Minecraft: Story Mode توسط Telltale ساخته می‌شود

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cx1zxsukm7thr6msorjt.png
استودیو Telltale، پس از ساخت عناوین داستان محوری همچون The Walking Dead، The Wold Among Us، Borderlands و Game of Thrones این بار به سراغ دنیای Minecraft رفته است.
استودیو Mojang؛ خالق Minecraft، در ساخت Minecraft: Story Mode به استودیو Telltale کمک خواهد کرد.
Minecraft: Story Mode همانند سایر ساخته‌های Telltale به صورت قسمتی عرضه خواهد شد و قسمت اول آن در سال 2015 برای پلتفرم‌های Xbox، PlayStation، PC، Mac، iOS و دستگاه‌های آندرویدی منتشر خواهد شد.
به گفته Mojang آنها قصد ندارند که یک داستان رسمی برای Steve(شخصیت اصلی Minecraft) بسازند یا جزییات دنیای Minecraft را شرح دهند.
توضیحات Telltale در مورد این بازی را می‌توانید در ادامه بخوانید: "این سری در دنیای Minecraft رخ خواهد داد و یک داستان کاملا جدید خواهد داشت و تصمیمات بازیکنان بر روند داستان تاثیر گذار خواهد بود. این بازی یک بسته الحاقی برای Minecraft نخواهد بود و در سال 2015 برای کنسول‌ها، کامپیوترها و دستگاه‌های همراه منتشر خواهد شد.
Telltale در این سری، شخصیت‌های جدیدی را با محیط‌های آشنای بازی مخلوط خواهد کرد تا تجربه‌ای کاملا جدید و الهام گرفته از نظرات طرفداران و عنوانی که یک نسل از آن الهام می گیرد، بسازد."

>>منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
هان؟ :D من که نمی دونم قراره دقیقا چی بسازن ولی فکر کنم تا 5 سال دیگه انواع بازی تو سبک های مختلف از Minecraft ساخته بشه، این تازه اولیش هست :D در ضمن فکر کنم اولین باری باشه که یه استودیو First Party مایکروسافت بیاد واسه کنسول های سونی بازی بسازه! :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
حتماً وارد لینک خبر بشین! یه مینی گیم بامزه و جالب گذاشتن که خیلی سریع هم لود میشه و به سبک بازی های Telltale حالت دیالوگی و اینا داره. :D

9jp1cdvx3gxi05ofey9o.jpg

الآن همه حقوق Minecraft دست مایکروسافت هست دیگه؟! :D بعد مثلاً ناشر نسخه های PS این بازی هم مایکروسافت میشه؟! :-"

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
الآن همه حقوق Minecraft دست مایکروسافت هست دیگه؟! :D بعد مثلاً ناشر نسخه های PS این بازی هم مایکروسافت میشه؟! :-"
فکر نکنم
TftBL مثلا برای Gearbox و 2k بود، ولی ساخت و publish بازی با خود telltale بود
اینم احتمالا همین طوری باشه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
الآن همه حقوق Minecraft دست مایکروسافت هست دیگه؟! :biggrin1: بعد مثلاً ناشر نسخه های PS این بازی هم مایکروسافت میشه؟!
ناشر که خود Telltale هست ولی حقوق Minecraft دست مایکروسافته :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
عملا با این معرفی walking dead s3 رفت برای 2016
باید telltale توسعه پیدا کنه اگه twau و borderlands و game of the thrones و minecrafet چند فصله باشه
تا بتونه تو یه فاصله 4-5 ساله یه بازی رو تمام کنه ولی الان در مورد walking dead فاصله هر فصل 2 سال شده
که ممکنه با توجه به این فاصله طولانی کسی که در زمان عرضه فصلهای اول گیمر بوده فصلهای اخر و انتهای اون رو نبینه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
تنها جمله ای که میتونم در وصف تلتیل بگم: "بلند پرواز ترین استدیو..."

استدیویی که تقریبا سبک خودشو ساخت و معروف کرد. اثارش هم بجز اینکه سبک کلیشون یکیه ولی اتمسفر و حالت داستان و ...شون واقعا متفاوته!! از کمدی بگیر تا جنایی و درام و سروایوال و تاریخی!! اثارش بشدت با کیفیت هستن و علارقم تیم نچندان بزرگش بسیار پر کار هست! همین منو میترسونه یکم! TWD-TWAU-GOT TTG-TFBL و حالا که MCSM! جالبیش اینجاست که این عناوین همشون درحال ساخت هستن (twd که برای فصل 3 تایید شده. فقط twau مونده که باید تایید شه فصل بعدیش. راستش واقعا بازیش فوق العاده بود!)

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
مینی گیمش خیلی بامزه بود.
----
جالبه. بازی برای آیفون و اندروید میاد بعد برای ویندوزفون نمیاد؟

ویندوز و ویندوز فون دارن ادغام میشن و از سال بعد دیگه OSـه گوشیهای ویندوزی پسوند "Phone" رو نخواهند داشت. Windows 10 روی هر دو پلتفرم میاد، یا بهتره بگم روی هر سه پلتفرم PC و Mobile و XB1. حتی احتمالش هست که گزینه Cross-buy رو برای هر سه پلتفرم بذارن.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
نه من واقعا میخوام بدونم چه داستان ادونچر خاصی میشه از ماینکرفت درآورد ؟ این مسخره بازیا رو بهتره Telltale تموم کنه ! اگر ادامه بدن همونطوری که یدفعه با Walking Dead به اوج دوران کاریشون رسیدن به همون شکل هم سقوط میکنن !

دست روی هر چیزی که نباید گذاشت ! من از زمانی که Sam & Max میساختن طرفدار این استودیو شده بودم و بازیاشون رو تا حدی دوست داشتم که حتی اجازه پایرت کردنشونو هم به خودم نمیدادم . حالا با این وضعیت بوجود اومده کامل نا امید شدم دیگه ...

Sam & Max چی شد ؟ این بلند پروازی های احمقانه چه معنی داره ؟ بوردرلندز کافی نبود ؟ مشخصه توهم اینکه دوباره بتونن با داستان های اقتباسی و غیر اورجینال از هر عنوان یا موضوعی بازی سال بسازن ، داره خفشون میکنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر