نسخه بازی The Crew تا قبل از عرضه به منتقدان داده نمی‌شود

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
the_crew.jpg

بازی The Crew یک عنوان تمام آنلاین (MMO) است به همین دلیل شرکت Ubisoft بازی را تا قبل از عرضه رسمی به خبرنگاران و منتقدان نمی‌دهد.

Ubisoft گفته است که این بازی برای عرضه قبل از انتشار جهانی مناسب نیست و منتقدان باید با بقیه بازیکن ها این بازی را دریافت کنند.

در بلاگ رسمی Ubisoft سازنده بازی عنوان کرد:
"خیلی از شما ها منتظر و مشتاق خواندن نظرات حرفه‌ای ها درباره این بازی هستید و دوست دارید که بدانید احساس آن‌ها بعد از انجام دقیق بازی چه بوده است."

او در ادامه گفت:
"بازی The Crew از ابتدای ساختن آن هدفش این بوده است که محیطی زنده از بازیکنانی زنده و خلاق باشد در نتیجه این مهم زمانی به وقوع می‌پیوندد که شما در حال انجام بازی با بازیکن های دیگر از سراسر جهان باشید و منظورمان از بازیکن های دیگر به معنای هزاران هزار بازیکن دیگر از سراسر جهان است چیزی که با وجود تعداد اندک خبرنگاران و سازندگان بازی قبل از عرضه اتفاق نخواهد افتاد."

در نتیجه خبرنگاران و منتقدان نیز به مانند دیگر افراد بازی را در زمان عرضه رسمی بازی دریافت خواهند کرد تا بتوانند با بقیه بازیکن ها و خریداران این بازی مشغول شوند.

او افزود:
"بدون هیچ شکی بعد از عرضه رسمی بازی کوچکترین ممنوعیت و ممانعتی برای انتشار نقد های بازی از طرف منتقدان وجود ندارد."

سازنده بازی همچنین گفت که طبیعت و ساختار بازی به شکلی است که نقد های روز اول بازی را بی اعتبار نشان می‌دهد و ممکن است که شما را به دلایل مختلف منحرف کنند.

در ادامه:
"ما کاملا آگاه هستیم که شما می‌خواهید نقد ها را در روز عرضه بازی و از همان ابتدا مشاهده و مطالعه کنید اما با توجه به اینکه ما پیش نمایش ها و عنوان های مختلفی را در چندین ماه گذشته از بازی تحت عنوان های Alpha و Beta در اختیار همگان قرار دادیم و همگی دچار کمبودها و کاستی هایی به خاطر طبیعت این نوع از نسخه ها بودند ممکن است که بعضی از منتقدان بدون اینکه بازی را تمام کنند نظراتشان را بر اساس این نسخه ها در معرض عموم قرار دهند."

او خاطر نشان کرد که:
"ما امیدوار هستیم که تمامی بازیکنان وقت کافی را برای انجام بازی و شخصی سازی خودرو هایشان و همچنین مشاهده تمامی 5 مناطق اصلی بگذارند تا از تجربه بی نظیر بازی لذت ببرند، بازی به قدری گسترده است که باید به تمامی نقاط آن سفر کنید، چه تنها و چه با دوستان خود، به مسابقات مختلف بپردازید و با دوستان خود یا علیه دوستان خود به رقابت بپردازید و در جنگ های گروهی شرکت کنید و در نهایت بخش اصلی بازی را با صبر کافی به اتمام برسانید تا بتوانید از تمامی نکات آن بهره‌مند شوید."

نقد های روز اول بازی های تمام آنلاین مطمئنا کاملا معتبر نیستند زیرا زمان کافی برای انجام آنها سپری نشده است مگر اینکه به افراد زیادی قبل از عرضه این بازی داده شود که Ubisoft اینکار را هم برای تجربه کافی بازی مناسب نمی‌داند در نتیجه یوبیسافت نیز برای نقد های روز اول کار خاصی نخواهد کرد و از آنها جلوگیری نخواهد کرد و این بسته به خود بازیکنان و منطقشان است که این نقد ها را باور کنند یا نه هر چند که باز هم نقد های روز اول وجود خواهد داشت و تاثیرات خودشان را خواهند گذاشت.

بازی The Crew در 2 دسامبر بر روی پلتفرم های PC، PS4، XboxOne و در نهایت Xbox360 عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
من که بتارو بازی کردم خوشم اومد.
هندلینگ ماشینا ایرادایی داشت ولی از تو ستینگها میشد بهترش کرد.
گرافیک بعضی جاها خیلی خوب بود بعضی جاها معمولی.
درکل بازی خوبیه ولی در حد 9 اینا نیست. امتیازهای 7 الی 8 میگیره به نظرم.

من اگر ریسینگ باز بودم میخریدمش. البته ریسینگ آرکید هست و اونایی که سیمولیتور دوست دارن احتمال داره خوششون نیاد.

ljmd

کاربر سایت
Oct 19, 2014
77
هرجا سخن از شیادیس نام بزرگ یوبی میدرخشد:))
اصولا جایزههایی که تو e3 یوبی میگیره همشون با تقلب
یه چیزی تو نمایش نشون میدن بعد نسخه نهایی نصف اون نمایش اولیه هم نمیشه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من که بتارو بازی کردم خوشم اومد.
هندلینگ ماشینا ایرادایی داشت ولی از تو ستینگها میشد بهترش کرد.
گرافیک بعضی جاها خیلی خوب بود بعضی جاها معمولی.
درکل بازی خوبیه ولی در حد 9 اینا نیست. امتیازهای 7 الی 8 میگیره به نظرم.

من اگر ریسینگ باز بودم میخریدمش. البته ریسینگ آرکید هست و اونایی که سیمولیتور دوست دارن احتمال داره خوششون نیاد.

فکر نمیکنم ربطی به سیمولاتور بودن یا نبودن داشته باشه. کلا چند وقتی بازی ریسینگ آرکیدی که واقعا بدل بشینه نداشتیم. Horizon داره جور این سبک رو بتنهایی میکشه. یادمه نسل PS2 یه دو جین ریسینگ آرکید فوق العاده داشتیم. Ridge Racer دقیقا معنای کلمه ی FUN بود. استودیو ی AM2 ی Sega یعنی همون یو سوزوکی و تیمش ریسینگ میساختن یدونه ماشین داشت و 4 تا ترک ولی یک میلیون سال هم بازی میکردی سیر نمیشدی. واقعا اون دوره ریسینگ آرکید به سر رسیده.

البته از حق نگذریم سیمولاتورهای با کیفیتی الان هستن حتی روی PC. خدا کنه فقط این آخرین سنگر ریسینگ بازا حفظ بشه

moji_pack

کاربر سایت
Oct 17, 2011
208
کلا یوبی داره تلاش میکنه تو صنعت game یه مشت دیکتاتور پرورش بده...

فکر کنم از 2016 بیاد بگه هرکی بازی بعد lunch میخره بعد از یک هفته حق بازی داره...

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
در عجبم ازین همه هیتر که همیشه بد میگن و همیشه بازی های یوبیسافت و میخرن!
افرین به راکستار و مابقی که در راه رضای خدا بازی میسازن

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
"بازی The Crew از ابتدای ساختن آن هدفش این بوده است که محیطی زنده از بازیکنانی زنده و خلاق باشد در نتیجه این مهم زمانی به وقوع می‌پیوندد که شما در حال انجام بازی با بازیکن های دیگر از سراسر جهان باشید و منظورمان از بازیکن های دیگر به معنای هزاران هزار بازیکن دیگر از سراسر جهان است چیزی که با وجود تعداد اندک خبرنگاران و سازندگان بازی قبل از عرضه اتفاق نخواهد افتاد."
اونوقت FH2 چجوری چندین روز قبل از عرضه امبارگو داشت؟

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
نقد های روز اول بازی های تمام آنلاین مطمئنا کاملا معتبر نیستند
توی اطلاعات بازی نوشته که بخش کمپین بازی حدود 20 ساعت طول میکشه.اما اینجا توی خبر گفته شده تمام آنلاینه!لطفا شفاف سازی می کنید تا ما هم روشن شیم:d

اما در مورد ممنوعیت انتشار نقدها"خوبه برای AC:U ممنوعیت انتشار نقدها روز انتشار برداشته شد.این که میخواد روز انتشار تازه نسخه نقد رو بده دست منتقدها چی میخواد بشه.همونطور که برای AC:U متای حداکثر 80 رو پیش بینی شد و نتیجش شد این" با این خبر اگه نمره هاش بدتر از AC:U نشه شانس اورده.یه نکته جالب اینه که Troy Baker بعنوان صدا پیشه Alex Taylor توی این عنوان حضور داره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
شما حتي اگه بخواي بخش داستاني بازي رو هم بري حتما بايد وصل باشي به سرورهاي بازي در غير اين صورت اجازه نميده بازي كني

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
حالا خوبه بنده خدا یوبی سافت قبل عرضه دو سه تا بتا برای این بازی داشت تا خریدار متوجه بشه که بازی تقریبا چی هستش!!
حالا یه عده گیر دادن که به خاطر فروشش نقدها را گذاشته بعد از عرضه!:-j یه خط هم از خبر را نخوندن!:)
یه نفر هم آنچنان صحبت از خرید بازی می کنه، حالا خوبه می دونیم تابحال یه بار هم از بقل یه بازی اورجینال رد نشده!:)

پ.ن : خودم به بازی اصلا امید ندارم!:D
باز تو اومدی حمایت کور کورانه میکنی؟ :-j
فردا یوبی سافت اعلام کنه "می خواهیم بازی نصفه و نیمه به شما بندازیم" هم میای همینا رو میگی :))

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بازی مثل Destiny و The Division کاملا انلاین هست یعنی برای بازی کردن بخش تک نفره هم باید به اینترنت وصل باشید.

حالا نمیدونم ربطش اصلا به FH2 چیه این وسط !! اون یه بازی افلاین بود برای بخش تک نفره ولی Crew اینجوری نیست و بخاطر همین گفته که همه باید باهم تجربه کنن بازی رو.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
باز تو اومدی حمایت کور کورانه میکنی؟ :-j
فردا یوبی سافت اعلام کنه "می خواهیم بازی نصفه و نیمه به شما بندازیم" هم میای همینا رو میگی :))

پست من چه ربطی به حمایت داره:|:| خودم تو تاپیک بازی ها هم دو سه بار گفتم که هیچ امیدی به بازی ندارم!! تو تاپیکش لینک خبر گذاشتم که بازی دچار نقص محتوا هست!! (بازم بگو حمایت کورکورانه!:| )
آرمان برو پست من را دوباره درست بخون!!:D
(از پستی که نقل قول کردی!!!)
خودم به بازی اصلا امید ندارم!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
پست من چه ربطی به حمایت داره:|:| خودم تو تاپیک بازی ها هم دو سه بار گفتم که هیچ امیدی به بازی ندارم!! تو تاپیکش لینک خبر گذاشتم که بازی دچار نقص محتوا هست!! (بازم بگو حمایت کورکورانه!:| )
آرمان برو پست من را دوباره درست بخون!!:D
(از پستی که نقل قول کردی!!!)
یعنی تو میگی بخاطر فروشش این کار رو نکرده ؟ :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
میدونی این حرفش مثل چی می مونه ؟!
اینکه بخوان یک کالایی رو به شما بفروشن ، بعد شما بخوای راجع بهش تحقیق کنی ، اما هیچ جا خبری تعریفی نقطه ضعفی ، هیچی ازش پیدا نکنی ،
به هرحال میری میخری و بعدش شوربختانه میبینی که به سرنوشت فلان و فلان و و .. کالای دیگر اون کمپانی دچار شد ،
این یعنی مشتری مداری در حد صفر ،
اگر من به صِرف نقد 4 تا مجله و وبسایت و منتقد قابل اطمینان از محتوای اون بازی یا ... مطلع نشم ، دیگه بعدش که خریدم متوجه خواهم شد ، که دیگه فایده ای نداره .
الان من نمیفهمم :D
1- دوتا نسخه Beta قبل از بازی عرضه شده هر کی پیگیر بازی باشه حتما اون هارو هم بازی میکنه و اگه از گیم پلی و ... خوشش بیاد بازی رو میخره!
2- کسی که واقعا از همین بتا و تریلرا و ... ـش خوشش اومده باشه دیگه نیاز نیست به نقدا نگاه کنه میره میخره بازیو! اگه هم مطمئن نیست تا بعد از عرضه بازی صبر میکنه بعد از اومدن نقدا میخره :)

پ.ن: هیچ امیدی ندارم به بازی چون Beta ـاش از نظر گیم پلی و فیزیک اصلا تعریفی نداشت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر