عذرخواهی Ubisoft به خاطر مشکلات Assassin’s Creed Unity با بازی رایگان

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
0uee629b4rmts3tlijqp.jpg
Ubisoft امروز رسماً به خاطر مشکلات Assassin’s Creed Unity عذرخواهی کرد و برای جبران، بازی‌های رایگان به خریداران هدیه می‌دهد.

Yannis Mallat مدیرعامل Ubisoft Montreal و Torontoدر بلاگ این شرکت، به خاطر مشکلاتی کهAssassin's Creed Unity از تاریخ عرضه با آنها دست و پنجه نرم می‌کند، عذرخواهی رسمی زیر را منتشر کرد:
"من از صمیم قلب به نمایندگی از Ubisoft و تیم Assassin’s Creed از شما پوزش می‌طلبم. مشکلات بازی، مانع لذت بردن شما از آن شد و بسیاری از شما را از تجربه تمام پتانسیل بازی محروم کرد. ما به سختی در تلاش هستیم تا مشکلاتی که بازیکن‌ها گزارش می‌دهند را برطرف کنیم و Patchهایی که تا به حال منتشر کرده‌ایم بسیاری از مشکلات را برطرف کرده‌اند.
عرضه Assassin’s Creed Unity جز مورد انتظار ترین لحظات، برای من و تمامی تیم‌هایی که از سرتاسر جهان در ساخت و توسعه بازی نقش داشتند و مقدار فراوانی انرژی، علاقه و مهارت را صرف ساخت بازی کرده‌اند، بود."

علاوه بر این عذرخواهی، Mallat اعلام کرد که season pass بازی دیگر به فروش نخواهد رفت و تمام کسانی که Assassin’s Creed Unity را خریده اند، اولین DLC بازی؛ یعنی Dead Kings را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.
کسانی که season pass بازی (که شامل Dead Kings می شود) را خریده‌اند به انتخاب خود می‌توانند یکی از بازی‌های The Crew، Far Cry 4، Watch Dogs، Assassin’s Creed Black Flag، Rayman Legends و Just Dance 2015 را به صورت رایگان دریافت کنند.

>> منبع

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
واقع دمشون گرم که همچین حرکتی زدند:x
فقط امیدوارم واسه بازیهای بعدیشون کار به این مراحل نرسه:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
کسانی که season pass بازی (که شامل Dead Kings می شود) را خریده‌اند به انتخاب خود می‌توانند یکی از بازی‌های The Crew، Far Cry 4، Watch Dogs، Assassin’s Creed Black Flag، Rayman Legends و Just Dance 2015 را به صورت رایگان دریافت کنند.
:shocked:
والا عالیه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
من امروز گفتم 30 دلار میخواما! :-" خوب DK که حل شد:x
اون AC چین هم میگیریم( احتمالا 15 دلار) ، اون یه سری آیتم و چندتا مرحله CO OP هم مهم نیست :D
ولی کاش سیزن پس رو خریده بودم، ارزشش رو داشت:-" :-" :-"

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
قشنگ پول بازی رو دارن پس میدن :D دست اکثر ما که کوتاهه ولی اون ور آبی ها الان تو اونجاشون عروسیه:D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
واقعا حرکت شایسته‌ای بود .Ubisoft بازم به من نشون داد که چرا اصلا نمی‌شه بهش هیت ورزید :D
قشنگ پول بازی رو دارن پس میدن :biggrin1: دست اکثر ما که کوتاهه ولی اون ور آبی ها الان تو اونجاشون عروسیه:biggrin1:
همینجا هم کسایی‌ که نسخه‌های رسمی‌ رو دارن ورژن‌های دیجیتالی اون بازی هارو می‌تونن بگیرن.

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
انشالله که بازی بعدشونم افتضاح تر این باشه:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
همینجا هم کسایی‌ که نسخه‌های رسمی‌ رو دارن ورژن‌های دیجیتالی اون بازی هارو می‌تونن بگیرن.

مطلع هستم. منظورم برای دانلود و این موارد هست که ممکنه بیخیال بشن خیلی ها از جمله امثال بنده :D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
آیا تابحال همچین چیزی تو صنعت گیم اتفاق افتاده که یه کمپانی برای عذر خواهی بیاد یه بازی 60 دلاریش که 10 روز هم از تاریخ انتشارش نمیگذره را هدیه بده؟:-/
========================================

اون دوستانی که که صحبت از مشتری مداری در حد صفر می کردن ( با اینکه بازی هاشون همشون pirate هست! :) )، کجا تشریف دارن؟:-/ :)
هر کجا هستید، برید توبه کنید
3v9fq9bzw6pobtfr6lsa.gif

:D

Electro

کاربر سایت
May 6, 2014
160
آفرین، کار بزرگی انجام دادند واقعا جای تحسین داره، باورش سخته که جدیدترین بازی هاشون رو هم برای اینکار در نظر گرفتند.

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
حالا یوبی سافت درسته ما به تو حمله کردیم سر این بازی و کلی حرف بهت زدیم اما دیگه از من نخواه بازی رایگان دریافت کنم به مولا ما فقط واسه خودت گفتیم یکم بیشتر به فکر باشی و گیمرهارو دریابی تو جونه هرکی دوست داریی ناراحت نشو بازی هم نمیخوایم خودت سلامت باشی کافی فقط قفل خفن نذار توی بازیات بذار راحت کرک بشه همین کافیه برای من

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
خیلی جالبه حالا یوبی خدا شد.؟حالا شد بهترین کمپانی روی زمین.؟تا دیروز که از EA بدتر بود..!!چی شد باز چه اتفاقی افتاد که نظر ها برگشت.؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر