سازندگان ژاپنی از برنامه های اینده شان خبر میدهند

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
PS-20th-Ann-Vid_11-12-14.jpg
در ژاپن به مناسبت بیستمین سال گرد Playstation دو مجله Dengeki Playstation و Famitsu با سازندگان بازی های در رابطه با فعالیت های اینده شان مصاحبه ای انجام دادند
Akitoshi Kawazu از Square Enix
در حال حاظر ما اماده برای ساخت عنوان جدید از سری SaGa هستیم.اطلاعات این بازی به زودی منتشر می شود!
Motomu Toriyama از Square Enix
در حال حاظر یک عنوان جدید در حال تدارک است
Shinkawa Sohei از Nippon Ichi Software
اگر Disgaea 5 طبق برنامه ریزی فروش نکنه،احتمالش هست که ما در سال 2016 قادر به ادامه کار نباشیم.با این که Bloodbrone و Disgaea 5 در یک روز منتشر میشود،ما امیدورایم که مردم هر دو عنوان را با هم بخرند
Koei
در حال حاظر ما درگیر توسعه چیز های جدیدی در رابطه با سری Deception هستیم
Hiroyuki Kobayashi از Capcom
در رابطه با دهمین سالگرد سری Sengoku Basara پروژه های زیادی در سال 2015 معرفی می شود.
Falcom
به زودی عنوان جدیدی معرفی می شود.این عنوان هیچ ارتباطی با سری kiseki یا Ys نخواهد داشت
Shoji Meguro(^:)^^:)^) از ATLUS
غیر از Persona 5،ما بر روی عنوان های دیگری نیز کار می کنیم که هنوز معرفی نشده اند
Kazuhisa Wada از ATLUS
ما هنرمند بزرگی به تیم مان برای ساخت Persona 4 Dancing All Night اضافه کردیم
Kotaro Uchikoshi از Spike-Chunsoft
عنوان های جدیدی در سال اینده و سال بعد از ان معرفی خواهد شد
Kodaka Kazutaka از Spike-Chunsoft
در حال حاظر من بر روی پروژه ای کار میکنم که یک سوپرایز بزرگی است
Yoshinori Terasawa از Spike-Chunsoft
در حال حاظر ما در حال اماده سازی برای ساخت عنوان جدید از سری Danganronpa هستیم
Terada Takanobu از B.B. Studio
در حال حاظر ما بر روی اخرین قسمت سری Super Robot Z و Third Dimension Z Heaven Chapter کار می کنیم
Keiichiro Toyama از SCE Japan Studio
این پیغام از تیم سازنده Gravity Rush هست که برای مدت زیادی هیچ اطلاعی از بازی جدیدشان منتشر نکرده اند.ولی ساخت بازی به خوبی پیش می رود.این همه زمانی که ما برای این کار اختصاص دادیم نشان می دهد که بازی جدیدمان قرار است عالی باشد.پس لطفا پی گیر باشید
Fumito Ueda(کاگردان و طراح بازی های Team ICO)
مشکلات بازی The Last Guardian بسیار زیاد هست اما صحبت هایمان با مدیران SCE مشخص شده است و در حال حاظر ساخت بازی در محیط متفاوتی انجام میشود(احتمال منظورش انتقال بازی از PS3 به PS4 باشه:d).علاوه بر این بازی من بر بازی های دیگری نیز کار می کنم
Hideaki Itsuno از Capcom
ما تعدادی بازی در دست ساخت داریم.یکی از ان ها به زودی معرفی می شود
Minaeu Matsukawa از Capcom
ما امیدواریم که مردم بتوانند بازی که برای سال 2015 در نظر گرفته ایم را بشناسند و بازی کنند
Jirou Ishii از Level 5
نه تنها من از موفقیت عظیم بازی Youkai Watch راضی هستم،بلکه امیدوارم که کارم رو با بازی های بزرگ جدیدی ادامه بدم.امیدوارم بعضی از این بازی ها را در سال 2015 نیز منتشر کنیم
این طور که به نظر می رسد MGS V Phantom Pain در ژاپن انحصاری Playstation خواهد بود
منبع

آخرین ویرایش:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
سونی به روح اعتقاد داری !؟ :| جان من بیا حداقل یه دوره زمانی مشخص کن برای انتشار مثلا بگو TLG بین سالهای 2016 تا 2018 میاد !
خسته شدم از این بلاتکلیفی 8-|

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
نمیدونم ملت چ گیری به the last guardian دادن. شاید سازندگان بازی اصلا به نتیجه رسیدن ک ایده هاشون برا این بازی جواب نمیده و بی خیال ش شدن. حالا یجوری میگید TLG TLG اینگار این بازی تضمینی قراره ی شاهکار از اب در بیاد. تاخیری ک این بازی داشته مطمعن باشید ب دلایل تکنیکی نبوده و گرنه مگه پلی استیشن ۳ ک انچارتد و گاد و وار روش اجرا شد کم سخت افزاری بود. هر چی بوده تو مراحل ایده پردازی و عملی بودن این ایده ها ب مشکل برخورده ک این همه طول کشیده و خبری ازش بیرون درز نکرده

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
TLG از اون عناوینیه که من خیلی منتظرشم مثل خیلی دیگه از دوستانم در همینجا. منتها من دغدقه ی بزرگترم این بود که احساس میکردم فمیتو اودا حتی در صورت ساخته شدن TLG دیگه بازی نخواهد ساخت. یعنی به یه جور اطمینان قلبی رسیده بودم.

مشکلات بازی The Last Guardian بسیار زیاد هست اما صحبت هایمان با مدیران SCE مشخص شده است و در حال حاظر ساخت بازی در محیط متفاوتی انجام میشود(احتمال منظورش انتقال بازی از PS3 به PS4 باشه:d).علاوه بر این بازی من بر بازی های دیگری نیز کار می کنم

این جمله اگر واقعا درست باشه من رو حتی از TLG هم بیشتر خوشحال میکنه. درسته فمیتو اودا هم مثل بعضی دیگه از بازیسازایی که متفاوت کار میکنن موافقان و مخالفان زیادی داره اما در هر صورت وجود اینجور آدمایی که روح تازه ای به درون این صنعت/سرگرمی میدمن لازمه

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
TLG از اون عناوینیه که من خیلی منتظرشم مثل خیلی دیگه از دوستانم در همینجا. منتها من دغدقه ی بزرگترم این بود که احساس میکردم فمیتو اودا حتی در صورت ساخته شدن TLG دیگه بازی نخواهد ساخت. یعنی به یه جور اطمینان قلبی رسیده بودم.
این جمله اگر واقعا درست باشه من رو حتی از TLG هم بیشتر خوشحال میکنه. درسته فمیتو اودا هم مثل بعضی دیگه از بازیسازایی که متفاوت کار میکنن موافقان و مخالفان زیادی داره اما در هر صورت وجود اینجور آدمایی که روح تازه ای به درون این صنعت/سرگرمی میدمن لازمه

یادمه قبلا توی یه مصاحبه با EDGE گفته بود به غیر از TLG روی یه بازی زامبی محور کار می کنم !!!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این پیغام از تیم سازنده Gravity Rush هست که برای مدت زیادی هیچ اطلاعی از بازی جدیدشان منتشر نکرده اند.ولی ساخت بازی به خوبی پیش می رود.این همه زمانی که ما برای این کار اختصاص دادیم نشان می دهد که بازی جدیدمان قرار است عالی باشد.پس لطفا پی گیر باشید

.PS4 Ver آیا ؟ :D
استاد بدتر از Ueda خیلی کند شده :D سریع اینو ردیف کنه و بره سراغ یه سایرن که با سخت افزار PS4 بدچیزی میشه !!! :D

Hideaki Itsuno از Capcom
Shoji Meguro از ATLUS
Motomu Toriyama از Square Enix

admire-onion-head-emoticon.gif

Final Fantasy VII: Technical Demo for PS3 <= Motomu Toriyama
پاشو بیا یه تکنیکال دمو هم برای 4 بده :D

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
سونی به روح اعتقاد داری !؟ :| جان من بیا حداقل یه دوره زمانی مشخص کن برای انتشار مثلا بگو TLG بین سالهای 2016 تا 2018 میاد !
خسته شدم از این بلاتکلیفی 8-|
واقعا برام سوال چرا قید این بازی و نمی زنید؟
این بازی...Agent, Crash bandicoot و یکی دوتا دیگه بازی هایی هستن که هیچوقت حداقل فعلا نمیان! این لست گاردین و دیگه نساختن حتی از توسعشم خبری نشد باز به عده گیر دادن!

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
واقعا برام سوال چرا قید این بازی و نمی زنید؟
این بازی...Agent, Crash bandicoot و یکی دوتا دیگه بازی هایی هستن که هیچوقت حداقل فعلا نمیان! این لست گاردین و دیگه نساختن حتی از توسعشم خبری نشد باز به عده گیر دادن!

سلام .
تقریبا همینطوره ! همینطور باید بیخیال Syphon Filt-er جدید هم شد ! یک جورایی این بازی ها بعضی هاشون خاطره شدن و بعضی هاشونم ظهور نمیکنند گویا :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من منتظر بازی جدید Tri-Ace هستم توی Reveal کنسول PS4 یادمه لوگوشون جزو استدیو هایی بود که در حال تولید بازی برای PS4 هستن....یه Star Ocean جدید یا اینکه یه بازی جدید سخت با سبک و سیاق Resonance of Fate....یا Valkyre .....Damn it....چقدر اینا خوبن آخه:d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

پیگیریم و منتظر ... با خیال راحت روی ساخت یه شاهکار دیگه تمرکز کنید ...:bighug::((

اگه سیستم گیم پلی رو ارتقاع بدن و ویژگی های جدید مثل چند ضرب های متنوع تر بهش اضافه کنن دیگه نور علا نور میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
در رابطه با دهمین سالگرد سری Sengoku Basara پروژه های زیادی در سال 2015 معرفی می شود.
یه باسارای خفن بدید،برای غرب هم منتشر کنید! :d فقط خواهشا تعداد کاراکترها زیاد باشه و جوری باشه که ارزش خرید داشته باشه:-" :d
دفعه بعد هم انیمه خواستید بسازید،مثل 2 فصل اول یه چیز خفن بسازید! نه مثل فصل 3 که همه جوره پسرفت داشت:| آخرشم هیچ جا سابش نکرد:|

نسخه ی PS4 رو بدید بیرون دیگه :(( :bighug:
من چقدر پررو میباشم! الان vaan 2 میاد میزنه تو گوشم :d

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

یه باسارای خفن بدید،برای غرب هم منتشر کنید! :d فقط خواهشا تعداد کاراکترها زیاد باشه و جوری باشه که ارزش خرید داشته باشه:-" :d
دفعه بعد هم انیمه خواستید بسازید،مثل 2 فصل اول یه چیز خفن بسازید! نه مثل فصل 3 که همه جوره پسرفت داشت:| آخرشم هیچ جا سابش نکرد:|

نسخه ی PS4 رو بدید بیرون دیگه :(( :bighug:
من چقدر پررو میباشم! الان vaan 2 میاد میزنه تو گوشم :d

نه اگه فرستادن بازی روی ps4 باعث بشه بازی از هر لحاظ کیفیتش بیشتر بشه ... چرا ناراحت بشم نقشش چند برابر بشه گرافیک و تکسچر هاش کلی برن بالا ...اتمسفرش باحال تر بشه ... من فن خود بازیم چی کار کنسول دارم ...

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
Shinkawa Sohei از Nippon Ichi Software
اگر Disgaea 5 طبق برنامه ریزی فروش نکنه،احتمالش هست که ما در سال 2016 قادر به ادامه کار نباشیم.با این که Bloodbrone و Disgaea 5 در یک روز منتشر میشود،ما امیدورایم که مردم هر دو عنوان را با هم بخرند

دوستان این جور که معلومه شرکت Nippon Ichi Software در خطر نیست.
ایشون فقط داشتند شوخی می کردند:d
Disgaea 5 Studio Nippon Ichi Not in Financial Danger, CEO Was Only Speaking in Jest | DualShockers

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر