Fergal Gara : بهترین روز های PS4 در پیش است

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
آقای Fergal Gara، رئیس بخش انگلستان PlayStation، گفت:" به عقیده من این سال دوم نسل است که می تواند با عناوینی که دارد تعیین کننده کل نسل باشد."

khhzi35tg7gkjd0q97az.jpg

Fergal Gara معتقد است که بازی های درخشانی از فرانچایز های بزرگی مانند Call of Duty، FIFA و Assassin's Creed برای PS4 منتشر شده است اما بهترین ها در پیش هستند.

"به عقیده من این سال دوم نسل است که تعیین کننده است. بهترین ها برای PS4 در پیش رو قرار دارند. PS4 شروع بسیار درخشانی با عرضه فرانچایزهای بزرگی مانند Call of Duty،fifa و Assassin’s Creed و همچنین عرضه IP های قدرتمندی همچون Destiny و Watch Dogs بر روی این کنسول داشت اما اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، بازی های که به معنای واقعی تعریف نسل جدید باشند هنوز عرضه نشده اند."
او ادامه داد:
"در واقع این موضوع نشانه این هست که برای هر پلتفرم جدید، برای مدتی زمان می برد تا کامل و به نوعی جا بیفتد و نیز سازندگان آن را بهتر بشناسند. شما PS3 را مشاهده کردید که دو بازی The Last of Us و GTA V در سالی که گذشت بر روی آن منتشر شدند و از بهترین ها بودند و این یک نشانه خوب از چرخه و تکامل این صنعت است."

همچنین سونی در PlayStation Experience اشاره کرد که PS4 سریعترین فروش تاریخ کنسول ها را داشته است.

عناوین بزرگی مانند Uncharted 4 : A Thief's End، Metal Gear Solid 5 : Phantom pain، BloodBorne، The order 1886 در سال آینده برای PS4 منتشر می شوند.

Source 1
Source 2

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
كنسول PS4 همين سال اول هم بهترين تجربه رو به تمام گيمرها داد
سال بعد با Uncharted 4 , Bloodborne , Orde 1886 , Until Dawn و بازي هاي ديگه + كلي بازي Indie بزرگ و كوچيك تجربه اي بسيار بهتر خواهد داد !

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به نظرم بازم برگ برنده های سونی رو نشده تو 2015 من فقط انتظار Uncharted میکشم .و اطمینان دارم که Order یک epic fail بزرگ خواهد بود و بازی که تمام تمرکزش فقط روی گرافیکه . و نمیدونم بتونم بگم مثل ryse یا نه و بیشتر برای جنبه های گرافیکی هست . ولی عناوین بیشتری منتظرم ...

Mehdi Cage
شاید یکذره زیاده روی کردم در تمام ! :d ولی فکت ندادم و نظر شخصیمه ، و بر اساس پیش نمایش هایی که ازش خوندم و تریلر هایی که دیدم میگم . اگه epic fail هم نشد من میشم جاش!:) ولی هنوز چیزی از داستان مشخص نیست : خودت اون گرافیک هیولا + اتمسفر عالی و لوکیشن های بازی بزار کنار محیط بشدت خطی و گیم پلی و Ai نامتوازن ...

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
اما اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، بازی های که به معنای واقعی تعریف نسل جدید باشند هنوز عرضه نشده اند."
چوب کاری؟ /:)

اطمینان دارم که Order یک epic fail بزرگ خواهد بود و بازی که تمام تمرکزش فقط روی گرافیکه
داستان و شخصیت پردازی (که خودشون گفتن مهم ترین رکن بازیشونه) و موزیک هیولای بازی هم کشک؟ :D

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
وای سال دیگه عجب سالیه برای ps دارا!
Uncharted
Bloodbourne
Order
Until dawn
R&C:reimagined
Rime
Tomorrow children
و و و...
واقعا بی صبرانه منتظر سال دیگم.
تازه بازیای ترد پارتی خوفی مثل بتمن و ویچر و متال گیر هم هستند!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
كنسول PS4 همين سال اول هم بهترين تجربه رو به تمام گيمرها داد
سال بعد با Uncharted 4 , Bloodborne , Orde 1886 , Until Dawn و بازي هاي ديگه + كلي بازي Indie بزرگ و كوچيك تجربه اي بسيار بهتر خواهد داد !

يه چند تا از اين تجربه ها كه انحصاري بودن در اختيار ما ميذاري لطفا؟

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
صد در صد همینطور ِ

فکر اینکه MGSV، Uncharted,
Bloodborne
و Order در کنارم باشن دیوونم می کنه :D اون موقع است که دیگه من در اتاقم خواهم مرد، روحم شاید و یادم گرامی باد :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
صد در صد همینطور ِ

فکر اینکه MGSV، Uncharted,
Bloodborne
و Order در کنارم باشن دیوونم می کنه :D اون موقع است که دیگه من در اتاقم خواهم مرد، روحم شاید و یادم گرامی باد :D
حالا اینایی که گفتی واسه هفت پشت بسه ولی من در کنار اینا عجیب تو کف Until Dawn و No Man's Sky و Street Fighter V و Batman هستم. (اوه اوه عجب سالی :|)

===
امضای نوید :| :((

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
^

اگه SH هم برسون که دیگه بعدش احتمالاً من به شخص از دنیای گیم خداحافظی کنم.
سال دیگه Game Awards دیدن داره، بعد از چند سال که نمایششون زیاد دیدن نداشت، سال دیگه خون و خونریزی راه میافته سر معرفی GOTY

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
گیم پلی و Ai نامتوازن ...

گیمپلی !؟ یه اشکالات جزئی داشت ولی بیسش خوب بود
در مورد Ai راستش من از اون افرادی بودم که توی نمایشهای قبلی بازی بهش انتقاد می کردم ! ولی اگر دموی 35 دقیقه ای رو دیده باشی اینبار قضیه خیلی فرق کرده
دیگه دشمنا واینمیستن یه جا بهشون تیر بزنی ! بین کاور ها حرکت می کنن تا بهترین موقعیت رو برای تیر زدن داشته باشن و یا وقتی داری خشاب عوض می کنی میان جلو تا از فرصت استفاده کننو بکشنت
در مجموع زمین تا آسمون فرق کرده !!
امیدوارم حتی اگه نیاز باشه یه تاخیر کوچیک دیگه هم بزنن

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گیمپلی !؟ یه اشکالات جزئی داشت ولی بیسش خوب بود
در مورد Ai راستش من از اون افرادی بودم که توی نمایشهای قبلی بازی بهش انتقاد می کردم ! ولی اگر دموی 35 دقیقه ای رو دیده باشی اینبار قضیه خیلی فرق کرده
دیگه دشمنا واینمیستن یه جا بهشون تیر بزنی ! بین کاور ها حرکت می کنن تا بهترین موقعیت رو برای تیر زدن داشته باشن و یا وقتی داری خشاب عوض می کنی میان جلو تا از فرصت استفاده کننو بکشنت
در مجموع زمین تا آسمون فرق کرده !!
امیدوارم حتی اگه نیاز باشه یه تاخیر کوچیک دیگه هم بزنن
من سر حرفم هستم هوش مصنوعیش تو اون دمو اخر کامل تو جشم بود ، رو حرفم هستم سر متای 65-70 این بازی شرط میبندم.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
2014 عناوینی چون تلو ریمسترد و اینفموس و درایو کلاب و رزوگان و .... خیلی خوب بود ولی انتظار از سونی خیلی بیشتر از این هاست!
اما 2015 از همون بدو شروعش با اردر و بلود بورن طوفانی شرو میشه و بازی های ناب از همین سال شرو میشن و بزرگترین 2015 هم آنچارتده:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر