نسخه بازی The Crew تا قبل از عرضه به منتقدان داده نمی‌شود

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
the_crew.jpg

بازی The Crew یک عنوان تمام آنلاین (MMO) است به همین دلیل شرکت Ubisoft بازی را تا قبل از عرضه رسمی به خبرنگاران و منتقدان نمی‌دهد.

Ubisoft گفته است که این بازی برای عرضه قبل از انتشار جهانی مناسب نیست و منتقدان باید با بقیه بازیکن ها این بازی را دریافت کنند.

در بلاگ رسمی Ubisoft سازنده بازی عنوان کرد:
"خیلی از شما ها منتظر و مشتاق خواندن نظرات حرفه‌ای ها درباره این بازی هستید و دوست دارید که بدانید احساس آن‌ها بعد از انجام دقیق بازی چه بوده است."

او در ادامه گفت:
"بازی The Crew از ابتدای ساختن آن هدفش این بوده است که محیطی زنده از بازیکنانی زنده و خلاق باشد در نتیجه این مهم زمانی به وقوع می‌پیوندد که شما در حال انجام بازی با بازیکن های دیگر از سراسر جهان باشید و منظورمان از بازیکن های دیگر به معنای هزاران هزار بازیکن دیگر از سراسر جهان است چیزی که با وجود تعداد اندک خبرنگاران و سازندگان بازی قبل از عرضه اتفاق نخواهد افتاد."

در نتیجه خبرنگاران و منتقدان نیز به مانند دیگر افراد بازی را در زمان عرضه رسمی بازی دریافت خواهند کرد تا بتوانند با بقیه بازیکن ها و خریداران این بازی مشغول شوند.

او افزود:
"بدون هیچ شکی بعد از عرضه رسمی بازی کوچکترین ممنوعیت و ممانعتی برای انتشار نقد های بازی از طرف منتقدان وجود ندارد."

سازنده بازی همچنین گفت که طبیعت و ساختار بازی به شکلی است که نقد های روز اول بازی را بی اعتبار نشان می‌دهد و ممکن است که شما را به دلایل مختلف منحرف کنند.

در ادامه:
"ما کاملا آگاه هستیم که شما می‌خواهید نقد ها را در روز عرضه بازی و از همان ابتدا مشاهده و مطالعه کنید اما با توجه به اینکه ما پیش نمایش ها و عنوان های مختلفی را در چندین ماه گذشته از بازی تحت عنوان های Alpha و Beta در اختیار همگان قرار دادیم و همگی دچار کمبودها و کاستی هایی به خاطر طبیعت این نوع از نسخه ها بودند ممکن است که بعضی از منتقدان بدون اینکه بازی را تمام کنند نظراتشان را بر اساس این نسخه ها در معرض عموم قرار دهند."

او خاطر نشان کرد که:
"ما امیدوار هستیم که تمامی بازیکنان وقت کافی را برای انجام بازی و شخصی سازی خودرو هایشان و همچنین مشاهده تمامی 5 مناطق اصلی بگذارند تا از تجربه بی نظیر بازی لذت ببرند، بازی به قدری گسترده است که باید به تمامی نقاط آن سفر کنید، چه تنها و چه با دوستان خود، به مسابقات مختلف بپردازید و با دوستان خود یا علیه دوستان خود به رقابت بپردازید و در جنگ های گروهی شرکت کنید و در نهایت بخش اصلی بازی را با صبر کافی به اتمام برسانید تا بتوانید از تمامی نکات آن بهره‌مند شوید."

نقد های روز اول بازی های تمام آنلاین مطمئنا کاملا معتبر نیستند زیرا زمان کافی برای انجام آنها سپری نشده است مگر اینکه به افراد زیادی قبل از عرضه این بازی داده شود که Ubisoft اینکار را هم برای تجربه کافی بازی مناسب نمی‌داند در نتیجه یوبیسافت نیز برای نقد های روز اول کار خاصی نخواهد کرد و از آنها جلوگیری نخواهد کرد و این بسته به خود بازیکنان و منطقشان است که این نقد ها را باور کنند یا نه هر چند که باز هم نقد های روز اول وجود خواهد داشت و تاثیرات خودشان را خواهند گذاشت.

بازی The Crew در 2 دسامبر بر روی پلتفرم های PC، PS4، XboxOne و در نهایت Xbox360 عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
چقدر شبیه حرفای بانجی سر Destiny میباشد:-"
گرچه این بازی آخر و عاقبتش کاملا مشخصه:-"اصلا کسی هست به نقدهاش امید داشته باشه؟ :D

