مسابقات انلاین | FiFA World

22260224592008438220.jpg

سلام دوستان
همونطور که از اسم تاپیک مشخص هست اینجا میخوایم برای بازی FiFA World که یک بازی ورزشی
فوتبال و Free To Play هست مسابقات برگزار کنیم
این بازی بعد از اپدیت اخیری که داد بسیار زیبا تر شده و گرافیک بازی به کل تغییر کرده و دیگر از باگ های قبلی خبری نیست
برای اولین سری مسابقه ها نیاز به هزینه وروردی و ... نیست
قوانین مسابقات این هست :
1- انتخاب زمان مسابقه به عهده دو طرف بازی کننده هست به طوری که میتونید در طول هفته مسابقتون رو برگزار کنید
2- بازی ها دوستانه هست و افراد باید با تیم های ultimate team خود حاضر بشن و فرقی برای قوی بودن یک تیم یا ضعیف بودن ان وجود ندارد
3- تمامی نتایج در تاپیک اعلام میشود با عکس از سوی دو طرف بازی و اگر یکی از player ها از بازی دیسکانکت بشه فردای ان روز باید ادامه بازی برگزار بشود
4- مسابقات به شکل اول گروهی و بعد حذفی هست بعد از رسیدن به تعداد مشخصی در همین تاپیک مشخص میشود که در چه تاریخی مسابقات برگزار میشود
5- هر کسی که میخواد شرکت کنه همینجا اعلام میکنه و عکس از ترکیبی که میخواد باهاش بازی کنه رو همینجا میزاره و لیست ذخیره بازی کناش هم زیر عکس اعلام میکنه
نکته : تا 1 روز مانده به بازی خود میتوانید ترکیبی که معرفی کردید را تغییر دهید و همینجا اعلام کنید
به دوستان خود در origin اطلاع دهید
aminjavdan
Masoud_MVP
r-stark-6taieya
MHE2010
m2relax
Evilbax
Captn_IR_MR
هر هفته دو بازی از هر گروه انجام میشود و در نهایت مانند هر کاپ دیگری
2 نفر اول هر گروه به مرحله بعد راه پیدا میکنند

58084300632869193146.jpg

لیست بازی های گروه A
هفته اول
r stark 6taieya - Masoud MVP

m2relax - Captn_IR_MR
هفته دوم
r stark 6taieya -
m2relax
Captn_IR_MR - Masoud MVP
هفته سوم
r stark 6taieya - Captn_IR_MR
m2relax - Masoud MVP

94237848285540034777.jpg

لیست بازی های گروه B
هفته اول
aminjavdan - Evilbax
هفته دوم
Evilbax - MHE2010
هفته سوم
MHE2010 - aminjavdan
اپدیت مسابقات سری اول
زیر هر گروه بازی های اون گروه مشخص شدند و دو نفری که اسمشان زیر هر گروه به عنوان هفته اول تا سوم آمده
بازی ها در روزهای هفته برگزار میشود پس از بین روز ها یکی رو انتخاب کنید و به توافق برسید
ولی در هر هفته تنها یک بازی میتوانید انجام دهید ( هر نفر )
کسانی که تمام هماهنگی های لازم رو انجام دادند باید توی تاپیک تاریخ و ساعت را اعلام کنند و بعد از بازی نیز نتیجه رو اعلام کنند
لطفا تا یک روز قبل از بازی خود ترکیب خود را همینا اعلام کنید
مهم ترین قانون : بعد از اتمام هر بازی دو طرف در پست مجزا توی spoiler عکس از نتیجه بازیشون رو قرار میدن
دوستان دقت کنید از فردای روز اعلام گروه بندی ها میتونید بعد از هماهنگی بازی کنید

آخرین ویرایش:

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
مرسی بابت همه زحمت های استارتر عزیز
یه سوال :
به نظرتون بهتر نیست بازی ها رو محدود به چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه نکنیم ؟
چون به خصوص پنج شنبه جمعه روزیه که احتمال زیادی میره که خونه نباشیم یا امکان بازی کردن نباشه .

اینطور که دارم میبینم اکثر کاربرا تو روزهای معمولی هم هستن و میتونن بازی کنن .

به نظرم اگه هر دو طرف موافق باشن تو طول هفته هم بشه بازی کرد بهتر میتونه باشه .

باز تصمیم با شماست

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان زمان و تاریخ رو دو طرف توافق میکنن ولی مثلا خود من فقط تو طول هفته شنبه ها هستم بقیه روز ها دانشگاه هستم
حالا بازم اگر میخواید تو روز های هفته هم باشه مشکلی نیست ولی هر هفته فقط 1 بازی میتونید بکنید

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
دوستان زمان و تاریخ رو دو طرف توافق میکنن ولی مثلا خود من فقط تو طول هفته شنبه ها هستم بقیه روز ها دانشگاه هستم
حالا بازم اگر میخواید تو روز های هفته هم باشه مشکلی نیست ولی هر هفته فقط 1 بازی میتونید بکنید

هفته ای یک بازی کم نیست ؟! نفس ما که نمیگیره اون بازیکنا هستن که خسته میشن .

واسه تساوی هم یه چاره ای در نظر بگیرید ، کسایی که با دسته بازی می کنن مثل من نمیتونن پنالتی بزنن ، اگه بازی مساوی شد یه بازی دیگه انجام بشه .

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان

واسه تساوی هم یه چاره ای در نظر بگیرید ، کسایی که با دسته بازی می کنن مثل من نمیتونن پنالتی بزنن ، اگه بازی مساوی شد یه بازی دیگه انجام بشه .

به نظرم نه هفته ای یک بازی کم نیست چون تو هفته در اصل 4 تا بازی انجام میشه
و اینم بگم بازی ها امتیازی هست پس مساوی به معنی 1 امتیاز برای دو تیم هست و فعلا تا مسابقات حذفی خبری از پنالتی زنی نیست
( خودم هم با دسته هستم و نمیتونم با در وازه بان بپرم )

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
سلام.
میگم چرا من توی هیچ کدوم از گروها نیستم؟

اریا جان به خدا دست منم نیست که بخوام بگم کی باشه کی نباشه
دوستان ماشاالله همه تشنه کاپ بودن 8 نفر که تکمیل شد گفتیم یه کاپ کوچیک راه بندازیم اگر شما هم میخواستیم بیاریم باید 3 نفر دیگه هم میومدن که
اصلا من نمیدونم کسایی که این بازی رو میکردن کجان اگر همه بیان بیشتر از 32 نفر حتی میشیم ( کسایی که فقط توی ادد لیست خود من هستن )

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
یه نکته میگم برای کسایی که میگن دسته هاشون مشکل داره برا پنالتی اولا باید از برنامه x360ce استفاده کنید تا دسته تون به عنوان دسته اصل شناخته بشه دوما وقتی دسته رو شناسوندین به بازی به عنوان دسته اصل با آنالوگ سمت راست دروازه بان پرش انجام میده داخل پنالتی.(آموزش و دانلود برنامه x360ce هم داخل گوگل سرچ کنید نتیجه میگیرید).باز چیزی خواستین بگین راهنمایی میکنم

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
به نظر من فعلا تا به مرحله حذفی نرسیده ، مساوی همون مساوی ثبت بشه
اگه هم تو مرحله حذفی به پنالتی کشید یا یک بازی دیگه انجام شه یا یه کار دیگه
مشکل پنالتی اینجاست که اگر حتی دسته کاملا درست و سالم باشه ولی اگر بازی لگ بزنه دیگه کار تمومه ، هم قدرت شوت پنالتی زن رو نمیشه دقیق کرد ، هم اون زمانی که باید بیاد روی اون قسمت سبز رنگ رو نمیشه دقیق درآورد ، و هم اینکه جهتی که به توپ باید بدیم هم اگه موقع لگ گیر کنه دیگه اصلا نمیشه کاریش کرد . یا میزنه وسط یا میزنه تو اوت

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
مشکل پنالتی اینجاست که اگر حتی دسته کاملا درست و سالم باشه ولی اگر بازی لگ بزنه دیگه کار تمومه ، هم قدرت شوت پنالتی زن رو نمیشه دقیق کرد ، هم اون زمانی که باید بیاد روی اون قسمت سبز رنگ رو نمیشه دقیق درآورد ، و هم اینکه جهتی که به توپ باید بدیم هم اگه موقع لگ گیر کنه دیگه اصلا نمیشه کاریش کرد . یا میزنه وسط یا میزنه تو اوت
نه من همیشه پنالتی زدم مشکل نداره ها!!!!!!

Evilbax

کاربر سایت
Dec 17, 2012
62

داداش منم با دسته بازی میکنم ولی پنالتی زدن غیر ممکن نیست!!

داداش اینی که میگی رو من قبول دارم ، خصوصا واسه خودم خیلی اتفاق افتاده
ولی خب بعضی چیزا باید همونجوری که هست قبولش کرد
کاریش نمیشه کرد ، وقتی قرار باشه یه نفر بدشانسی بیاره میتونه تو بازی لحظه شوتیدن سرعت اینترنت کم و زیاد شه و تیک بزنه و دروازه خالی شوتش بره بیرون.!
اما همینه دیگه ، همیشه همینجوری بوده ، اونی که خوش شانس تره میبره ، حتی توی فوتبال واقعی هم همین جوری یه تیم قهرمان میشه و یه تیمی لحظه آخر با صورت تو گوه فرو میره :D

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
داداش منم با دسته بازی میکنم ولی پنالتی زدن غیر ممکن نیست!!

داداش اینی که میگی رو من قبول دارم ، خصوصا واسه خودم خیلی اتفاق افتاده
ولی خب بعضی چیزا باید همونجوری که هست قبولش کرد
کاریش نمیشه کرد ، وقتی قرار باشه یه نفر بدشانسی بیاره میتونه تو بازی لحظه شوتیدن سرعت اینترنت کم و زیاد شه و تیک بزنه و دروازه خالی شوتش بره بیرون.!
اما همینه دیگه ، همیشه همینجوری بوده ، اونی که خوش شانس تره میبره ، حتی توی فوتبال واقعی هم همین جوری یه تیم قهرمان میشه و یه تیمی لحظه آخر با صورت تو گوه فرو میره :D

با این جمله نابودم کردی
من میرم تو افق محو بشم :d
--------------------------------------------
دوستان مساوی مساوی میمونه و به نظرم درست نیست که بخوایم به دلیل پنالتی شدن یه مسابقه یه بازی دیگه انجام بدیم بزارید این قوانین رو بزاریم برای سری بعدی مسابقات
که تعداد هم بیشتر باشه و کامل تر باشه

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
یه نکته میگم برای کسایی که میگن دسته هاشون مشکل داره برا پنالتی اولا باید از برنامه x360ce استفاده کنید تا دسته تون به عنوان دسته اصل شناخته بشه دوما وقتی دسته رو شناسوندین به بازی به عنوان دسته اصل با آنالوگ سمت راست دروازه بان پرش انجام میده داخل پنالتی.(آموزش و دانلود برنامه x360ce هم داخل گوگل سرچ کنید نتیجه میگیرید).باز چیزی خواستین بگین راهنمایی میکنم

من از دسته xbox360 استفاده میکنم ونیازی به شبیه ساز نیست اون دوستمون که میگه نمیتونه دروازبان رو تکون بده باید از انالوگ سمت راست استفاده کنه اما مشکل اصلی اینه که نمیشه به هیچ طریقی به چپ یا راست شوت زد !

انالوگ رو خیلی کم هم به راست یا چپ بگیرم بازم توپ میره بیرون امکان نداره گل شه این قضیه طوری هست که وقتی با خارجی ها بازی میکنم طرف دروازبان رو تکون نمیده چون میدونه اگه حریفش با دسته بازی کنه فقط وسط می تونه میزنه بارها پیش اومده پنالتی تو تایم بازی بازی گیرم اومده زدم وسط طرف هم با خیال راحت توپ رو گرفته .
تو مراحل حذفی مثل جام حذفی انگلیس رفتار کنیم اونجا پنالتی ندارن اگه بازی مساوی شد بازم بازی رو تکرار میکنن .

pes1374

کاربر سایت
Feb 7, 2012
42
نام
Mohammad
نظرات دوستانو خوندم .
منم با این که دوطرف توافق کنن و بازی رو با اطلاع هم دیگه تو یه زمانی مشخصی انجام بدن و بازی های حذفی رو که مساوی شده یک باره دیگه انجام بدن موافقم کلا منطقی هست.
مخصوصا زمان بازی که شاید بنده یا هر کسی دیگه اون روزه پنج شنبه یا جمعه خونه نباشه یا کاری براشون پیش اومده باشه.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان کسی هست که امروز اصلا نتونسته باشه origin رو باز کنه ؟
من اینترنتم مخابراته و اصلا origin برام باز نمیشه فقط با چیز شکن باز میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر