343i: ما از طرفدارانم دل‌جویی خواهیم کرد

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
343i: ما از طرفدارانمان دل‌جویی خواهیم کرد

master-chief-collection-halo-4-5.jpg

درست است که Halo: The MasterChief Collection در هنگام عرضه مشکلاتی داشت اما سازنده این اثر، 343i، قول دل‌جوبی از طرفداران را داده است.

هرچند تا به امروز بخش آنلاین Halo: TMC به درستی کار نمی‌کند اما Bonnie Ross مدیر استدیوی 343i در طی نامه‌ای به طرفداران خبر از رفع و جبران مشکلات به وجود آمده داده است:
" ما موفق به ایجاد تجربه‌ای که طرفدارانمان لایق آن هستند نشده‌ایم و من از طرف تمامی کارکنان 343 Industries معذرت خواهی می‌کنم. تیممان تمام وقت در حال کار بر روی این مشکل است. در عین حال که در صدد برطرف کردن این معضل هستیم، تعهد من به شما این است که ما صاحبان Halo:TMC را خوشحال خواهیم کرد. اولویت ما رفع نواقص موجود است و پس از اتمام این بخش، به شما اطلاع خواهیم داد که چگونه طرفدارانمان را راضی نگه خواهیم داشت."
هر چند خانم Ross متذکر شدند که این ایراد کاملا غیرقابل پیش‌بینی بوده و در هیچ کدام از تست‌ها نشان داده نشده بودند:
"استدیوی ما و تیم Xbox در همکاری با یک دیگر سخت در تلاش هستند تا patchهایی را در هفته‌های آینده آماده عرضه کنند."
در آخر او بار دیگر از صمیم قلب از طرفداران عذر خواهی کرده است.

منبع

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
تعهد من به شما این است که ما صاحبان Halo:TMC را خوشحال خواهیم کرد
من که فقط با یه نسخه ی مجانی از Halo5: Guardians خوشحال میشم...:bighug:
ترجیحا فیزیکی در خونمون تحویل بدن...:d

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
امسال شاهد بازی های زیادی بودیم که با مشکلات کوچیک و بزرگی زیادی عرضه شدن از بازی های انحصاری بگیر تا بقیه بازی ها، امیدوارم حداقل سال اینده شاهد عرضه چنین بازی هایی نباشیم چون بدون شک داشتن چنین نقص هایی به شدت به تجربه بازی لطمه میزنه، مخصوصا بازی مثل Halo که بخش آنلاینش از اهمیت زیادی برخورداره و کوچکترین اشکالی جلب توجه میکنه.

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
همش به کنار فقط این تیتر تاپیک رو زحمت بکشن درست کنن خوب میشه :D
ما از طرفدارنم ؟؟ اگه با لحجه هست یعنی ما از طرفدارانِم یا طرفدارانُم که هیچی :D ولی نمیخوره ...

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
همش به کنار فقط این تیتر تاپیک رو زحمت بکشن درست کنن خوب میشه :D
ما از طرفدارنم ؟؟ اگه با لحجه هست یعنی ما از طرفدارانِم یا طرفدارانُم که هیچی :D ولی نمیخوره ...
تیتر درست بودا!:d عجب :d
(مرسی از تذکر)

آخرین ویرایش:

A.S.Z***

کاربر سایت
Nov 4, 2014
133
نام
علیرضا
امید وارم این نکات را در بهتر شدن هیلو5 در نظرداشته باشن این جوری هم دلجویی کردن هم طرفدارها بهشون اطمنان پیدا می کنند

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
"استدیوی ما و تیم Xbox در همکاری با یک دیگر سخت در تلاش هستند تا patchهایی را در هفته‌های آینده آماده عرضه کنند."

نکنه یه بار از اون پچ 20 گیگیا باشن! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر