Hideaki Itsuno از معرفی عنوانی جدید خبر داد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
xvoomg31r1xrr4umn2wy.jpg

همانطور که می‌دانید، نام تجاری Dragon's Dogma Online در هفته گذشته به ثبت رسیده بود اما آخرین شماره مجله Dengeki PlayStation، از اخبار بیشتری نوید می‌دهد.

آخرین شماره این مجله، شامل بخش پرسش‌نامه بسیار بزرگی بوده که در آن 107 سازنده، از جمله آقای Hideaki Itsuno و Minaeu Matsukawa نیز در آن حضور داشتند.

بنابر گفته های آقای ایتسونو، در حال حاضر "چندین بازی در دستور کار قرار دارند" که یکی از آن ها در "آخرین مراحل طراحی" خود به سر می‌برد و به زودی "معرفی خواهد شد".

همچنین آقای Matsukawa در ادامه افزود: "ما به سرسختانه در حال تلاش برای آماده شدن برای رونمایی کردن چیزهایی برای عرضه در 2015 هستیم که مردم را به شوق خواهد آورد."

هنوز معلوم نیست که نام تجاری که در هفته پیش به ثبت رسید، برای یک نسخه کاملا آنلاین بوده و یا برای بخش آنلاین قسمت دوم عنوان Dragon's Dogma در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است در بخش دیگری از این پرسش‌نامه، آقای Hiroyuki Kobayashi از تهیه کنندگان مطرح کمپانی Capcom ضمن اعلام 10 سالگی سری Sengoku Basara، به طرفداران قول رونمایی های هیجان انگیز و بزرگی را داد.

منبع

پ.ن: لازم به ذکره در تاریخ 2 دسامبر، نام تجاری Devil May Cry هم آپدیت شده.

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
آخ گفتی! هیچکس هم اصلا براش مهم نیست، با کله میرن میخرن :d

من خودم به شخصه حال میکنم با این ریمسترها و بازیها رو هم میخرم و امیدوارم که بازم بازیای خوب نسل قبل رو ریمستر کنن :D
همین TLOU کلاً یه بازی دیگه شده بود در قیاس با نسخه نسل قبل. به شدت هم منتظرم آنچارتد کالکشن عرضه شه :D DMC4 هم روی PC دارم تا حد مرگ بازی میکنم و به شدت امیدوارم که ریمسترش هم بیاد :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
شرمنده تاپیک قدیمی میارم بالا ولی خداییش حس تاپیک زدن نبود. [2]

خب کپکام نام تجاری Dragon's Dogma Online رو توی ژاپن هم ثبت کرد. دیگه میشه با اطمینان گفت که DDO و Deep Down دوتا بازی جدا از هم اند و احتمالا یکی از بازی هایی که کپکام میخواد این ماه معرفی کنه همین DDO ـه.

y75cqpktfhnoom7x4o22.jpeg

تو رو خدا بخش داستانی و SP هم داشته باش :crying1:

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شرمنده بابت بالا آوردن تاپیک قدیمی. اما فکر کنم Dragon's Dogma Online معرفی شد:

0ddukze8dfi8owj6mg1p.jpg

کسی ژاپنی بلده؟:|:d 【先出し週刊ファミ通】独占スクープ!! 『ドラゴンズドグマ オンライン』が発表!!(2015年1月29日発売号) - コネクト!オン.com

یه تاریخ هم زده: 29 ژانویه که میشه 2 روز دیگه که یحتمل معرفی کامل بازی هست.

پ.ن: نه مثل اینکه اون تاریخ عرضه مجله هست که باید توش اطلاعات بازی باشه.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
شرمنده بابت بالا آوردن تاپیک قدیمی. اما فکر کنم Dragon's Dogma Online معرفی شد:

0ddukze8dfi8owj6mg1p.jpg

کسی ژاپنی بلده؟:|:d 【先出し週刊ファミ通】独占スクープ!! 『ドラゴンズドグマ オンライン』が発表!!(2015年1月29日発売号) - コネクト!オン.com

یه تاریخ هم زده: 29 ژانویه که میشه 2 روز دیگه که یحتمل معرفی کامل بازی هست.

پ.ن: نه مثل اینکه اون تاریخ عرضه مجله هست که باید توش اطلاعات بازی باشه.

بله ! رسما معرفی شد.:D
Dragon's Dogma Online announced - Gematsu
توی مجله این هفته فامیتسو 18 صفحه درباره بازی توضیح داده شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر