شایعه عرضه ی رزیدنت ایول 7 قبل از Halloween 2015؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
t13ixitmhjo7vnsbq1ko.png

درود

گزارش های جدید رسیده حاکی از عرضه ی رزیدنت ایول 7 درست یک هفته قبل از هالووین 2015 است با این تصور که رزیدنت ایول 7 دوباره به اصالت خودش یعنی ترس و بقا برگشته باشد هالووین بهترین مناسبت برای عرضه ای این بازی است. به گفته آقای Michiteru Okabe سازنده ی بازی رزیدنت ایول رولیشنز 2 فن ها مصرانه خواستار برگشتن سری به ریشه های خودش و اتمسفر تاریک تری در رزیدنت ایول 7 هستند شبیه به چیزی که در عناوین اولیه فرانچایز به چشم میخورد . کپکام میتواند با عمل کردن به خواسته ی فن ها سری را از نابودی نجات دهد . ایشان همچنین به صراحت گفت فن ها خواستار Survival -Horror هستند و این مسئله میبایست در عنوان آینده بازی در اولویت قرار گیرد. سازنده ها قصد دارند به خواسته فن ها گوش دهند و آن را به عنوان عنصر اصلی در تمام گیم پلی بازی اعمال کنند شاید این امر بدین معنی باشد که فن ها بار دیگه شاهد کمبود مهمات به عنوان یک فاکتور برجسته در فرانچایز خواهند بود. آقای Okabe در ماه سپتامبر گفت کپکام قصد تست کردن گیم پلی بازی را دارد. امیدواریم این بازی بتواند به خوبی توازن بین ترس و اکشن را حفظ کند و رضایت تمام هوادارن را فراهم کند.

آخرین ویرایش:

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
ایول ممنون بابت خبر الان هم میریزن اینجا با دادو هوارو عتراض:))

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
الان یه عده میریزن که کپکم فلان.... به شدت از بازی استقبال میشه.:bighug:

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
خدا کنه واقعا رزیدنت به ریشه خودش برگرده :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
اميدوارم، ولي بعيد ميدونم اينا مشتري هاي بازيهاشونو واسه خواستار فن ها بپرونن ، دوتا بازي آخر با اينكه افتضاح بودن ولي خوب فروختن.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,704
امیدواریم که این شماره برگرده به ریشه ها=))=))=))=)) :d
عناصر کشتی کج بیشتر نشه صلوات

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اقا یه خبر جدید میگن از اونجای که دشمنها:d در رزیدت از هر جور سلاحی استفاده میکنن قراره مثل کالاف براش مد زامبی بزارن>:):))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
ریشه ها ؟
دوستان احتمالا یادشونه که قرار شد شماره دار ها اکشن تر فرعی ها هم ترسناک تر باشند ؟ (اگه اشتباه نکنم یکی از اعضای همین استدیوی ساخت
رولیشنز 2 اینو گفت ـه بود ...)​

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,550
نام
حسین
ترس نمیخوایم بازی ترسناک موجود هست silent hills , بازی های دیگه
بازی قشنگ باشه بسه TEW رو هم که تازه بازی کردم تشنه یه بازی تو همین سبکم:D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ترس نمیخوایم بازی ترسناک موجود هست silent hills , بازی های دیگه
بازی قشنگ باشه بسه TEW رو هم که تازه بازی کردم تشنه یه بازی تو همین سبکم:D

من یک سوال دارم The Last Of Us ترسناک بود؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بازی ترسناک میخواین برین همون قسمت اول Dead Space رو بازی کنید. هفته پیش برای بار چهارم تمومش کردم اما همچنان برام ترسناک بود. مخصوصا مرحله پنجمش:-s

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بازی ترسناک میخواین برین همون قسمت اول Dead Space رو بازی کنید. هفته پیش برای بار چهارم تمومش کردم اما همچنان برام ترسناک بود. مخصوصا مرحله پنجمش:-s

بازی ترسناک فقط بازی های ایندی PC مثل OUTLAST
oath.png

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خیر، ولی چه ربطی داشت؟:D

ربطش اینه که خیلی ها مثل شما فکر میکنن اگه رزیدنت ایول ترسناک نباشه ولی قشنگ باشه فن ها خوششون میاد شاید فروش خوبی داشته باشه و جز پر فروش ترین بازی های کپکام بشه مثل RE5 در صورتی که کاملا در اشتباه هستی و مطمعنا فن ها دوست دارن یک رزیدنت ایول با اتمسفر تاریک ببینن ! من چون بازی نکردم TLOU رو پرسیدم ترسناک بود یا نه چون کپکام گفته میخواد از این بازی الهام بگیره برای ساخت RE7 سایلنت هیل یک بازی Survival Horror نیست بر خلاف تفکر خیلی ها چیزی که ما دیدیم هیچ المانی از survival بودن توش وجود نداشت فقط horror داشت در نتجیه اون بازی فقط میترسونه و ترس افراطی پلیر رو کم کم خسته میکنه. البته میگم با توجه به دمویی که ازش دیدیم من این حرف رو میزنم.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر