مسابقات انلاین | FiFA World

22260224592008438220.jpg

سلام دوستان
همونطور که از اسم تاپیک مشخص هست اینجا میخوایم برای بازی FiFA World که یک بازی ورزشی
فوتبال و Free To Play هست مسابقات برگزار کنیم
این بازی بعد از اپدیت اخیری که داد بسیار زیبا تر شده و گرافیک بازی به کل تغییر کرده و دیگر از باگ های قبلی خبری نیست
برای اولین سری مسابقه ها نیاز به هزینه وروردی و ... نیست
قوانین مسابقات این هست :
1- انتخاب زمان مسابقه به عهده دو طرف بازی کننده هست به طوری که میتونید در طول هفته مسابقتون رو برگزار کنید
2- بازی ها دوستانه هست و افراد باید با تیم های ultimate team خود حاضر بشن و فرقی برای قوی بودن یک تیم یا ضعیف بودن ان وجود ندارد
3- تمامی نتایج در تاپیک اعلام میشود با عکس از سوی دو طرف بازی و اگر یکی از player ها از بازی دیسکانکت بشه فردای ان روز باید ادامه بازی برگزار بشود
4- مسابقات به شکل اول گروهی و بعد حذفی هست بعد از رسیدن به تعداد مشخصی در همین تاپیک مشخص میشود که در چه تاریخی مسابقات برگزار میشود
5- هر کسی که میخواد شرکت کنه همینجا اعلام میکنه و عکس از ترکیبی که میخواد باهاش بازی کنه رو همینجا میزاره و لیست ذخیره بازی کناش هم زیر عکس اعلام میکنه
نکته : تا 1 روز مانده به بازی خود میتوانید ترکیبی که معرفی کردید را تغییر دهید و همینجا اعلام کنید
به دوستان خود در origin اطلاع دهید
aminjavdan
Masoud_MVP
r-stark-6taieya
MHE2010
m2relax
Evilbax
Captn_IR_MR
هر هفته دو بازی از هر گروه انجام میشود و در نهایت مانند هر کاپ دیگری
2 نفر اول هر گروه به مرحله بعد راه پیدا میکنند

58084300632869193146.jpg

لیست بازی های گروه A
هفته اول
r stark 6taieya - Masoud MVP

m2relax - Captn_IR_MR
هفته دوم
r stark 6taieya -
m2relax
Captn_IR_MR - Masoud MVP
هفته سوم
r stark 6taieya - Captn_IR_MR
m2relax - Masoud MVP

94237848285540034777.jpg

لیست بازی های گروه B
هفته اول
aminjavdan - Evilbax
هفته دوم
Evilbax - MHE2010
هفته سوم
MHE2010 - aminjavdan
اپدیت مسابقات سری اول
زیر هر گروه بازی های اون گروه مشخص شدند و دو نفری که اسمشان زیر هر گروه به عنوان هفته اول تا سوم آمده
بازی ها در روزهای هفته برگزار میشود پس از بین روز ها یکی رو انتخاب کنید و به توافق برسید
ولی در هر هفته تنها یک بازی میتوانید انجام دهید ( هر نفر )
کسانی که تمام هماهنگی های لازم رو انجام دادند باید توی تاپیک تاریخ و ساعت را اعلام کنند و بعد از بازی نیز نتیجه رو اعلام کنند
لطفا تا یک روز قبل از بازی خود ترکیب خود را همینا اعلام کنید
مهم ترین قانون : بعد از اتمام هر بازی دو طرف در پست مجزا توی spoiler عکس از نتیجه بازیشون رو قرار میدن
دوستان دقت کنید از فردای روز اعلام گروه بندی ها میتونید بعد از هماهنگی بازی کنید

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
بازی های گروه 2 همه انجام شد:

55061372377264284593.png

60595844884177966105.png
(استقلالی ام و به عدد 4 علاقه زیادی دارم):d

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
پست بالایی رو نتیجه اش رو تایید میکنم
من متاسفانه نتونستم عکس بگیرم
بازی این داداشمون خیلی خیلی خوبه و فقط به فکر حمله اس ، دفاعشم خیلی خوبه .

invis.maf

کاربر سایت
Jul 30, 2013
21
دوستان برای دور بعد روی منم حساب کنید :D
فقط یه نفر مسئولش که میشه تا تهش باشه ، اینطوری عالی میشه ! ;)

فقط یه سوال من از سری های اول فیفا ورلد به بعد دیگه بازی نکردم اونموقع خیلی باگ داشت ، الان هم که انگار قرار نیست کرک 15 بیاد ، ماهم که پول مفت نداریم بخریم :D ! حالا بازی خوب شده ؟

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
این همه ذوق و شوق با یه بی نظمی از بین میره
کاش یه کم جدی تر و کامل تر مسابقات شروع میشد .

به نظر من اگر این دور رو کلا کنسل کنیم و یه دور جدید و جدی رو شروع کنیم بهتره
دو تا هم برگزار کننده داشته باشیم که با هم هماهنگ باشن .

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان به امید خدا بعد از امتحانات سیستم رو میگیرم و یک مسابقات خوب و با قوانین مناسب برگذار می کنیم.....کسانی که با من بازی کردن می دونن که خیلی پایه هستم.....امیدوارم که بتونم انجامش بدم:D

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
اگر که پیگیر مسابقات هستید که هرموقع خواستید شروع کنید، اسم من هم تو لیست بذارید اگه براتون مقدور بود.
آیدی هرکی هم تو این تاپیک و اون یکی تاپیک بود ادد کردم.

Origin ID : CaptainArsalan

اینم تیم این جانب، فعلآ البته.
k9jvaa7p1xg219ts1ne.jpg

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
دوستانی که می خوان جام راه بندازن قبلش یه جام ولایت بزارن ببینیم می تونن اداره کنن اصلا ؟ والا به خدا

نه مثل اون دو نفری که زیر جام قبلی زاییدن ، کسی ازشون خبر داره زندن ؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستانی که می خوان جام راه بندازن قبلش یه جام ولایت بزارن ببینیم می تونن اداره کنن اصلا ؟ والا به خدا

عزیز بنده اومدم تو تاپیک و گفتم که مشکل اینترنت دارم و نمیتونم پیگیر باشم بعد بازم شما ...
الان که میبینید دارم میام دوباره بازی سنتر اینترنتم رو عوض کردم و از مخابرات به شاتل کوچ کردم وگرنه که هنوز هم مشکل داشتم
اتفاقا با وجود مشکل اینترنتم به مدیران و ناظم های بخش pm میدادم که این تاپیک رو مهم کنند و بهش رسیدگی کنند تا پاکسازی بشه و یک
تاپیک همشگی باشه ولی خوب هیچ خبری نشد که نشد اصلا انگار نه انگار
شما میخوای جام بزاری بزار کسی جلوت رو نگرفته
از مدیران محترم میخوام که این تاپیک بسته بشه تا یک تاپیک جدید دوستان برای این بازی باز کنند

آخرین ویرایش:

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال

:)))))))))))
من انشاالله بعد امتحانا اگه شد و برام مقدور بود یه کاپ راه میندازم....دوستان هرکی منو میشناسه میدونه....من تا وقتی کامپیوتر داشتم(خدا بیامرزه) همش فعال بودم فقط صبحا که مدرسه داشتم نمیومد.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر