راهنمای قدم به قدم Dragon Age : Inquisition

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
گاهی اوقات داخل مپ بازی آرم ماموریت نیست چه کنم؟؟؟؟
بعضی ماموریتها ارم رو نشون نمیدند و مثلا باید یه کارایی براشون انجام بدید تا ارم پیدا بشه...بعضا باید کسی یا چیزی رو پیدا کنید و یا با کسی بجنگید و از این موارد...معمولا رو خود اون ماموریت برید می نویسه که چی می خواد.... در ضمن اگه باز هم نتونستید می تونید از لینک زیر راهنمایی بگیرید:
فقط هیتلره:
Walkthrough - Dragon Age Inquisition Wiki Guide - IGN

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
داخل این بازی چطوری باید مونت بگیریم؟
چرا تو این بازی اصلا اژدهایی نیست؟
چجوری میشه از اول لول ها رو بگیریم؟

آخرین ویرایش:

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
داخل این بازی چطوری باید مونت بگیریم؟
چرا تو این بازی اصلا اژدهایی نیست؟
چجوری میشه از اول لول ها رو بگیریم؟

١-مونث نميشه گرفت
٢-هستش ولي خيلي كمه اگر بخويا عكس يكيشونو برات اپلود ميكنم ولي نميشه كشتش اگر هم بسه خيلي سخته
٣-يعني چي لول بگيريم؟؟؟يه لولو هستش كه با جنگيدن و ...زياد ميشه يك power هم هستش كه با كارهايي ماندد بستن انن دريچه كوچيما ميكيري يا كمپ زدن.

پ.ن : اقا يه سوال هم من دارم
توي يكي از مرحله ها كه توي skyhold هستيم(همون قلعه اي كه بعد از نابود شدن قلعه ي اولي ميريم)با يك گروهي به نام warden مذاكره كردم توي يدونه غار هم بودش توي شهرشون كه يك مرد سيبيلو:dهم به روت شمشير ميكشه بعد از اون وار. قلعم شدم و روي صندلي نشتسم و اون يارو لباس قرمزه رو اورد اون رو هم رد كردم گفت و گو رو ولي ديگه مرحله اي نيست(شرمنده طولاني شد خواستم دقيق باشه)

ويرايش

مشكلم حل شد

آخرین ویرایش:

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
سلام .دوستای گلم من تو مرحله under her skin گیر کردم شدید .رفتم خونه اون زنه میگه باید ۳تا کریستال و پیدا کنم اما هیچی نیست و حتی نمیتونم از خونه بیرون بیام یا حتی fast travel کنم.میدونم تایپک زیر خاکی اما خواهشا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان من یه مدته می خوام مولتی این بازی رو بازی کنم منتهی توی همون صفحه اول که ایمیل و پسورد می خواد گیر می کنم. یعنی تکست باکس ها بی نظم تو صفحه هستند و نمی تونم انتخاب شون کنم. مثل وقتایی که یه صفحه وب کامل لود نمی شه و به هم ریخته است. چند بار هم امتحان کردم اما نشد. من ای ن بازی رو روی پلی ۴ دارم. کسی می تونه کمکی کنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر