Ninja Gaiden Dragon Sword

SHAHAB DRAGON

کاربر سایت
Mar 27, 2008
125
نام
شهاب
دمت گرم احسان جان

اولین DS ای که خریدم به عشق همین نینجا گایدنش بود که کلــی هم باهاش حال کردم( به غیر از غول آخرش که پوستمو کند !! )

بازیش عــــــالـــــــیه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
large.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان داداش مثل هميشه كارت عالييه،
حرف نداري عزيز

راستي يه سوال چرا واسه كنسول هاي ديگه نقد نمي نويسي؟!

مرسی حسین جان لطف داری شرمندم میکنی :x

حسین جان ببین من فن نینتندو ام اما کنسولا کمپانی ها دیگم میگیرم و از بازی ها زیباشون لذت میبرم اتفاقا برای کنسولا دیگم نقد مینویسم درباره eyetoy همون دوربین ps2 - درباره چنتا بازی ps2 - درباره چنتا بازی psp - درباره بازی ها کلاسیک قدیمی مثل کلانتر و ...... نقد نوشتم که هم تو تاپیک نقد و بررسی گذاشتم هم تو تایپک ها خود کنسولشون مثل تاپیک طرفدارن ps2 که تو خود صفحات اون تاپیک نقد ها گذاشتم که ببیشتر دیده بشن

اما خوب وقتی زیاد حمایت نمیشه منم زیاد ادامه نمیدم - طرف میاد میگه تورو خدا ادامه بده من حمایت میکنم و ..... منم بخاطرش میگم باشه ادامه میدم بعد طرف دیگه اصلا تو تاپیک پیداش نمیشه

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
مرسی حسین جان لطف داری شرمندم میکنی :x

حسین جان ببین من فن نینتندو ام اما کنسولا کمپانی ها دیگم میگیرم و از بازی ها زیباشون لذت میبرم اتفاقا برای کنسولا دیگم نقد مینویسم درباره eyetoy همون دوربین ps2 - درباره چنتا بازی ps2 - درباره چنتا بازی psp - درباره بازی ها کلاسیک قدیمی مثل کلانتر و ...... نقد نوشتم که هم تو تاپیک نقد و بررسی گذاشتم هم تو تایپک ها خود کنسولشون مثل تاپیک طرفدارن ps2 که تو خود صفحات اون تاپیک نقد ها گذاشتم که ببیشتر دیده بشن

اما خوب وقتی زیاد حمایت نمیشه منم زیاد ادامه نمیدم - طرف میاد میگه تورو خدا ادامه بده من حمایت میکنم و ..... منم بخاطرش میگم باشه ادامه میدم بعد طرف دیگه اصلا تو تاپیک پیداش نمیشه
احسان به نظرم واسه بازي هاي معروف و رو بورس نقد بنويس كه بتوني حمايت بقيه رو هم داشته باشي،
مثلا bloodborn الان يه نقد خوشكل طلب ميكنه ازت :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان به نظرم واسه بازي هاي معروف و رو بورس نقد بنويس كه بتوني حمايت بقيه رو هم داشته باشي،
مثلا bloodborn الان يه نقد خوشكل طلب ميكنه ازت :d

وقتی من کنسولی رو ندارم چجوری نقد بازی هاشو بنویسم؟؟!! :d اونی که بخواد حمایت کنه یا فن یه کمپانی باشه بلاخره حمایت میکنه چون من نقد بازی مینویسم برای یه کنسول کمپانی هست دیگه از مریخ که نیومده - کسی هم که نخواد حمایت کنه اصلا نمیکنه براش فرقی نمیکنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر