گیمرهای حرفه ای کمکتون در مورد castlevania : Samphony of the night رو میخام (کنسولps1

abbas_1m

کاربر سایت
Jan 23, 2012
29
سلام.از اوناییکه این بازی فوق العاده زیبا و خاطره انگیزو بازی کردن یه سوالی دارم اونم اینه که وقتی بازی رو تا 180 درصد میرسونیم جاییکه قصر چپه شده و یه باس که باید برای احضارش یه انگشتر یا عینکه خاص (یا هر2تارو باهم زد اگه درست یادم مونده باشه) زد تا بعد باهاش مبارزه کنی و شکستش بدی؛ بعدش باید چیکار کرد؟
آیا این پایان بازیه؟ آخه یادمه اون موقع ها 1 هفته تمام؛ تمومه قصر رو زیرو رو کردم به هیچ باس یا حتی آیتم جدید یا ناحیه جدیدی دست نیافتم.
اونایکه یادشونه میدونین قضیه چیه؟انتهای بازی کجاست؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بهترین Castlevania :bighug:
من خودم چندسال پیش بود که وارد reversed castle هم شدم ولی این باسی که شما گفتی رو پیدا نکردم :d
ولی فکر نکنم اون پایان بازی بوده باشه و احتمالا بعدش باز مبازی ادامه داره تا به Good ending برسی........
+
اتفاقا الان من دارم SotN رو روی psp از اول میرم،همچانن شاهکاره :d
+
Aria of Sorrow و Dawn of sorrow بعد این به نظرم بهترین کسلوانیا ها هستن،اینارو هم اگه نرفتید حتما امتحان کنید.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,422
نام
مسلم
پایان بازی جاییکه که دراکولا رو میکشی و برای دیدن پایان حقیقی باید بالای 196 درصد بازی رو کامل کرده باشی:-" مکان باسش هم توی همون اتاقیه که یه ساعت بزرگ داره:-" دقیقا یادم نمیاد چیکار باید بکنی ولی کف اتاق باز میشه و با دو تا باس آخری میجنگی:d

abbas_1m

کاربر سایت
Jan 23, 2012
29
بهترین Castlevania :bighug:
من خودم چندسال پیش بود که وارد reversed castle هم شدم ولی این باسی که شما گفتی رو پیدا نکردم :d
ولی فکر نکنم اون پایان بازی بوده باشه و احتمالا بعدش باز مبازی ادامه داره تا به Good ending برسی........
+
اتفاقا الان من دارم SotN رو روی psp از اول میرم،همچانن شاهکاره :d
+
Aria of Sorrow و Dawn of sorrow بعد این به نظرم بهترین کسلوانیا ها هستن،اینارو هم اگه نرفتید حتما امتحان کنید.

والا منم همون چند سال پیش فک کنم 7-8 سال قبل بازیش کردم با ps1 همچنان برام بزرگترین شاهکاره، با اینکه xbox و pc رو هم همچنان اکثر بازیهاشو دنبال میکنم ،و فتح کردن بازی برای من ممعنیع خاصی میده یعنی تمامیه مراحل فرعی (مراحلی که جزو مشن نیستن)،تمامی آیتمها،چه میدونم فول کردن هر نوع آیتم یا اسلحه یا هر چیزیکه بازی داره.
هر بازی که میاد ،مخصوصل اگه آرپی جی باشه حالا میخاد هرچی باشه!بعدش مثلا کال آف جدید بیاد،اون کال آ، باید یه 1 ماهی تو نوبت باشه تا قبلیه همه چیش تقریبا فول شه!
با تمام این اوضاع احوال هنوزم برام بهترین castlevaniast اونم همون نسخه . سالها گذشته میخام دوباره برم سراغش

- - -ویرایش - - -

پایان بازی جاییکه که دراکولا رو میکشی و برای دیدن پایان حقیقی باید بالای 196 درصد بازی رو کامل کرده باشی:-" مکان باسش هم توی همون اتاقیه که یه ساعت بزرگ داره:-" دقیقا یادم نمیاد چیکار باید بکنی ولی کف اتاق باز میشه و با دو تا باس آخری میجنگی:d

تا جاییکه من یادمه بازی رسیدن به دراکولا مساوی بود با کامپلیت کردن بازی تا 160 درصد، و آره تو همین اتاق ساعت بزرگ اتفاق میوفته ، بعد از دیفیتش بازی برات تایتل و پایان نمیاره همینجوری ادامه داره!
من تو سایتای خارجی متوجه شدم انگار وجود داره اندینگ ولی چجوری و کجاش رو نفهمیدم(تو سایتای چیت اتفاقی متوجه شدم تو بعضی چیتا نوشته: بعد از اتمام بازی نیو گیم را انتخاب کرده و .....)
خب؟نظرت؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,422
نام
مسلم
تا جاییکه من یادمه بازی رسیدن به دراکولا مساوی بود با کامپلیت کردن بازی تا 160 درصد، و آره تو همین اتاق ساعت بزرگ اتفاق میوفته ، بعد از دیفیتش بازی برات تایتل و پایان نمیاره همینجوری ادامه داره!
من تو سایتای خارجی متوجه شدم انگار وجود داره اندینگ ولی چجوری و کجاش رو نفهمیدم(تو سایتای چیت اتفاقی متوجه شدم تو بعضی چیتا نوشته: بعد از اتمام بازی نیو گیم را انتخاب کرده و .....)
خب؟نظرت؟
میدونم ولی اندینگ اصلی بازی بعد از 196 درصد باز میشد:D (در واقع نسخه ی انگلیسی 4 تا اندینگ داشت)
والا من دقیق یادم نیست ولی فکر کنم منظورش از نیو گیم برای بازی کردن با Ritcher بود که اگه موقع شروع دوباره ی بازی به جای اسمت مینوشتی Ritcher میتونستی با اون بازی کنی:-"

abbas_1m

کاربر سایت
Jan 23, 2012
29
میدونم ولی اندینگ اصلی بازی بعد از 196 درصد باز میشد:D (در واقع نسخه ی انگلیسی 4 تا اندینگ داشت)
والا من دقیق یادم نیست ولی فکر کنم منظورش از نیو گیم برای بازی کردن با Ritcher بود که اگه موقع شروع دوباره ی بازی به جای اسمت مینوشتی Ritcher میتونستی با اون بازی کنی:-"

عجب بدشانسیم من.راس میگی درسته همینجوری تایتل اندینگ میاد.عجب ان شانسیم من تا 186 درصدشو بعد از دیفیته دراکول ادامه دادم.(شانشسو ببین فقط 10 درصد کم داشتم)
الانم که فایده ای نداره حسرت خوردن،سیوم تو یه مموری بود که تا 5 سال تونستم بهترینم سیوامو نیگه دارم ولی دیگه کم کم دادم به به بچه ها استفاده کنن، بچه هام لطف کردن بهم برنگردوندن.
راستی من از شخصیت ritcher خوشم نمیومد در اصل فک کنم خودش ومپایر هانتر نمیدونم همچین چیزی بود ، درسته؟آخه اون شلاقش توی نینتندو دی اس واسه چندتا شخصیت دیگه اسمش: ومپایر کیلر (خوناشام کش بود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر