شخصیت قابل بازی دوم The Witcher 3: Wild Hunt معرفی شد

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
jcu8fx8o5ryyx2oanp8q.jpg

CD Projekt Red تایید کرد که Ciri، جادوگر دیگر سری The Witcher، شخصیت قابل بازی دوم The Witcher 3: Wild Hunt خواهد بود.

Ciri جانشین Gerlat نخواهد بود و فقط در بخش‌هایی از بازی قابل بازی خواهد بود. CD Projekt Red نحوه بازی با Ciri را به طور کامل شرح نداده است اما به طور غیر مستقیم اعلام کرد که او دارای قدرتی افسانه‌ای خواهد بود.
Robert Malinowsk از CD Projekt Red در این باره چنین توضیح می دهد:
Ciri تنها در لحظات خاصی قابل بازی خواهد بود، ما از او استفاده خواهیم کرد و داستان را از نگاهی دیگری برای بازیکن‌ها بیان خواهیم کرد تا آن را جذاب تر کنیم. شما زمان زیادی با او بازی نخواهید کرد اما به خاطر اینکه Ciri یکی از بخش‌های مهم داستان را تشکیل می‌دهد به این فکر افتادیم تا به بازیکان‌ها اجازه دهیم تا به این وسیله، با این شخصیت خوب، ارتباط بهتری برقرار کنند.
ما Ciri را به عنوان ابزاری برای روایت داستان به بازی اضافه کرده‌ایم نه به خاطر مکانیک‌های گیم‌پلی. The Witcher همیشه درباره Geralt بوده است و تغییری هم نخواهد کرد اما زمانی که کنترل Ciri را به دست می گیرید، نگاهی اجمالی به داستان از دید دیگران خواهید داشت.
Ciri یک سلاح زنده است و همه می‌خواهند او را به کنترل خود درآورند. او خواسته‌ها و اصول کاری خود را دارد، پس اینکه فقط او را پیدا کنید مهم نیست. به نظر من این مهمترین بعد شخصیتی Ciri است. Geralt او را از بچگی می‌شناسد، او شاگرد Geralt است و روابط عاطفی نزدیکی با هم دارند. Geralt او را آموزش داده است تا تبدیل به یک جادوگر شود.

>>منبع

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
272
نام
محمد
اینهمه من زحمت کشیدم تاپیک تاریخچه Witcher Saga نوشتم شما اینجوری میای میگی؟:d توی داستان که این بازی متعاقبش هست حداقل 3 تا کاراکتر زن بودن که گرالت کاملا باهاشون رابطه غیر رمانتیک و در عین حال نزدیک داشت. این گرالت بازیها هم حافظه اش رو از دست داده وگرنه کاملا همیشه و همه جا به ینفر وفادار بودش.
سیری دقیقا مثل دختر گرالت میمونه و گرالت تمام هنر های رزمی Witcher هارو بهش یاد داده....اون قدرت خاصی هم که گفتن داره احتمالا همون قابلیت Teleport کردن توی زمان و مکان هستش که صد در صد المان خفنی توی بازی ایجاد میکنه، اگر بتونن توی گیم پلی همچین چیزی تعریف کنند که فوق العاده است.
دوست عزیز لینک تایپیک رو میگگی
ممنون

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اینهمه من زحمت کشیدم تاپیک تاریخچه Witcher Saga نوشتم شما اینجوری میای میگی؟:d توی داستان که این بازی متعاقبش هست حداقل 3 تا کاراکتر زن بودن که گرالت کاملا باهاشون رابطه غیر رمانتیک و در عین حال نزدیک داشت. این گرالت بازیها هم حافظه اش رو از دست داده وگرنه کاملا همیشه و همه جا به ینفر وفادار بودش.
سیری دقیقا مثل دختر گرالت میمونه و گرالت تمام هنر های رزمی Witcher هارو بهش یاد داده....اون قدرت خاصی هم که گفتن داره احتمالا همون قابلیت Teleport کردن توی زمان و مکان هستش که صد در صد المان خفنی توی بازی ایجاد میکنه، اگر بتونن توی گیم پلی همچین چیزی تعریف کنند که فوق العاده است.

به احتمال زیاد این قابلیت طی الارض (:d) رو اضافه می کنن! چون که بازی طبق تریلرها نشون داده شده بدون لودینگ سریعا از این ور نقشه به اونور میری در کمترین زمان ممکن! پس این هم مطمئنا در راستانی بدون لودینگ بودن بازی امکانش زیاده که باشه.

princeofshiraz

کاربر سایت
Dec 27, 2008
11
گوگل بتازگی لیستی از عبارت سرچ شده سال 2014 منتشر کرده بدبختانه هنوز امار توی ایران اکثرا برای کلمات منشوری بوده ..:d

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
به احتمال زیاد این قابلیت طی الارض (:d) رو اضافه می کنن! چون که بازی طبق تریلرها نشون داده شده بدون لودینگ سریعا از این ور نقشه به اونور میری در کمترین زمان ممکن! پس این هم مطمئنا در راستانی بدون لودینگ بودن بازی امکانش زیاده که باشه.

اون هیچی اگر تریلر آخر رو ببینی سیری بجای اینکه یه حرکت دشمن رو جاخالی بده غیب میشه یهو، احتمال 99% همین قابلیت هستش که فکر کنم با آپگرید کردنش پیشرفت میکنه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
من ویچر1 رو تجربه نکردم اما 2 رو تموم کردم ولی نمیدونم چرا یه جاهایی از داستان رو نفهمیدم . سوالای خیلی زیادی برام مونده که باعث میشه احتمالا تو عنوان سوم به مشکل بخورم .
یه سایت یا تاپیکی نیست که داستان ویچر رو مختصر و مفید در حد کفایت آماده سازی و پیش زمینه برای قسمت3 آورده باشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر