تاریخ جدید عرضه GTA V برای PC و سیستم مورد نیاز - (بروزرسانی)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
gta_5_ps4_xo-31-600x337.jpg

درود!

اخیرا در صفحه استیم مربوط به بازی GTA 5 در مقابل زمان تاریخ عرضه بازی به جای January 2015، عبارت Comming Soon نقش بسته بود که نشان میداد بازی در تاریخ دیگری از سال 2015 عرضه خواهد شد.

این خبر که موجب نگرانی بسیاری از PC گیمرها شده بود، باعث شد که آنها به فروم رسمی سایت شرکت راک استار بروند و جویای این تاخیــر شوند.

که در نهایت مسئولان راک استار مجددن تاکید کردند بازی آنها در تاریخ 27 ژانویه منتشر خواهد شد و هیچ گونه تاخیری در کار نخواهد بود.

پیش از این هم راک استار قول داده بود که سیستم مورد نیاز GTA V را هر چه سریعتر اعلام کند اما هنوز خبری از سخت افزار مورد نیاز بازی نیست.

منبع

-----------------------------------------

آپدیت خبــــــر:

بازی بطور رسمی تاخیر خورد. تاریخ جدید بازی 24 مارس 2015 هست

سیستم مورد نیاز بازی هم اعلام شد که به شرح زیر هست:

حداقل سیستم مورد نیاز:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

سیستم پیشنهادی: ( برای اجرای بازی در کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰FPS می باشد )
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

---------------------------------------------------------

آپدیت جدید (مربوط به 13 فروردین)[/COLOR]
باز هم شرکت راکس استار بازی رو به تعویض انداخت.
تاریخ انتشار جدید بازی June 15, 2015 که میشه 25 خرداد 1394 اعلام شده

--------------------------------

قضیه تاخیر بازی دروغ بود. جدی نگیرید :D
تاریخ عرضه بازی همچنان 14 آوریل هست

آخرین ویرایش:

masood101

کاربر سایت
Dec 10, 2011
24
یک خبر اگه واقعیت داشته باشه داستان داریم بد :|

Grand Theft Auto 5 On PC May Be Shunning Steamworks DRM

Source: 1, 2, 3.
اولا که یه شایعه کذب بیش نیست

دوما
راحت بهت بگم 95% از PC GAMER ها این بازی اوریجینال میخرن پس اینجور خبرا پیر زنو از تاکسی خالی ترسوندنه:d
DRM داشته باشه یا نه همه بازی اوریجینال میخریم .

حتی اگه DRM نداشته باشه ( شاید اول یه عده نسخه کرکش دانلود کنن ) ولی انلاین این بازی از نون شب واجب تره راحت شیک تا 6 سال اینده روی استیم فروش میکنه

خدارو شکر فعلا پول بازی جور کردم . اگه پولش جور نمیشد هارد SSD میفروشم ولی این بازی اوریجینال برای PC میخرم .

خاطر جم

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اولا که یه شایعه کذب بیش نیست

دوما
راحت بهت بگم 95% از PC GAMER ها این بازی اوریجینال میخرن پس اینجور خبرا پیر زنو از تاکسی خالی ترسوندنه:d
DRM داشته باشه یا نه همه بازی اوریجینال میخریم .

حتی اگه DRM نداشته باشه ( شاید اول یه عده نسخه کرکش دانلود کنن ) ولی انلاین این بازی از نون شب واجب تره راحت شیک تا 6 سال اینده روی استیم فروش میکنه

خدارو شکر فعلا پول بازی جور کردم . اگه پولش جور نمیشد هارد SSD میفروشم ولی این بازی اوریجینال برای PC میخرم .

خاطر جم
lol
شما بخر مگه کسی جلوتو گرفته!
ولی رک بگم خیلی ها حتی خارج از ایران هم GTA V رو کرک شده تهیه میکنن...یکی از دلایل اینکه همیشه روی PC دیرتر میاد GTA همینه! روی کنسول ها خوب فروشش رو بکنه بعدش بیاد روی PC ...
در ضمن انلاین GTA از نظر من اصلا چیز خاصی نیست مخصوصا واسه ی PC GAMER جماعت!
پ ن :من خودم روی PS3 بازیش کردم و روی PS4 اوریج دارمش.هدفم این بود بگم همه مثل شما فکر نمیکنن.

BOBBY ROODE

کاربر سایت
Feb 27, 2014
113
نام
ParsiGift
lol
ولی رک بگم خیلی ها حتی خارج از ایران هم GTA V رو کرک شده تهیه میکنن...یکی از دلایل اینکه همیشه روی PC دیرتر میاد GTA همینه! روی کنسول ها خوب فروشش رو بکنه بعدش بیاد روی PC ...
پ ن :من خودم روی PS3 بازیش کردم و روی PS4 اوریج دارمش.هدفم این بود بگم همه مثل شما فکر نمیکنن.

توضیح بیشتر بفرموی :|

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
lol
درسته که خیلیا رو pc کرک شده بازی می کنن، اما شرایط الان pc gaming با 6 7 سال پیش خیلی فرق می کنه.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خوب تاخیر بازی تایید شد، رفت واسه March 24 اما در کنار این موضوع اولین تصاویر و همینطور سیستم مورد نیاز سورپرایز کننده این نسخه هم منتشر شد .
Minimum specifications:

• OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2 (NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
  • Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
  • Memory: 4GB
  • Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
  • Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
  • HDD Space: 65GB
  • DVD Drive
Recommended specifications:

• OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
  • Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
  • Memory: 8GB
  • Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
  • Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
  • HDD Space: 65GB
  • DVD Drive

تصاویر: (4K)

من بخاطر همین سیستم مورد نیاز تحسینشون میکنم، واقعا ارزش تاخیر دوباره رو هم داره .....

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
آفرین راکستار! ببینم میتونه تا سپتامبر هم تاخیر بزنه تا رکورد تاخیرش به 2 سال برسه یا نه :bighug:
سیستم موردنیاز هم که دیگه جای حرفی باقی نمیمونه! رسما گرافیک بازی رو اخرین درجه در حد PS4 !

:-*

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,288
نام
Afshin
بعد بازی منتشر میشه و خوب نمیفروشه، ربطش میدن به کرک شدن.
رسما به شعوره مخاطبش توهین میکنه این راکستار.

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
*R رسما PC باز هارو به مسخره گرفته ! درسته سیستم مورد نیاز بازی واقعا مناسبه اما این چیزی که من از اخرین تنظیمات نسخه PC میبینم اصلا ارزشی برای این همه صبر نداره !

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
ظاهرا سود دهی روی کنسولهای نسل هشتم اونقدر خوب بوده که حاضر شدن دو ماه دیرتر یا شایدم بیشتر تاخیر بزنن
متاسفم واقعا...
البته راکستار کاره نیست همه چیز زیر سر take two هست وگرنه از نظر من راکستار خیلی وقته بازی رو برای pc آماده کرده

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
*R رسما PC باز هارو به مسخره گرفته ! درسته سیستم مورد نیاز بازی واقعا مناسبه اما این چیزی که من از اخرین تنظیمات نسخه PC میبینم اصلا ارزشی برای این همه صبر نداره !
تمام نسخه های ارتقا داده شده بازی پورت شده از نسخه نسل قبل هستند، حالا PC قدرتش بیشتره ولی معجزه که نمی تونه بکنه! همینکه این نسخه بالاترین حد کیفی ــه و انقدر هم بهینه، ارزش تاخیر رو داره! مطمئننا وفت زیادی رو صرف بهینه سازی کردند و همین کافیه!
مسخره کردن برای زمانی بود که بی اهمیت بودند اون زمان واقعا من احساس میکردم که داره به PC گیمر ها توهین میشه ولی الان قضیه فرق میکنه!

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
تمام نسخه های ارتقا داده شده بازی پورت شده از نسخه نسل قبل هستند، حالا PC قدرتش بیشتره ولی معجزه که نمی تونه بکنه! همینکه این نسخه بالاترین حد کیفی ــه و انقدر هم بهینه، ارزش تاخیر رو داره! مطمئننا وفت زیادی رو صرف بهینه سازی کردند و همین کافیه!
مسخره کردن برای زمانی بود که بی اهمیت بودند اون زمان واقعا من احساس میکردم که داره به PC گیمر ها توهین میشه ولی الان قضیه فرق میکنه!

آخه مساله اینه که DRAW DISTANCE و تراکم جمعیتی رو زیاد کنن و بازی 4K باشه که نشد گرافیک نسل بعدی!!
بازیهای دو بعدی جدید هم الان میتونن 4K اجرا بشن
ولی در کل دستشون درد نکنه بابت بهینه سازی:d
من یه لپتاپ ASUS N56JR دارم که گرافیکش 760M هست فکر کنم بتونم 1080 و 30 فریم باهاش گرفت

- - -ویرایش - - -

راستی دقت کردید گرافیک ریکامندد بازی 7870 هست که قدرتی تقریبا برابر با GPU کنسول PS4 داره
حالا جالبه روی PS4 بازی هم افت فریم داشت و هم AA داغونی داشت و هم 30 فریم بود
ممکنه بازی خوب بهینه نباشه

آخرین ویرایش:

masood101

کاربر سایت
Dec 10, 2011
24
یکی از کاربرا تو کامنت خبر خیلی خوب جوابشو داده بود دمشگرم :)) نوشته بود : اینقدر پول از ماکروسافت سونی گرفتی برا تاخیر بس نیست ؟

تعطیلات عیدشونو رفتن اروق فندوقیشونم زدن تازه یادشون افتاده اااااااا نسخه pc هنوز مونده سروراش اماده نیست :)) من اینجا چیکار میکنم جا خیسه

درکل پولی که جم کردم میخواستم برای اوریجینال خریدنش بدم طی این چند ماه از دستم میره . خودش شرایط ملاخور کردن بازیشو مهیا کرد.

یعنی intel .amd .nvidia اینقدر بدبخت شدن که نمیتونن یه ذره ازون سودشونو بدن به این گشنه گدا اینقدر ناز نکنه :))

البته یه نکته مهم

وقتی نوشته برای اجرا حداقل یه 9800gt dx10 نیازه این یعنی یه تو دهنی محکم به nvidia .amd یعنی قصد داره تا جایی که ممکنه بازی بهینه باشه و این دو شرکت از فروش سخت افزار سود نکنن نیازی به ارتقا نباشه :d
حرفای قبلا اینتل هم میتونه مزید بر علت باشه
ولی خودمونیما 9800gt خیلی بهینس:d

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
راک استار: GTAV برای PC تاخیر نخورده است
هفته ی بعد
GTAV سه ماه برای PC تاخیر خورد