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
میدونی این حرفش مثل چی می مونه ؟!
اینکه بخوان یک کالایی رو به شما بفروشن ، بعد شما بخوای راجع بهش تحقیق کنی ، اما هیچ جا خبری تعریفی نقطه ضعفی ، هیچی ازش پیدا نکنی ،
به هرحال میری میخری و بعدش شوربختانه میبینی که به سرنوشت فلان و فلان و و .. کالای دیگر اون کمپانی دچار شد ،
این یعنی مشتری مداری در حد صفر ،
اگر من به صِرف نقد 4 تا مجله و وبسایت و منتقد قابل اطمینان از محتوای اون بازی یا ... مطلع نشم ، دیگه بعدش که خریدم متوجه خواهم شد ، که دیگه فایده ای نداره .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
هر بازی که خود شرکت بدونه خوب نیست و نمره خوب نمیگیره و تو فروشش تاثیر داره نقد رو می اندازه روز عرضه یا بعد از عرضه مثل همین دستینی که اگر ملت نقدهاشو زودتر میخوندن شاید نصف اینم فروش نمیکرد

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بنظرم بازی با سر میخوره زمین. بتا خیلی بد بوده طبق تعریف دوستان
ولی نباید قبل انتشار جهانی نمره بدن به اینجور بازیا

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
میدونی این حرفش مثل چی می مونه ؟!
اینکه بخوان یک کالایی رو به شما بفروشن ، بعد شما بخوای راجع بهش تحقیق کنی ، اما هیچ جا خبری تعریفی نقطه ضعفی ، هیچی ازش پیدا نکنی ،
به هرحال میری میخری و بعدش شوربختانه میبینی که به سرنوشت فلان و فلان و و .. کالای دیگر اون کمپانی دچار شد ،
این یعنی مشتری مداری در حد صفر ،
اگر من به صِرف نقد 4 تا مجله و وبسایت و منتقد قابل اطمینان از محتوای اون بازی یا ... مطلع نشم ، دیگه بعدش که خریدم متوجه خواهم شد ، که دیگه فایده ای نداره .

خود من به شخصه 1% هم به این بازی امیدوار نیستم،اما به نظر من این حرکت همچین هم مشکل دار نیست برای این تیپ بازیها..............
بالاخره هرکسی با بتاهای بازی حال کرده باشه میره و میخره و لذت میبره،اگر کسی هم شک داشته باشه منتظر میمونه تا نقد ها بیاد بیرون..................
گیمر ها رو مجبور نکردن بدون خوندن حتی یه نقد هم هم بازی رو بخرن که،میتونن صبر کنن بعد از اومدن رویوها بخرن و اگه هم عجله دارن و بازی رو دوست دارن به محض عرضه تهیه کنن...................

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
بنظرم بازی با سر میخوره زمین. بتا خیلی بد بوده طبق تعریف دوستان
ولی نباید قبل انتشار جهانی نمره بدن به اینجور بازیا

نه بابا، در اون حد بد نبود. میشه گفت تا حدودی خوب هم بود! من که مشکل خاصی ندیدم تو بازی.

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
امسال خیلی بازیه ماشینی اومد برای PC که حالا اینم آنلاین شد واسه ما قیافه گرفت..!!:| بازم به غیرته Need For Speed ....

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,593
بازی The Crew یک عنوان تمام آنلاین (MMO) است به همین دلیل شرکت Ubisoft بازی را تا قبل از عرضه رسمی به خبرنگاران و منتقدان نمیدهد.
متن و اصلآ خوندین
Crew نیاز به اتصال به اینترنت داره تا وقتی هم بازی عرضه نشه گیمرا بازی نکنن نمیتونن منتقدا نقد کنن

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من خودم حالم از یوبی بهم میخوره و کلا الان دیگه چند ساله اصلا از لوگو شرکتش هم خوشم نمیاد ولی تو این مورد رو حق میدم به یوبی سافت . بازی انلاین هست و اللخصوص MMO و باید وقت داده بشه به بازی ! بعد هم باید حتما با پلیر های زیادی بازی بشه تا بفهمی و کیفیتش رو بدونی .

یوبی هم اولین کسی نیست که برای بازی های MMO همچین قانونی گذاشته . الان جدید ترین نسخه World Of Warcraft هم بعد از عرضه نقد هاش منتشر شدن که اتفاقا نمره های خیلی عالی هم گرفته .

من این یدونه سیاست رو با بقیه سیاست های اشغال یوبی یکی نمیکنم .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
بتاي بازي واقعا داغون بود مخصوصا از نظر تكنيكي
ميتونست بازي فوق العاده اي بشه !
حالا بايد ببينيم نسخه ي نهايي چجورياس
واقعا به نمايش هاي اوليه از بازي هاي يوبي كلا نبايد توجه كرد ديگه :d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
حالا خوبه بنده خدا یوبی سافت قبل عرضه دو سه تا بتا برای این بازی داشت تا خریدار متوجه بشه که بازی تقریبا چی هستش!!
حالا یه عده گیر دادن که به خاطر فروشش نقدها را گذاشته بعد از عرضه!:-j یه خط هم از خبر را نخوندن!:)
یه نفر هم آنچنان صحبت از خرید بازی می کنه، حالا خوبه می دونیم تابحال یه بار هم از بقل یه بازی اورجینال رد نشده!:)

پ.ن : خودم به بازی اصلا امید ندارم!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر