Street Fighter V در انحصار PS4 و PC

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
67311291333721724255.jpg

شبکه یوتـیوب کپکام دقایقی پیش تیزری منتشر کرد که خبر از ساخت پنجمین نسخه از موفق ترین سری این کمپانی، یعنی Street Fighter میدهد.

این تیزر شامل لحظاتی از مسابقات EVO، ویدئوهایی از بازی های قبلی و در نهایت آرکیدهای ژاپن میشد و در آخر با تایتل Rise Up، کپکام پنجمین نسخه مبارزان خیابانی رو تایید کرد.

نکته اصلی این تیزر خبر انحصاری بودن این بازی برای PS4 و PC خواهد بود و در حین تعجب، ظاهرا خبری از عرضه روی Xbox One نخواهد بود.

watch?v=xKvZzo5PZ5U

KAPOW

کاربر سایت
Dec 3, 2014
38
همچین هم بازی خاصی نیست که انحصار بشه ....

یعنی کل بازی های Fighting یک طرف
SSB و SF هم یه طرف

SF عنوانی هست که بزرگترین Event های Fighting براش برگزار می شه ، یعنی اگه SF رو از Evo حذف کنن مخاطب های Evo راحت نصف می شه

نکته عجیب این که الان من چک کردم Evo 2014 کل مسابقات SF روی Xbox360 انجام شده!!!!
کلا پلتفرم اصلی مسابقات Xbox بوده که و فقط 3 بازی BlazBlue,Tekken Tag Tournament 2,Super Smash Bros. Melee به دلیل موجود نبودن روی Xbox روی PS,NGC ران شدن
این درحالی هست از سال 2004 که دستگاه های آرکید جاشون رو به کنسول ها در این مسابقات دادن ، تا آخر سال 2013 پلتفرم اصلی بازی ها PS بوده و تمامی فایتینگ های نسل 7 روی PS3 مسابقاتشون برگزار می شده

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
به نظر خفن میاد.انشالله از روی این بازی میخوام فایتینگ رو مثل آدم بازی کنم به جای الکی دکمه فشار دادن:d

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
یعنی همه باید از یک نوع بازی خوششون بیاد ؟؟؟ کلا بازی های فایتینگ از دسته بازی های سطحی هستن که فقط سعی دارن مخاطب رو سرگرم کنن که به نظرم جالب نیست این ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
یعنی همه باید از یک نوع بازی خوششون بیاد ؟؟؟ کلا بازی های فایتینگ از دسته بازی های سطحی هستن که فقط سعی دارن مخاطب رو سرگرم کنن که به نظرم جالب نیست این ...
یعنی بازی های سایر سبک ها سعی در انتقال مفاهیم والا و پیام های اخلاقی و آموزنده دارن؟! :D

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
به شدت از این انحصاری کردن ها متنفرم... تنها راهی که میتونه این حرکت رو قابل قبول کنه اینه که SFV قرار بوده ساخته نشه و سونی در واقع به کپکام کمک کرده. اگه غیر از این باشه فرق چندانی با کاری که MS با TR کرد نداره.

این جور Moneyhatting ها به ضرر فن بیس بازی ها تموم میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر