Itagaki: عنوان Devil's Thirdتمامی استانداردهای مالتی‌پلیر کنسولی را زیرپا خواهد گذاشت

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
6y13m2v92ysxbggo8tun.jpg

زمانی که آقای Itagaki، خالق Dead or Alive و سری مدرن Ninja Gaiden اعلام کرد که راه Ninja Gaiden Black (که به عنوان یکی از بهترین عناوین اکشن تمام زمان‌ها در نظر گرفته می‌شود) را با چیزی (عنوانی) جاه‌طلبانه تر و در واقع، در قالب Devil’s Third ادامه خواهد داد، یک‌مرتبه توجه شمار زیادی از بازیکنان را به خود جلب کرد. سپس ناشر Devil’s Third که در آن زمان، THQ بود ورشکسته شد و این پروژه از قرار معلوم در وضعیت معلق قرار داشت. تا اینکه Nintendo وارد صحنه شد تا نقش ناجی را بازی کند. درست همانند کاری که با Bayonetta 2 انجام داد و آن را تبدیل به یکی از عناوین انحصاری Wii U کرد.

با توجه به این گفته‌ها، معرفی دوباره بازی در E3 تاحدودی ناشیانه انجام گرفت و آن چیزی که طرفداران انتظارش را داشتند، نشد. از آن زمان تاکنون، Devil's Third در سکوت به سر می‌برد. با این وجود، به نظر می‌رسد که کار ساخت و توسعه بازی به خوبی به پیش می‌رود. در واقع، خیلی‌خوب. بنا بر آخرین اطلاعاتی که آقای Itagaki در صفحه Facebook خود به اشتراک گذاشته و توسط Gematsu ترجمه شده، Devil's Third تمامی استانداردهای مالتی‌پلیر کنسولی را زیر پا خواهد گذاشت.

آقای Itagaki: "اخیرا سوالات زیادی راجع به Devil’s Third از طرفداران دریافت کرده‌ام. دوست دارم به شیوه خودم در مورد وضعیت ساخت و توسعه Devil’s Third صحبت کنم. البته تا جایی که اجازه دارم."

1. Devil's Third ترکیبی قوی از بازی‌های اکشن و شوتر (تیراندازی) است.
  2. ساخت و توسعه Devil's Third به آرامی در حال پیش رفتن است. از طرف دیگر، ما ویرایش و تدوین فیلم مربوط به پایان بازی را چند روز پیش به اتمام رساندیم.
  3. Devil's Third سال آینده عرضه خواهد شد. Nintendo این مسئله را قبلا و در جریان کنفرانس مطبوعاتی‌ که داشته، اعلام کرده است.
  4. مقیاس بخش داستانی Devil's Third بزرگ‌تر از Ninja Gaiden است.
  5. Devil's Third استانداردهای بازی‌های کنسولی قبلی را در بخش چندنفره آنلاین زیر پا خواهد گذاشت.
  6. تقریبا تمامی ویژگی‌هایی که می‌خواستم در بازی به کار برده شده‌اند. من نگاهی نزدیک به پیشگامان بزرگی همچون Call of Duty ،Battlefield ،Gears of War و Halo دوست داشتنی‌ام انداخته‌ام. بر این اساس، ما سطح کاملا جدیدی از تجربه بازی کردن را اضافه کرده‌ایم که تنها خودمان قادر به خلق آن هستیم.
  7. هر کسی می‌تواند از این بازی لذت ببرد؛ از بازیکنان Casual گرفته تا هاردکورها. بگذارید این گونه بگویم، شما می‌توانید یک مهمانی تفریحی به راه بیندازید یا اینکه همدیگر را در جنگی واقعی بکشید. [پس] شما می‌توانید تقریبا هر کاری که دوست داشتید، انجام دهید.
  8. این تمام چیزهایی است که امروز می‌توانم با شما در میان بگذارم. نمی‌توانم بگویم جنگ کی شروع می‌شود (تاریخ دقیق عرضه بازی). این روال عادی کار است. من واقعا دوست دارم که اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهم [اما در حال حاضر امکانش نیست]. طرفدارانم هم با علاقه زیاد منتظر هستند.

نظرتان در مورد سرنوشت Devil's Third چیست؟ آیا سرانجام این عنوان به موفقیت دست خواهد یافت؟
سرنوشت Devil's Third هر چیزی که باشد، Nintendo استحقاق تحسین و تمجید به موجب حمایت مالی عناوینی از این دست، نظیر The Wonderful 101 و Fatal Frame V را دارد.

uhz49omge26c0j763thi.jpg

منبع

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اصلا داریم نینتندو از عنوانی حمایت کنه و کیفیت ساختش بد بشه ؟ مطمئناً بوده ولی عنواین تاپ رو نینتندو هیچ وقت خراب نمیکنه

Last edited by a moderator:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
والا طبق چیزایی که نشون دادن گیم پلیش اصلاً چیز خوبی در نیومده بود ! :D شاید المان هایی که برای گیم پلیش در نظر گرفتن بدرد مولتی پلیر بخوره ولی برای بخش داستانی یه بازی HnS .... نُچ :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
والا طبق چیزایی که نشون دادن گیم پلیش اصلاً چیز خوبی در نیومده بود ! :D شاید المان هایی که برای گیم پلیش در نظر گرفتن بدرد مولتی پلیر بخوره ولی برای بخش داستانی یه بازی HnS .... نُچ :D
حالا خوبه چند وقت پیش گفتم که Itagaki گفته تغییرات بزرگی توی بازی دادیم.:dاون چیزی هم که نشون دادن بیشتر به خاطر نابود بودن دمو به همه لحاظ بود.:dمگر نه ایده های خوبی به کار برده.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
حالا ميدونم دوستان خط مقدم نينتندو به پست بنده حمله مي كنن
اما اون چه كه در E3 نشون دادن يه افتضاح تمام عيار بود !اصلا" افتضاحي كه من رو ياد بازي هاي ميانداخت كه تيم شون هيچ كار خاصي بلد نبودن
نميدونم چرا با B2 داره مقايسه ميشه اما B2 در برابر اين مثل بوگاتي مي مونه و فرغون !
اولين نمايشش رو من يادم مياد . تفاوت اون تا اين هم فوق العاده زياده

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
حالا ميدونم دوستان خط مقدم نينتندو به پست بنده حمله مي كنن
اما اون چه كه در E3 نشون دادن يه افتضاح تمام عيار بود !اصلا" افتضاحي كه من رو ياد بازي هاي ميانداخت كه تيم شون هيچ كار خاصي بلد نبودن
نميدونم چرا با B2 داره مقايسه ميشه اما B2 در برابر اين مثل بوگاتي مي مونه و فرغون !
اولين نمايشش رو من يادم مياد . تفاوت اون تا اين هم فوق العاده زياده
دوست من حمله چیه واقعیت ها باید گفته بشه چون انحصاری هست دلیل نمیشه بگیم بازیمون حتما شاخه
این بازی کلا یک تریلر من بیشتر ازش ندیدم و با یک تریلر هم نمیشه نظر کاملی داد باید تریلر های بیشتری ببینیم
ولی به شخصه تریلر اول من رو هم جذب نکرد باید ببینیم این تغییرات بزرگی که ازش نام برده چیاست

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
خيلي دوست دارم بگم "واو" ولي فنبوي درونم ميگه نينتدو داغون تر از اين حرفاست كه اونجوري موفق شه
نينتدو بايد بره بچسبه به همون ماريو اچ دي و بازي هاي بچگونش جاي اينكه بخواد يكي يكي عناوين نيمه كاره رو بگيره خراب كنه بندازه به مردم :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
کلا ایشون عادت دارن قبل انتشار بازیشون جو سازی کنن
زیاد بنظرم بعده ninja gaden 2 نباید حرفاشو جدی گرفت؛)

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خيلي دوست دارم بگم "واو" ولي فنبوي درونم ميگه نينتدو داغون تر از اين حرفاست كه اونجوري موفق شه
نينتدو بايد بره بچسبه به همون ماريو اچ دي و بازي هاي بچگونش جاي اينكه بخواد يكي يكي عناوين نيمه كاره رو بگيره خراب كنه بندازه به مردم :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

شوخی کردی دیگه آریا جان نه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر