Sniper: Ghost Warrior 3 برای 2016 تایید شد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
10854261_631931766930258_4372906366506702195_o-600x337.jpg

CI Games کمپانی سازنده Lords of the Fallen امروز این بازی را برای عرضه در سال نیمه اول سال 2016 روی PC,PS4 و Xbox One تایید کرد.
Sniper: Ghost Warrior 3 اولین تلاش سازندگان برای تولید یک بازی AAA محبوب تاکنیکی تیراندازی است. تیم سازنده از اعضا سرشناسی از جمله Steve Hart تهیه کننده سابق Sniper Elite V2 از استدیو Rebellion و تفنگدار دریایی بازنشسته Paul B. Robinson تشکیل شده است.

داستان بازی در جریان روزهای مدرن در شرق اروپا جریان دارد و بازیکن نقش یک تیرانداز را که بین 3 گروه جنگی گرفتار شده است را بازی خواهد کرد بازی در یک محیط واقعی و فراگیر جریان دارد. Sniper: Ghost Warrior 3 یک بازی غیرخطی خواهد بود استایل بازی sandbox است گیم پلی بازی در یک محیط و نقشه بزرگ و باز جریان دارد برای بازیکن انعطاف پذیری را به ارمغان می آورد و ماموریت ها نیز به چند طریق قابل انجام هستند

Marek Tyminski مدیرعامل CI Games گفت:"
فرنچیز Sniper: Ghost Warrior یکی از محبوب ترین بازی های CI Games است و نسخه های قبلی در این سری نیز 5.5 میلیون فروش داشته اند. پس ما سرمایه گذاری بزرگی برروی قسمت سوم این فرنچیز انجام داده ایم. ما کاملا تعهد میدهیم که یک فرنچیز AAA را که گیمر بتواند یک AAA نهایی اول شخص شوتر را تجربه کند میسازیم.
در بازی بیشتر به عمق DNA سری Ghost Warrior پرداخته شده چرا که شما میتوانید بین نزدیک شدن به هدف و تمرکز روی هدف از راه دور یکی را انتخاب کنید و درهمان حال نیز به فکر زنده ماند و بقا خود باشید و مخفیانه عمل کنید."

Sniper: Ghost Warrior 3 با هدف چالش برای کسانی که طرفدار تاکنیک و فکر هستند توسعه می یابد در حالی که برای طرفداران اول شخص هم مناسب است.

منبع

® John Wick

کاربر سایت
Nov 25, 2014
17
بازی هنوز نیومده و تریلرش پخش نشده دوستان شستن انداختن رو بند /:)
کلا ید طولایی داریم تو پیش داوری. تاپیک های دیگه هم همینه متا هم مشخص میکنیم :d

شخصا به این بازی امید دارم خیلی وقته یه FPS stealth خوب بازی نکردم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
با این اعتماد به نفس:arrowd:

اعتماد به نفسی که با دروغ و تبلغیات موتور CryEngine و دو شماره روی 3 تا پلتفرم به محبوبیت (!!!) برسه بخوره تو فرق سرشون. این 5 میلیون که دو شماره ازش بدست آورده روی 3 تا پلتفرم با چیزایی که گفتم چیز زیاد خفنی هم نیست.

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
هنوزم وقتی اون پایان تاثیرگذار شماره یکش یادم میاد... اشک تو چشام حلقه میزنه! x_x
@FaRd!N این اشکها رو کی میخواد گردن بگیره!؟ :>

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,766
این همون بازیه که میخواستی هدشات کنی باید توی بوته های اطراف دشمن رو هدف میگرفتی؟؟ :D
یعنی من دیوونه اون واقعگرایی بودم.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
بازی هنوز نیومده و تریلرش پخش نشده دوستان شستن انداختن رو بند /:)
کلا ید طولایی داریم تو پیش داوری. تاپیک های دیگه هم همینه متا هم مشخص میکنیم :d

شخصا به این بازی امید دارم خیلی وقته یه FPS stealth خوب بازی نکردم.

تا وقتی که CI خلافش رو ثابت نکنه میشه یه بازی که معرفی نکرده هم آشغال خطاب کرد !

در مورد اون خط آخر ، امیدتون رو واسه این بازی خرج نکنید چون قرار نیست چیز خوبی گیرتون بیاد

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
اسم بازیو سرچ کردم اولین تاپیک این اومد بالا برا همین همین جا مینویسم.

تریلر 20 دقیقه ای E3 که تازه منتشر شده رو داشتم میدیدم سازنده هم روش توضیح می داد. وسطاش یهو اومد در مورد داستان توضیح بده:

1. ما یه اسنایپر آمریکایی هستیم که مخفیانه اومدیم پشت خطوط دشمن.
2. ماموریت ما تو یه معدن تو مرز گرجستان و روسیه هست که روسیه و ایران دارن به صورت مخفیانه تو مرز گرجستان اورانیوم غنی سازی میکنن و تازه از کارگرای گرجستانی هم دارن بیگاری میکشن!
3. هدف اصلی کشتن ژنرال روسی هست که رئیس این تاسیساته. تو یه صحنه هم دو تا کارگر به جای کار، دارن با هم دعوا میکنن، ژنرال میاد و خیلی راحت به هر دو شلیک میکنه! آدم بد داستان هست دیگه، مگه نه؟!

یعنی داستان از این کلیشه ای تر و Abstract تر نمی تونستن تو 20 دقیقه نشون بدن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر