کاراکتر جدید Mortal Kombat X در شماره جدید Gaming Magazine UK معرفی خواهد شد

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به نام یگانه هستی و نیستی

امروز صبح Games Master در صفحه فیس - بوک خود جلد جدید مجله GMUK در ماه Jan را منتشر کرد که حاکی از یک کاراکتر جدید برای MKX می باشد . این شماره در January 2nd, 2015 در دسترس خواهد بود و باید تا ان موقع منتظر باشیم . EdBoon در صفحه توئیتر خود به این موضوع اشاره کرد :
الان وقت پیدا کردن اصل موضوع هست :d
Time to start dropping clues
حال بایستی منتظر ماند و دید چه می شود .

منبع

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اتفاقا من از عوض شدن طراحی ها حمایت میکنم :d حالا درسته بعضی وقتا فاجعه میشن:| ولی اگر طراحی ها عوض نشن،من که احساس میکنم همون نسخه ی قبلی رو بهم دادن:-" (حتی اگر به کل حرکاتشون عوض بشه:-" :d )
MK9 هم که خدایی طراحی همه ی کاراکترها عالی بود:x :d

با این جو عجیب غریبی که MK X داره،به نظرم 90% حضور میدارد! :d

ولی انصافا کل کاراکترای MK یه طرف این Scorpion و Subzero بی پدر و مادر هم یه طرف :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگر اشتباه نکنم، اد بون گفته بود موتارو توی بازی نیست چون کل صفحه رو میگیره:d البته میتونن از طراحی توی Armageddon استفاده کنن ولی جالب نمیشه.
فعلا فقط Ermac و Reptile رو تایید کنن کافیه:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اتفاقا من از عوض شدن طراحی ها حمایت میکنم :d حالا درسته بعضی وقتا فاجعه میشن:| ولی اگر طراحی ها عوض نشن،من که احساس میکنم همون نسخه ی قبلی رو بهم دادن:-" (حتی اگر به کل حرکاتشون عوض بشه:-" :d )
MK9 هم که خدایی طراحی همه ی کاراکترها عالی بود:x :d

با این جو عجیب غریبی که MK X داره،به نظرم 90% حضور میدارد! :d

همین شماها حمایت میکنید که Jax شده بی هویت :d
الان تو این نسخه جدید Kano هم تغییر دادن انگار

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
scorpion وsub zero باید از بازی حذف بشن این 2 تا دیگه خیلی خز شدن(الان یه عده میان میگن که اینا نماد بازین)

دوست عزیز GTA نیست که بگی هر شماره یک شخصیت مثلا شما فرض کن GOD OF WAR بدون کریتوس باشه :D یا DMC یک شخصیت جدید معرفی کنن و بگن دانته و ورژیل خز شدن :D ( کفر گفتم :D)
این دو شخصیت هم واقعا نماد بازی هستند و نبودنشون یعنی یک کمبات فرعی

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سلطان بازی های فایتینگ همین مورتال کمبات هستش خداییش این Edboone نابغه ای هستش که دومی نداره خداییش با کارکتر های dc چیکار کرد تو injustice حرف نداره کارش بعده MK 10 منتظره یک فایتینگ از کارکتر های مارول هستم از این فرد بزرگوار تاریخ بشریت البته میدونم احتمالش خیلی پایین هستش

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
دوست عزیز GTA نیست که بگی هر شماره یک شخصیت مثلا شما فرض کن GOD OF WAR بدون کریتوس باشه :D یا DMC یک شخصیت جدید معرفی کنن و بگن دانته و ورژیل خز شدن :D ( کفر گفتم :D)
این دو شخصیت هم واقعا نماد بازی هستند و نبودنشون یعنی یک کمبات فرعی
بابا من خودم مورتال بازم ولی راستش کلی شخصیت بهتر از این 2 تا هست که می تونن بیان .مثلا این شماره اگر بورایچو یا موادو یا ریکو رو هم معرفی کنن بازی خیلی جذاب تر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر