عذرخواهی Ubisoft به خاطر مشکلات Assassin’s Creed Unity با بازی رایگان

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
0uee629b4rmts3tlijqp.jpg
Ubisoft امروز رسماً به خاطر مشکلات Assassin’s Creed Unity عذرخواهی کرد و برای جبران، بازی‌های رایگان به خریداران هدیه می‌دهد.

Yannis Mallat مدیرعامل Ubisoft Montreal و Torontoدر بلاگ این شرکت، به خاطر مشکلاتی کهAssassin's Creed Unity از تاریخ عرضه با آنها دست و پنجه نرم می‌کند، عذرخواهی رسمی زیر را منتشر کرد:
"من از صمیم قلب به نمایندگی از Ubisoft و تیم Assassin’s Creed از شما پوزش می‌طلبم. مشکلات بازی، مانع لذت بردن شما از آن شد و بسیاری از شما را از تجربه تمام پتانسیل بازی محروم کرد. ما به سختی در تلاش هستیم تا مشکلاتی که بازیکن‌ها گزارش می‌دهند را برطرف کنیم و Patchهایی که تا به حال منتشر کرده‌ایم بسیاری از مشکلات را برطرف کرده‌اند.
عرضه Assassin’s Creed Unity جز مورد انتظار ترین لحظات، برای من و تمامی تیم‌هایی که از سرتاسر جهان در ساخت و توسعه بازی نقش داشتند و مقدار فراوانی انرژی، علاقه و مهارت را صرف ساخت بازی کرده‌اند، بود."

علاوه بر این عذرخواهی، Mallat اعلام کرد که season pass بازی دیگر به فروش نخواهد رفت و تمام کسانی که Assassin’s Creed Unity را خریده اند، اولین DLC بازی؛ یعنی Dead Kings را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.
کسانی که season pass بازی (که شامل Dead Kings می شود) را خریده‌اند به انتخاب خود می‌توانند یکی از بازی‌های The Crew، Far Cry 4، Watch Dogs، Assassin’s Creed Black Flag، Rayman Legends و Just Dance 2015 را به صورت رایگان دریافت کنند.

>> منبع

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
الان بریم سیزن پس بخریم فارکرای رو رایگان میده بهمون؟ :D

سیزن پس رایگان شده و دیگه نمی تونی بخری!:D
=============================

یه عده فازشون چیه!؟ :-/
فکر کنم یوبی سافت بیاد نصف سهامش را هم به نامشون کنه، میان می گن وظیفه اش بود و چرا نصف دیگه را به ناممون نکرده!:)

=============================
این مظلوم نمایی از یه طرف ظالم نمایی از اون طرف که تو تاپیک های یوبی سافت هست واقعا دیگه حال به هم زن شده :| :| :|

حال به هم زن :-&
بیا برو!
kicked-out-smiley.gif
:D
مظلومه دیگه!
sad-smiley.gif

می دونم جمله ام تناقض داره! بیا و برو!!:-"

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من نمیدون بازی که باگ داره DLC رایگان دادن به چه درد میخوره یا یه بازی هدیه دیگه که اونم باگ داره کامل خدایش این شیوه بچه خر کردن نیست ؟!
همون بازی درست کنن هر چی اپدیت دادن بیشتر بازی به گند کشیدن

شما می خونی خبر رو؟ نه واقعا می خونی؟
اول بخون ، 50 نفر بالای شما هم همین حرف رو زدن و 50 نفر دیگه جواب دادن که قول دادن بازی رو درست کنن! اگه اومدن و بازی رو بیخیال شدن بیا بکوب!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این مظلوم نمایی از یه طرف ظالم نمایی از اون طرف که تو تاپیک های یوبی سافت هست واقعا دیگه حال به هم زن شده :| :| :|

حال به هم زن :-&:-&:-&:-&

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
آقا وقتی گند زدن گیر دادیم بهشون. حالا که کار درستی کردن ازشون تعریف میکنیم :D
امیدوارم ازین به بعد بازی نصفه کاره ندن بیرون :D

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
عد اونایی که CDR براشون خداست ، درست من خیلی این شرکت رو دوست دارم ، اما شماها برای Witcher 2 یادتونه چندتا Patch دادن؟ Witcher 2 از بازی Unity بزرگ تره ؟ اینکه طرف اومده 16 تا لباس رو داره مجانی میده شده خدا ! اما این بابا که یه بازی جدید رو به خاطر باگ به SP دارها و یه DLC که حداقل اندازه Freedom Cry وسعت داره رو به همه می ده داره گول می زنه و حقشه؟

خیلی باحالی که میای همچین مقایسه ای میکنی. اصلا میدونی پچ ها و اپدیت اولیه ویچر 2 ماله چی بود ؟ نکنه قیافه شخصیت ها مثه زامبی شده بود و چند ضلعی نشون میداد اونم ؟ اولین نسخه ویچر 2 که اومد کاملا بهینه بود روی Pc با اون همه اپشن گرافیکی که جداگانه گذاشته بودن تو تنظیمات ، اپدیتی که یه مدت بعد اومد براش این بود که رو سیستم های ضعیف تر هم بازی بهینه اجرا بشه هیچ وقت همچین مشکلات فاجعه ای که این بازی داشته رو نداشته که ربط میدی به ویچر و مقایسه این استودیو.

بزرگ تر یا کوچک تر بودن ویچر 2 هم باز یه چیز بی ربطی بود که گفتی ، حقیقت اینه یوبی سافت فقط میخواسته unity سر ماه نوامبر ریلیز شه و دو3 ماه رسما زودتر بازی رو داده تو بازار در نتیجه مخاطب و گیمر جماعت پشیزی براش مهم نبودن که چی بشه ، این کار هم حداقل کاریه که میتونست بکنه تا این گندی که زدن رو جبران کنن.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
آیا تابحال همچین چیزی تو صنعت گیم اتفاق افتاده که یه کمپانی برای عذر خواهی بیاد یه بازی 60 دلاریش که 10 روز هم از تاریخ انتشارش نمیگذره را هدیه بده؟:-/
========================================

اون دوستانی که که صحبت از مشتری مداری در حد صفر می کردن ( با اینکه بازی هاشون همشون pirate هست! :) )، کجا تشریف دارن؟:-/ :)
هر کجا هستید، برید توبه کنید
3v9fq9bzw6pobtfr6lsa.gif

:D

10 روز نه ولی SEGA پول همه ی اونایی که Alien Colonial Marines رو پیش خرید کرده بودند را بهشون برگردونده بود اونم به خاطر اینکه نمایش های بازی با خودش یکی نبود (گندکاری Gearbox)

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خیلی باحالی که میای همچین مقایسه ای میکنی. اصلا میدونی پچ ها و اپدیت اولیه ویچر 2 ماله چی بود ؟ نکنه قیافه شخصیت ها مثه زامبی شده بود و چند ضلعی نشون میداد اونم ؟ اولین نسخه ویچر 2 که اومد کاملا بهینه بود روی Pc با اون همه اپشن گرافیکی که جداگانه گذاشته بودن تو تنظیمات ، اپدیتی که یه مدت بعد اومد براش این بود که رو سیستم های ضعیف تر هم بازی بهینه اجرا بشه هیچ وقت همچین مشکلات فاجعه ای که این بازی داشته رو نداشته که ربط میدی به ویچر و مقایسه این استودیو.

بزرگ تر یا کوچک تر بودن ویچر 2 هم باز یه چیز بی ربطی بود که گفتی ، حقیقت اینه یوبی سافت فقط میخواسته unity سر ماه نوامبر ریلیز شه و دو3 ماه رسما زودتر بازی رو داده تو بازار در نتیجه مخاطب و گیمر جماعت پشیزی براش مهم نبودن که چی بشه ، این کار هم حداقل کاریه که میتونست بکنه تا این گندی که زدن رو جبران کنن.

آره من که بازی نکردم و نمی دونم اصلا
من زامبی ندیدم ، شاید 10% یا کمتر حتی دیده باشن!
بحث مقایسه نیست اصلا ، خودم هم به شدت از ویچر و استودیوش خوشم میاد ، این دوستان هستن که لطف دارن و هرچی می شه می گن CDR !
ربطش به اینه بازی هرچی بزرگ تر باشه امکان مشکلاتش هم بیشتر !
و اینکه بنده نمی گم یونیتی مشکل نداره! بله داره ، خیلی هم داره . اما صحبت من سر این کوبیدن و این چیزاست
این حداقل کار رو هم خیلی قشنگ میایین :)
اگه پشیزی مهم نبودن حداقل برای سازنده الان نه Patch در کار بود نه این کارها!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
تنها راه یوبی بیخیال شدن چند ساله این بازی هستش :d
چند تا ای پی جدید ، این ملت یه عمره POP میخوان :((

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
تنها راه یوبی بیخیال شدن چند ساله این بازی هستش :d
چند تا ای پی جدید ، این ملت یه عمره POP میخوان :((

من برام جای سوال داره. واقعاً PoP همه جای دنیا طرفدار داره؟ :D
یا فقط تو ایران این شکلیه؟ :D
من خودم دیوونه بازیم و هنوزم سه گانه اولی رو سیستم نصبه، ولی فک کنم فقط تو ایران خیلی خاطرخواه داشته باشه :D

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من خودم دیوونه بازیم و هنوزم سه گانه اولی رو سیستم نصبه، ولی فک کنم فقط تو ایران خیلی خاطرخواه داشته باشه :D
نسخه پنجمی هم خوب خدایی من اونم دوست دارم نه این عنوان همه جا طرفدار داره

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
حالا چون اسمش persia داره فقط ایران ؟! نشون این همه طرفدار بازی توییت زدن های مسولان یوبی در مورد prince هست که یکبار میگن مردم assassins میزنن یکبار میگه بازی موبایلش در راهه ..پس تو کل دنیا طرفدار و پیگیر داره بازی. ولی اینا بازی سودده رو کار دارن مثل assassins creed.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
شما می خونی خبر رو؟ نه واقعا می خونی؟
اول بخون ، 50 نفر بالای شما هم همین حرف رو زدن و 50 نفر دیگه جواب دادن که قول دادن بازی رو درست کنن! اگه اومدن و بازی رو بیخیال شدن بیا بکوب!

معلومه قراره درست کنن کدوم بازی AAA رو دیدی بیخیال مشکلات بازی شه؟!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
این گند ها و اینارو هم من نمی فهمم واقعا! تنها جایی که تفاوت بود Watch Dogs بود! الان شما توی نمایش یونیتی مثلا دانگرید دیدین؟ توی بتا Crew ؟ یا توی Far Cry 4 ؟
طرف بازیش باگ داره ، برای خیلی ها قابل بازی بود برای خیلی ها نه ! داره باگ هارو درست می کنه ، داره چیزی که به اسم dlc می خواست بده رو مجانی به همه می ده! بعد میان می گن کاری نمی کنه! بیشتر ازینا باس بده! جدن این چه فازیه؟

این قسمت دیگه پستت تو یه تایپیک دیگه که نشون میده همین جوری فقط طرفداری میکنی .

اما

این دوستان هستن که لطف دارن و هرچی می شه می گن CDR !
معمولا وقتی یه کمپانی به مشتری و مخاطب احترام میزاره ، به خاطری رفع کردن مشکلات بازی یا بهتر کردن چند ماه تاخیر میزنه از هزارتا ترقند دزدی از ملت ( سیزن پس ، dlc و ...) پیروی نمی کنه هرکی علاقه داره حق داره تعریف کنه همه جا ازش. نه اینکه حتی یه بازی مخاطب 7 ساله رو هم برداره 16 اپیزودش رو جدا کنه با سیزن پس بفروشه (rabbids invasion )

ربطش به اینه بازی هرچی بزرگ تر باشه امکان مشکلاتش هم بیشتر !

شما رو رجوع میدم به GTA V رو نسل قبل اول که واسه رفع شدن همین مشکلات تاخیر خورد و با کمترین باگ زمان ریلیز اومد. بزرگی و جزئیات بماند که یونیتی به گرد پاش هم نمیرسه. پس بزرگی رو بهانه نکنید.

ین حداقل کار رو هم خیلی قشنگ میایین
:)
اگه پشیزی مهم نبودن حداقل برای سازنده الان نه Patch در کار بود نه این کارها!

بازم که برگشتی سر پله اول. اگه مهم بود بازی رو اینجوری ریلیز نمی کرد. همین پچ که میگی قبلا از این قرار بود که یکی دوتا از مشکلات جزئی بازی رو رفع میکرد نه الان که هر یکیش یه لیست 40-30تایی داره از تک تک باگ هایی که هست تو بازی.

من خودم از فن های یوبی سافت بودم از خیلی سال ها پیش تا همین الان ولی اینکه الان چند ساله به لجن کشیده شده و هر روزم بدتر میشه با این سیاست های مزخرفش دلیل نمیشه بیام ندید بگیرم. از قضیه POP گرفته تا ریمن و ... بشمار که اینجا جای بحث نداره و سودی هم واسه من نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر