احتمال ساخته‌شدن ادامه‌ی Alien Isolation

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
WMOmJeijmcDJ.878x0.Z-Z96KYq.jpg

Gray Napperطراح شرکت Creative Assembly در مصاحبه‌ایی با AvPGalaxy به امکان ساخته‌شدن نسخه دوم بازی Alien Isolation اشاره کرده‌است. او در‌مورد اینکه تیم بازی در حال تفکر در مورد ادامه ی بازی است سخن می‌گوید :

حاوی اسپویل داستانی

ادامه داستان نسخه دوم موضوعی است که هرروز در استدیوی ما بحث می شود.مردم ایده های مختلفی در مورد ادامه داستان دارند و تیم داستان نویسی ما نیز تفکرات بسیار جالبی در این مورد دارد و ما فرصت بسیار عالی برای ساخت نسخه دوم بازی داریم.من به شخصه فکر میکنم که Amanda در کندوی بیگانه ها صدمه ای ندیده است چراکه زمانی بیدار شده است که تخم(بیگانه) نزدیک او هنوز بسته بوده است .....

در ادامه Napper اشاره می‌کند که تجربه همراه با ترس و هیجان Alien Isolation هسته ی اصلی این سری است ،به این معنی که ادامه این عنوان در صورت ساخت توسط این استدیو روند سر‌یع تری نخواهد داشت.

او میگوید : من فکر میکنم که سبک سریع و اکشن باری‌های سری Aliens بسیار متفاوت از ساختار Alien Isolation است.اگر ما دنباله ی این بازی را بسازیم من بسیار دوست دارم که همان تجربه درگیری با یک بیگانه‌ی ترسناک را در بازی حفظ کنیم و تغییرات را بیشتر در مورد محیط و نحوه ی تعامل با آن انجام دهیم.

منبع

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بهترین تجربه من در سال 2014 بدون شک همین بازی بود. یه کار تمیز و پولیش شده و نو در حد اعلی اونم تو ژانر وحشت چیزی بود که مدت ها انتظارش رو میکشیدم. مطمئنا ارزش شماره دوم رو داره و حیفه با همین یه شماره رهاش کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر