تاخیر دوباره The Witcher 3: Wild Hunt

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
mia9gav80hgbrv5zm12o.jpg

CD Projekt Red اعلام کرد که The Witcher 3: Wild Hunt با تاخیر دوباره، در تاریخ 19 می 2015 عرضه خواهد شد.
این عنوان نقش آفرینی جهان باز در ابتدا قرار بود پاییز سال گذشته میلادی منتشر شود، اما تاریخ عرضه بازی تاخیر خورد و 24 فوریه 2015 به عنوان روز انتشار بازی اعلام شد.
CD Projekt Red حجیم بودن و پیچدگی بازی و رفع مشکلات جزئیات کلیدی آن را دلیل این تاخیر اعلام کرده است.
آنها همچنین به خاطر شتاب در انتخاب تاریخ قبلی، از طرفداران عذرخواهی کردند.

>>منبع

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اطمینانی که به اینا دارم باعث میشه حتی از تاخیرشون خوشحالم بشم. چند تا استودیو هست که تاخیر زدنشون خبر خوبیه اینم یکی از اوناست. تنها ناراحتی اینه که بازی دیرتر میرسه دستمون.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
به نظرم موفق نمیشه . تریلر آخری که نمایش دادن جالب نبود و خیلی دانگرید شده بود.
دلیل اینکه Witcher اینقدر بازی خوبیه گرافیکش نیست که حالا به خاطر یه تریلر و یه مقدار افت گرافیک بخواد موفق نشه یا اتفاقی براش بیفته. اگهع گرافیکشو در حد نسل قبلم پایین بیارن باز تو بدترین حالت تاپ ۵ سال بعده...
این تاخیرام برای اینه که مثل بقیه نمیخوان بازی ناقص و نصفه و نیمه بدن دست مردم بعد تازه شروع کنن به پج دادن, ضمن اینکه همون DLC مجانیا که میخوان بدن اندازه ی کافی به طرفدارا حال میده هرقد دوس دارن تاخیر بزنن :d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
هم چنان معتقدم زیادی بلندپروازانست این عنوان برای CDP! من خودم ویچر 2 رو 3 بار تموم کردم(نه این که 3 تا پایانش رو دیده باشم! 3 بار کامل بازی کردم:D) و یکی از بهترین تجربه های نسل قبل من بوده:D پس گیر الکی ندید. هم چنان امیدوارم اشتباه باشه حسم:D
پ.ن: البته راجع به Infinite هم بعد تأخیرش همچین حسی داشتم ولی خب خیلی خیلی اشتباه کردم!:D

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
984
نام
Esmaiel
تاخیر بخوره بهتر از اینه که یه بازی ناقص مثل UNITY - EVIL WITHIN یا ... تحویل مردم بدن بعد به فکر پچ دادن و غیره بیافتند ! به هر حال این مشکلات ممکنه پیش بیاد

مشکل اصلی اینه که اینا تا وقتی مطمئن نیستند، چرا تاریخ دقیق مشخص می کنن بعدشم قول میدن که تاخیر دیگه ای در کار نیست !! از استدیویی مثل CDPR بعیده بی برنامگی تو کارش دیده بشه

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
به نظرم موفق نمیشه . تریلر آخری که نمایش دادن جالب نبود و خیلی دانگرید شده بود.

چه Downgrade شده باشه چه نشده باشه این بازی احتمال موفقیتش خیلی بالاست. همینجوریش هم گرافیکش از همه‌ی RPGها بهتره و از طرفی مشخص نیست که اون تریلر مربوط به چه پلتفرمی هست...

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
ای بابا! باز دو ماه تاخیر خورد! اشکال نداره، الان وقت بیشتر گیر من اومد که با نسخه نسل جدیدی Dark Souls II سر و کله بزنم ولی اینجوری با Bloodborne همزمان میان!!!!خیلی انتخاب سختیه.....از لحاظ کیفیتی امیدوارم که تاخیر واسه این باشه که میخوان بازیرو بهینه سازی کنن تریلر آخر با اینکه روی Xbox One بود خیلی ناراضی بودم از Downgrade ش.....امیدوارم بهینه سازی بشه و به بهترین شکل ممکن عرضه بشه! اصلا تا تابستون هم تاخیر بندازن اشکال نداره.

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
558
چه Downgrade شده باشه چه نشده باشه این بازی احتمال موفقیتش خیلی بالاست. همینجوریش هم گرافیکش از همه‌ی RPGها بهتره و از طرفی مشخص نیست که اون تریلر مربوط به چه پلتفرمی هست...

شک نکنید که پلتفرمش pc بود به هرحال این تریلر در TGA پخش شده که برای خود cd خیلی مهمه از نظر تبلیغات و باید بی نقص بهترین باشه
این تریلری که من دیدم از دراگون ایج پایین تر بود

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
به نظرم با این هایپ عظیمی که برای بازی راه افتاده سخت میشه انتظار داشت یک شاهکار بشه ! این استدیو با این که 2 بازی عالی ( هرچند از نظر خود witcher 1 بیش از حد بهش بها داده شد ) ولی هنوزم بی تجربه هستش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر