فیل اسپنسر در مراسم Windows 10 حضور خواهد داشت!

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
ویندوز 10 چه معنایی برای Xbox one داره؟
رییس بخش Xbox یعنی آقای فیل اسپنسر قراره تو رویدادی که به مناسبت آخرین سیستم عامل مایکروسافت در روز 21 ژانویه 2015 در کمپ مایکروسافت برگزار میشه صحبت کنه .
مایکروسافت اعلام کرده در این مراسم قصد دارن نگاهی به" فصل بعد" و آینده ویندوز 10 داشته باشن ، فیل اسپنسر تنها سخنران در این جلسه نیست و رییس دپارتمانهای دیگه مایکروسافت هم در این مراسم حضور دارن ، گفته میشه مدت زمان این مراسم 1 روز کامل هست بنابراین باید خبرهای زیادی برای گزارش وجود داشته باشه.

Phil Spencer Presenting at Windows 10 Event - IGN

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
^
بازی که معرفی میشه! :d (حداقلش اینه که یه چیز مثل KI رو پورت کردن دیگه... :-":d)

======

مایکروسافت قبلا یه سری استخدام برای بازی های استراتژی داشت... شایعه شده بود یه استدیو تاسیس کرده برای همین کار
بیاد بگه Ensemble رو احیا کردیم با یه تعداد از اعضای قدیمیش و عضو های جدید! :d
به نظرم اگر این توهم به واقعیت تبدیل بشه می تونه بزرگ تر از کل سوپرایزهای 2014 از طرف مایکروسافت باشه! :d

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
Huh؟؟
پ.ن: جواب این بنده خدا رو ندید، زیگموند فروید و دوستان هم نمیتونن رفتارش رو تشریح کنن!

والا ما یه تعنه زدیم به این دوستمون که اومد بدون شرح شروع به ترول کنسول کرد البته اگر این اقدام رو در برابر PC هم انجام میداد بازم یه تعنه منتها در جهت مخالف میزدم به هر حال کماکان سر حرفم هستم هاردکور گیمر دلش به بازی خوشه چه تو پی سی که Dota و StarCraft و WarCraft و Counter Strike و ... غیره دارن و تماما براشون لذت داره چه در کنسول با بازیهای هیجانی هر کنسول و هیچ هاردکور گیمری نمیره یه پی سی چند میلیونی ببنده که بشینه تو Device Manager از اعداد و ارقام کامپیوترش لذت ببره. اگر اشتباه میکنم از جهل و نادانی رهایی ده مرا.

اون دوستمون هم که گفتم چندی از پیامهاشونو براتون میزارم که ببینید چرا نیاز به تعنه داشت :
کل
هیکل اون قوطی کنسولتون به همون دوتا دونه انحصاری بنده اونم نباشه هیچ اوسگولی نمیره قوطی کنسول بخره تازه اونم برا ماکروسافت

ساختار کنسولها عینا شبیه PC معماری X86

صبر کن قوطی کنسولها هک بشن همون دوتا دونه انحصاریتونم با شبیه ساز رو PC میزنیم رنگی میشید
شماها باس خواب 1080P 60FPS ببنید
:))
اینقدر بازی شاخ برای PC هست که وقت نداریم به دوتا دونه انحصار تینیجر پسند کنسولی بپردازیم
همون فن های سونی تو این سایت رنگیتون کردن بسه دیگه نیاز نیست با پی سی گیمرهای هارد کور سر شاخ بشید

980GTXقدرت = بیست عدد XBONE
بفکر همون یدونه هیلو خودت باش که جلو سونی فنها کم نیاری با
وقت خوش

- - -ویرایش - - -

Huh؟؟
پ.ن: جواب این بنده خدا رو ندید، زیگموند فروید و دوستان هم نمیتونن رفتارش رو تشریح کنن!

والا ما یه تعنه زدیم به این دوستمون که اومد بدون شرح شروع به ترول کنسول کرد البته اگر این اقدام رو در برابر PC هم انجام میداد بازم یه تعنه منتها در جهت مخالف میزدم به هر حال کماکان سر حرفم هستم هاردکور گیمر دلش به بازی خوشه چه تو پی سی که Dota و StarCraft و WarCraft و Counter Strike و ... غیره دارن و تماما براشون لذت داره چه در کنسول با بازیهای هیجانی هر کنسول و هیچ هاردکور گیمری نمیره یه پی سی چند میلیونی ببنده که بشینه تو Device Manager از اعداد و ارقام کامپیوترش لذت ببره. اگر اشتباه میکنم از جهل و نادانی رهایی ده مرا.

اون دوستمون هم که گفتم چندی از پیامهاشونو براتون میزارم که ببینید چرا نیاز به تعنه داشت :
کل
هیکل اون قوطی کنسولتون به همون دوتا دونه انحصاری بنده اونم نباشه هیچ اوسگولی نمیره قوطی کنسول بخره تازه اونم برا ماکروسافت

صبر کن قوطی کنسولها هک بشن همون دوتا دونه انحصاریتونم با شبیه ساز رو PC میزنیم رنگی میشید
اینقدر بازی شاخ برای PC هست که وقت نداریم به دوتا دونه انحصار تینیجر پسند کنسولی بپردازیم
همون فن های سونی تو این سایت رنگیتون کردن بسه دیگه نیاز نیست با پی سی گیمرهای هارد کور سر شاخ بشید

وقت خوش

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

کل

وقت خوش
نه، خواستم معنی اون کلمه بولد شده رو بدونم، هر چی سعی کردم نفهمیدم:D
پ.ن: از این پیام ها *خیلی* بدتر هم به من داده، به نظرم پ.خ رو ببند که راحت باشی.
پ.ن2: اون "بنده خدا" ی پست قبلی شما نبودی ها، سوء تفاهم نشه یه وقت.

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
مراسم بسیار مهمیه که تمام گیمرهای XB1/PC در جهان منتظرش هستن. میشه حدس زد چه اتفاقی قراره در مراسم بیوفته
گزینه های زیادی روی میزه که حدس زدنش هم میتونه جالب باشه

به نظر من چند حالت داره

یا اعلام میکنن بازی ایکس باکس نسخه غیر دانلودیش از استور رو ویندوز میشه اجرا کرد
یا اینکه تعدادی از بازیهای انحصاری XBOX ONE بصورت انحصاری برای WIN10 منتشر بشه

یه گزینه دیگه هم هست اونم اینکه ماکروسافت بازیهای قدیمی نوستالوژی خودشو روی ویندوز دوباره احیا کنه
یا اینکه چند استدیو برای بازیهای استراتژی و جانرهای انحصاری PC معرفی و تاسیس کنه . و چندین بازی مشترک بین هر دو پلتفروم ایجاد کنه.

PC GAMER ها براحتی بتونن با XBOX ONE دارها انلاین بازی کنن . هماهنگی مستحکمی بین دو پلتفروم ایجاد کنن

( خوب سیستم عامل های PC/XB1 قراره تا چند ماه دیگه به ابر API DX12 low level و ویندوز 10 مجهز بشن ) معماری و ساختار سخت افزاری هر دو پلتفروم X86 کاملا شبیه همه و این خیلی خوبه.

مثلا میتونن اعلام کنن گیمرهای XBOX ONE که بازیهای فورزا یا هیلو خریداری کردن بواسطه نرم افزاری ( شبیه امولاتور البته رسمی و داخل خود ویندوز10 ) با مجهز کردن PC شون به درایو بلو ری براحتی فوزرا یا هیلو5 با گرافیکی 10 برابر بیشتر روی WIN10 تجربه کنن .که واقعا عالی میشه . بازی ایکس باکس خریداری شده قابلیت اجرا روی ویندوز 10 رو هم بواسطه یک شبیه سازقانونی داشته باشه .

درکل باید منتظر بود ببینیم چه اتفاقی میوفته. چیزی که مهمه ماکروسافت در نظر داره به گیمینگ در ویندوز10 مثل کنسول اهمیت بده و این خبر خوشحال کننده ایی میتونه باشه.

به نظر من مایکرو عمرا بیاد انحصاری های x1 رو قابل اجرا روی pc کنه. مطمعنا مایکروسافت با دست خودش کنسولش رو دور نمیندازه.
فوقش باید انتظار یه remake یا پورت از بازی های قدیمی رو داشت

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
تویتهای اسپنسر درباره مراسم:

ot817up8jcjzh85v9jl2.jpg

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
آقایان
آقایان :D
مراسم ویندوزه :| مال XBOX که نیستش که :D
نهایتش فیل میخواد بگه رو پی سی و ایکس باکس جی تی ای مولتیش کراس پلتفرم میشه :D
یا اینکه برای بخش گیمینگ پیسی هم سیستم اچیومنت و آواتار تهیه بشه
همین

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
آقایان
همین

خود اسپنسر گفته چیزی که نشون میدیم احتمالاً هم برای ویندوز گیمرها جالب هست و هم Xbox گیمرها. این عکس هم انگار دو روز پیش توسط یکی از کارمندهای مایکروسافت روی توییتر قرار گرفته:

nv9raofd7rsf8ddqptsy.jpg

https://twitter.com/soumow/status/552172420010749952/photo/1

البته شاید چیز خاصی نباشه ولی خب یه کارمند مایکروسافت این رو گذاشته و شاید روز کنفرانس هم این تیشرت رو دیدیم.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
آقایان
همین

چه سالیه اونجا برادر؟
یه مدتیه که تمامی Platform هایی که روی PC هستن کامل Achievements رو ساپورت می کنن. Steam و Origin و Uplay. بخصوص استیم که یکی از کامل ترین سیستم های Achievement بین تمامی شبکه های آنلاین رو داره

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
چه سالیه اونجا برادر؟
یه مدتیه که تمامی Platform هایی که روی PC هستن کامل Achievements رو ساپورت می کنن. Steam و Origin و Uplay. بخصوص استیم که یکی از کامل ترین سیستم های Achievement بین تمامی شبکه های آنلاین رو داره
منظورم خود ویندوز بود نه اپ های وابسته

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
این مسئولین مایکروسافت نمی دونم با خودشون چند چندن /:)
با این که کنسول جدید ساخته است فقط هزینه اضافی دارند خرج می کنند . این همه پول فناوری ساخت این کنسول دادند اما آخر هیچی عوض نمیشه .:d الان نه می تواند یه شبکه مثل استیم راه اندازی کند ( مگر اینکه بخرد ) نه می تواند در قسمت موبایل با اپل و گوگل رقابت کند خیلی کارها می توانست کند اما با ورود به همه شاخه ها ی نا مربوط مثل : لباس شویی ، ماشین وسایل خانه و ...... و یا پروژه های مسخره دیگر می توانست بهتر عمل کند ، حتی با خرید چند شرکت بازی که در حال ورشکسته شدن بودند می توانست بهترین کارکرد را داشته باشد . من نمی دانم شرکت موفقی مثل مایکروسافت چرا بجای پیشرفت درجا می زند .

parham1990

کاربر سایت
Jan 5, 2015
13
این مسئولین مایکروسافت نمی دونم با خودشون چند چندن /:)
با این که کنسول جدید ساخته است فقط هزینه اضافی دارند خرج می کنند . این همه پول فناوری ساخت این کنسول دادند اما آخر هیچی عوض نمیشه .:d الان نه می تواند یه شبکه مثل استیم راه اندازی کند ( مگر اینکه بخرد ) نه می تواند در قسمت موبایل با اپل و گوگل رقابت کند خیلی کارها می توانست کند اما با ورود به همه شاخه ها ی نا مربوط مثل : لباس شویی ، ماشین وسایل خانه و ...... و یا پروژه های مسخره دیگر می توانست بهتر عمل کند ، حتی با خرید چند شرکت بازی که در حال ورشکسته شدن بودند می توانست بهترین کارکرد را داشته باشد . من نمی دانم شرکت موفقی مثل مایکروسافت چرا بجای پیشرفت درجا می زند .
:|من از شما عذر می‌خوام ا سپنسر و رؤسا و سهام دارن مایکروسافت نمی‌فهمن شما به بزرگیت ببخش

Black Noise

کاربر سایت
Mar 10, 2013
3
شما الان یه نگاه منطقی بکنید :|

ایکس باکس فنها که سرشون به قوطی کنسولشون گرمه

مردم عوام هم که دیگه همه دارن از موبایل تبلتو اندروید استفاده میکنن جوابگو کارای روزمرشون هست

کاربرای حرفه ایی هم همه لینوکس باز هستن

پس این وسط فقط پی سی گیمر ها هستن که windows زنده نگه داشتن ( چه بسا استیم os بیاد این عده که تعدادشونم خیلی زیاده ویندوزو ترک کنن )
ماکروسافت میمونه حوضش :| پس باید هوای ویندوز و پی سی گیمرهارو خیلی داشته باشه مخصوصا از بابت گیم

فعلا تا این لحظه تنها چیز خیلی خوبی که به پی سی گیمرها داده همین api dx12 low level بوده

پس بهتره یکی دوتا ازون انحصاریهای خوشگلشو برای ویندوزش تایید کنه بلکه بتونه خودشو تو دل پی سی گیمرها جا کنه :d

اگه این مراسمم میخواد با معرفی اپ های چرتو پرت بین ایکس باکس و ویندوز خاتمه پیدا کنه همون بهتر برگزار نشه . کلا ساخت نرم افزار فراموش کنه بره دنبال قوطی کنسول خودش سنگین تره.

خیر سرش بزرگ ترین غول نرم افزاری دنیاس هنوز دوتا بازی درست درمون برا ویندوز معرفی نکرده
امیدوارم کمی سر عقل بیاد :d مگرنه بزودی هممون به استیم os کوچ میکنیم.

و روزی که پی سی گیمرها به استیم os کوچ کنن مطمئن باشید روز مرگ windows فرا رسیده . بعدش شاید 5% ازش استفاده کنن.
پس ماکروسافت باس خیلی بیشتر از این حرفا هوای پی سی گیمرهارو داشته باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر