر ، فقط يه پيشنهاد هست ، در كل ولى حركت پسنديده اى هست و ميدونم چقدر اعضا تحريره وقت ميزارن روش .
با تشكر :)

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوست عزیز بهت قول میدم شما فقط اون بازی های اسم و نامدار مطالبش میخونید و شاید بیش از 60 درصد بازی های تو این لیست کسی اصلا موقع عرضه سمتش نره و شاید خیلیاشون اصلا کسی به گوشش نخورده
شما انتقاد دارین به نحوه کار تحریریه تشریفتون رو ببرین توی این تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread34154/ و بزارین بحث 100 بازی روند خودشو طی کنه

شما خودت جواب خودتو هم دادی، هدف معرفی بازیهایی هست که اسمشون به گوش کسی نخورده، در واقع ارزش کار هم همین بازیهای ناشناخته هستن و مطالبشون خواننده بیشتری داره نه اون 10-20 تایی که همه منتظر عرضه ـشونن

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین

من خودم شخصا برعکسم :D از 100تا 80 معمولا همه ی بازی ها رو میخونم ، اون 20تای آخر انقدر درگیر بحث بهترین ها و ... میشیم، فقط اونایی که واقعا منتظرشونم رو میخونم:-" بقیشم میگم بعد که....فراموش میکنم همیشه:|

من سیستم قبلی که 100تا رتبه بندی شده بودن و امتیازات نمایش داده میشد رو بیشتر دوست داشتم :( واقعا جذاب بود نمرات و اینکه بدونیم کی به چی چه نمره ای داده >:)
امیدوارم سال آینده به سیستم قبلی برگرده:-"

راستی دستتون هم درد نکنه! :x از نظر من که بهترین مقاله ی سایت همینه و بس جذابه:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این سری مقاله که هر ساله نوشته میشه واقعا عالیه. باید بینهایت از دست نویسندگان و مدیران سایت تشکر کرد. امید وارم امسال هم مثل پارسال و سال های گذشته لیست عالی باشه که قطعا خواهد بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر