smite بازی بسیار زیبا و اعتیاد اور

smite

سبک : moba
Free to play

05340477150796951751.jpg

Smite میدان نبرد آنلاین بین خدایان است.یک بازی MMO 3D دیدگاه سوم شخص، حرکت با کلید های WASD، و با هدف
بازیکنان در هر بازی خدایان (Gods) خود انتخاب می کنن و به مبارزه با خدایان دیگر به حالت PVP می روند.
بازی دارای Mod های مختلف هست.

Conquest : مانند dota map از 3 line تشکیل شده و 5Vs5 هست و هدف زدن titan تیم مقابل هست.
Arena: آین mod هم به صورت 5vs5 هست و باید سربازان تیم خود رو در پرتال تیم حریف وارد کنی
assualt: در این mod زمین از یک لاین بلند تشکیل شده و هدف زدن تایتان تیم حریف است با این تفاوت که در این mod دیگه base هیل نمی کنه و برای خرید ایتم باید کشته بشی تا بعد از زنده شدن در base ایتم های خود رو بگیری
3vs3: همون حالت dota هست به صورت تک لاین و 3vs3
siage: بازی به صورت 4vs4 هست و دارای 2 لاین . هر 100 عدد سربازی که تیم حریف بمیرد یک عدد siage در یکی از لاین های شما میاید و می تونید با اون tower های تیم حریف بزنی و به titan نزدیک تر بشی . یک siage هم در وسط map هست که هر تیم با زدن اون می تونه اونه بدست بیاره.
مد روز: هر روز بازی یک مد در یکی از map های بالا به حالت های دیگر میدهد.

Gods

89993066387551949609.jpg

خدایان این بازی به حالت های زیر هستند

warrior : دارای Damage physical هستند و hp خوبی دارن
Assassin: دارای Damage physical هستند و hp کمی دارن و معمولن برای اخر بازی هستند (late game)
Mage: دارای damage magical هستند و اسکیل های قوی تری دارند
guardian : بعضی ها Physical بعضی magical هستند و حکم تانک دارند
hunter: دارای Damage physical هستند به حالت range هستند و اخر بازی هستند

Item

مانند Dota در این بازی item بستن با توجه به شرایط بازی خیلی مهم هست
بازی دارای Item های زیادی هست که با بدست اوردن gold از داخل shop base می شه خرید

نکته
:
در ابتدا برای شما همه خدایان باز نیستن و فقط 10 خدا دارید ولی می توان با جمع کردن favor خدایان مورد علاقه خود رو بخرید. نترسید برای بدست اوردن favor نیاز به هیچ گونه پولی و هزینه نیست و بعد هر بازی و lvl up شدن اکانتتون بهتون میده البته اگه یکی از دوستانتون شما رو دعوت به بازی کنه و با بازی کردن با هم favor بسیار بیشتر می گیرید.

حجم 5Gig

لینک ها:
Game play
سایت بازی
لینک ثبت نام و دعوت نامه من اگه می خواین با من بازی کنید و Favor بیشتر بگیرید ( تیک i have reafernal رو بزنید و در قسمت Referring Player اسم اکانت من zabuzase7en رو بزنید
)

اینم بگه که خیلی از تیم های بزرگ که در بازی های Dota و lol , ... شرکت دارن اینجا هم هستند و Tornument های بزرگی برگزار میشه

سیستم مورد نیاز:

Minimum requirements

• [*=right]OS: Windows XP SP2, Windows Vista or Windows 7
    [*=right]Processor: Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz
    [*=right]RAM: 2GB (XP), 3GB (Vista, Win7)
    [*=right]Graphic card: ATI or Nvidia graphics card with 512MB video ram or better and Shader Model 3.0+ support. (ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher).
    [*=right]Sound card: DirectX compatible sound card
    [*=right]Hard drive: 10 GB free

Recommended system requirements

• [*=right]OS:64-bit: Vista, Win 7, Win 8
    [*=right]Processor:Intel Core i5-750, 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
    [*=right]Memory:4 GB RAM
    [*=right]Graphics:NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6950 or better with 768 MB+ of VRAM (DirectX 11 Compatible)
    [*=right]Hard Drive Space:10 GB
    [*=right]Other Requirements:Broadband Internet connection

68719116012414413261.png
10238063600213422262.jpg
21261835546901012009.jpg
دوستانی که بازی می کنند اسم اکانت هاتونو بدین تا بزارم
اسم اکانت های دوستان:
zabuzase7en
Elig0r
perfectiano
shafti
gfzeki
sonofarthorn
matarata94
mikasa
ma3ter
devil213
Ryugun
Ryunas
Ryuzai
blur
mikelwar1
ahmado0o0o
Arshya
MrGaga33​

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadegh44

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
c9 که تارگتینگ نبود..!
تارگتینگ ینی مثل وارکرافت!! هی کلیک بکنی روی دشمن، خودش میزنه!! اما c9 مثل بازی های اکشن باید کمبو بزنی خودت

اره C9 که تارگتینگ نبود :|

کلا دیگه اکشن مثل C9 پیدا نمیشه فک کنم مگه اینکه این Black Desert بیاد بزنه رودستش که من میگم میزنه :d

من منتظر این بازیام 1- https://albiononline.com/ AlbionOnline
2-LostArkOnline
3- همین Black Desert

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
چه باحال، dota رو تصور کن که سوم شخص باشه بین کریپات در حال حرکت باشی
مشکل اینجاست که نمیدونم رو gt630 میاد یا نه :/

God of Virus

کاربر سایت
Feb 22, 2013
363
نام
اشکان
سلام بچه ها یه سوال داشتم ربطی به این تاپیک نداره ولی خب نمیدونستم کجا باید مطرح کنم میخام اینترنتو عوض کنم میخاستم ببینم کدوم یکی از شرکت های ارائه دهنده Adsl پرسرعت بهتره برا بازی انلاین و کلا همه چیز! درظمن یزدی هستم ولی اصفهان زندگی میکنم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

zeus1

کاربر سایت
Apr 25, 2009
140
نام
حمیدرضا
چه باحال، dota رو تصور کن که سوم شخص باشه بین کریپات در حال حرکت باشی
مشکل اینجاست که نمیدونم رو gt630 میاد یا نه :/

به احتمال قوی بتونی بازی کنی چون بازی از موتور آنریل انجین ۳ استفاده میکنه که خیلی بهینه و سبکه
---------------------
اسمم تو بازی= devil213 بتا تستر ‎:)
اینم اسم دوستانم که تو بازی هستن
Ryugun
Ryunas
Ryuzai

7shevchenko7

کاربر سایت
Apr 28, 2012
156
نام
arian
سلام بچه ها یه سوال داشتم ربطی به این تاپیک نداره ولی خب نمیدونستم کجا باید مطرح کنم میخام اینترنتو عوض کنم میخاستم ببینم کدوم یکی از شرکت های ارائه دهنده Adsl پرسرعت بهتره برا بازی انلاین و کلا همه چیز! درظمن یزدی هستم ولی اصفهان زندگی میکنم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

بستگی داره به شهر تون مثلا من که مشهدم مخابرات از لحاظ پینگ خوبه اما بعضی شهر ها زیاد جالب نیست

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
بستگی به منطقه و خط تلفنت داره '
مثلا من الان رشتم ۲۵۶ نامحدود واسه اندیشه دارم 'ولی پینگش عالیه ۱۰۹ است '
با هاش بازی plannetslide 2 رو بازی کردم:d
ولی مثلا دوستایی دارم که از اندیشه سبز راضی نیستن'
کلا باید چک کنی ببینی چی بهتره

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
اگر میخواین لیست بازی های free 2 playe ببینید بیاین این لینک پایین . به نظر من این بازی هم جدیده هم پتانسیل داره بازی خوبی بشه .
http://assistdl.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86/

matarata1994

کاربر سایت
Aug 20, 2013
56
نام
Matarata#2767
بازی نکنید اعتیاد آوره :) فقط من یک مشکل دارم تو این بازی. چون پینگم بالاس اتکام نمیخوره به هدف. همش میس میشه. رفتم گاد Artemis خریدم که جز فیزیکال اتک چیزی نداره حالا میبینم هیچی نمیخوره بهطرف همش میمیرم :| تازه کریپاروهم نمیشه بلاک کرد. بای بک هم نداره. ولی خیلی عالیه درکل
اگه کسی اکانت دیابلو 3 داره میخرم :)

آخرین ویرایش:

7shevchenko7

کاربر سایت
Apr 28, 2012
156
نام
arian
بازی نکنید اعتیاد آوره :) فقط من یک مشکل دارم تو این بازی. چون پینگم بالاس اتکام نمیخوره به هدف. همش میس میشه. رفتم گاد Artemis خریدم که جز فیزیکال اتک چیزی نداره حالا میبینم هیچی نمیخوره بهطرف همش میمیرم :| تازه کریپاروهم نمیشه بلاک کرد. بای بک هم نداره. ولی خیلی عالیه درکل
اگه کسی اکانت دیابلو 3 داره میخرم :)

من که مشکل پینگ ندارم پینگم مثل دوتا 150 هست
این مشکل نخوردن اتکاتم چون بازی دستت نیست سبک اتک دادناش
کریپ بلاک برای ادای دشمن هست و خود هیرو ها
بای بکم هم بخاطره این نداره که مثل دوتا نیست وقتی بمیری بستگی به لولت نهایتا 40s نیستی اما دوتا تا 100s هم میرسه

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
oخوب دوستان به سلامتی منم بازی رو زدم واسه دان.:d
فقط یه چیزی این بازی مثل dota 2 بخش اموزشی و بازی با بات رو هم داره ؟.چون مسلما تا دست ادم بیاد بازیش خیلی طول میکشه

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
در هر صورت بازی خوبی است به نظرم اونایی که پینگ درست حسابی ندارند از اکانت های کاهش پینک استفاده کنند خیلی جواب میده البته اینو بگم اگر از این سرویس ها استفاده کنید به خواطر حجم کم سریع تمام می شود . میانگین هر ساعت بازی بین 150 تا 200 مگ است . حالا حساب کنید در 5 ساعت 1 گیگ و در 10 ساعت 2 گیگ استفاده می شود کسانی که پول دارند می تونند از این سرویس ها استفاده کنند اگر پول ندارید می توانید با بهینه سازی خط تلفن و تعمیر عیب یابی آن پینگ خوبی داشته باشید .
من این بازی در سایتم قرار دادم اما متاسفانه پولی است و باید اکانت VIp تهیه کنید .
http://assistdl.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-smite-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-vi/#gallery/0/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر