کنسرت Persona Super Live 2015 معرفی شد

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
Persona-Super-Live-Concert.jpg
ATLUS به تازگی از “Persona Super Live 2015 in Nippon Budokan: Night of the Phantom” رونمایی کرد.Persona Super Live 2015 یک کنسرتی است که موسیقی بازی های Persona 3,4 را در انجا به صورت زنده اجرا می کنند و ATLUS تصمیم دارد این کنسرت را در February 5 در شهر Chiyoda اجرا کنند.
در این کنسرت Yumi Kawamura, Lotus Juice, Shihoko Hirata(خواننده های Persona 3&4) به عنوان خواننده و Shouji Meguro(اهنگ ساز سری Persona) به عنوان نوازنده و بقیه افرادی که در ساخت Persona 3&4 شرکت داشتند،حضور خواهند داشت.قیمت بلیط برای عموم مردم 8000 ین و برای افرادی که در جایگاه اختصاصی می نشینند 16000 ین است.
معمولا ما خبر هایی که مربوط به کنسرت های ژاپنی است را در وبسایت نمی گزاریم چون بیشتر کاربر های ما قادر به رفتن به این کنسرت ها نیستند.اما نکات جالبی در تیزر وبسایت وجود دارد که در زیر به ان اشاره می کنیم

• رنگ پس زمینه این وبسایت قرمز روشن است(قرمز روشن رنگ تم Persona 5 هست)
  • اولین چیزی که در هنگام ورود به سایت ظاهر می شود،دو عدد 5 است
  • دو پنجی که در تاریخ قرار دارند به طور مداوم تکان می خورند
  • دایره ای سمت راست از داخل توسط دو زنجیر ضربدری بسته شده است(زنجیر به عنوان یکی از سمبل های Persona 5 شناخته می شود)
ایا ما در این کنسرت نشانی از Persona 5 خواهیم دید؟!
منبع

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
خیلی دوست دارم نسخه گلد پرسونا 4 توی این مراسم برای PS3 تایید بشه. آخه کار خاصی هم نمیخوان بکنن، HD هم که شده.
دیگه Persona 5 برای PS3 میاد P4G میخوای چیکار؟:d
کاگردان این سری گفته تغیراتی که Persona 5 نسبت به دو نسخه ی قبلی داره چشم گیر تر از تغییر P3 نسبت به P1,P2 هست.کسایی که هر چهار نسخه رو بازی کردند می دونند که P3 تغییر خیلی بزرگی داشته.دیگه خدا میدونه که تیم سازنده چه تغییراتی در P5 ایجاد کردند:bighug:
کلا دیگه بهتره بیخیال P4G برای PS3 باشید و در عوض منتظر P5 باشید!:d

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دیگه Persona 5 برای PS3 میاد P4G میخوای چیکار؟:d
کاگردان این سری گفته تغیراتی که Persona 5 نسبت به دو نسخه ی قبلی داره چشم گیر تر از تغییر P3 نسبت به P1,P2 هست.کسایی که هر چهار نسخه رو بازی کردند می دونند که P3 تغییر خیلی بزرگی داشته.دیگه خدا میدونه که تیم سازنده چه تغییراتی در P5 ایجاد کردند:bighug:
کلا دیگه بهتره بیخیال P4G برای PS3 باشید و در عوض منتظر P5 باشید!:d

شما کلش رو دیدی اینجوری میگی، پس من چی؟ :HM

من PS2 نداشتم که بازیشون کنم، الان تازه دانلودشون کردم با امولاتور یا PS3 بازیشون کنم :((

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
یک نکته ی جالب:d
وقتی که به وبسایت رسمی P5 می رید و گزینه ی News رو بزنید،این گزینه شما رو به سایت Persona Channel می بره و تمامی اخبار Persona 5 رو نشون میده.حالا جالبیش این جاست علاوه بر خبر های P5،اخبار این کنسرت رو هم میشه اونجا دید
xaoqpxafj3sfg7x8doiyh.png
منبع

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب این سری من خبر رو میزارم :D

Atlus یه استریم 30 ساعته(!!!) برای روز قبل از کنسرت یعنی 4 فبریه تایید کرده که قراره توی همون سالن کنسرت برگزار بشه و در مورد سری Persona و خبرهای مربوط به سری باشه. از اونجایی که استریم قراره 30 ساعت باشه و خب یه روز قبل از کنسرت هم هست مطمئنا بخش های پایانی استریم با ابتدای کنسرت تداخل پیدا میکنه پس احتمالا اون ابتدای کنسرت (که احتمال میره در مورد Persona 5 باشه) رو قراره استریم کنند و میتونیم از همینجا ببینیمش.

منبع

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin

Atlus یه استریم 30 ساعته(!!!) برای روز قبل از کنسرت یعنی 4 فبریه تایید کرده که قراره توی همون سالن کنسرت برگزار بشه و در مورد سری Persona و خبرهای مربوط به سری باشه. از اونجایی که استریم قراره 30 ساعت باشه و خب یه روز قبل از کنسرت هم هست مطمئنا بخش های پایانی استریم با ابتدای کنسرت تداخل پیدا میکنه پس احتمالا اون ابتدای کنسرت (که احتمال میره در مورد Persona 5 باشه) رو قراره استریم کنند و میتونیم از همینجا ببینیمش.

منبع

استریم 30 ساعته؟! آخه چطور قراره توی سالن کنسرت برگزار بشه؟!

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa

منبع

February 4

More Persona 4 News

HD version confirmed for PS4
لووووول!:))

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
لوگوی Persona Super Live 2015 رسما توسط ATLUS منتشر شد
xnhpmf04wgk3oo2rbkcn.jpg

:-o:-o:-o:-o:-o
تو Bodukan هست؟! این معروفترین استادیوم ژاپنه، خیلی از آلبوم های لایو آدم های خیلی کله گنده ای مثل باب دیلن و آزی آزبورن و بند دریم تیتر اینجا ضبط شده! میدونستم پرسونا محبوبه ولی تا این حد؟!
پ.ن اون شمشیره تو لوگو سایه داره پس احتمالا (امیدوارم!) تو پرسونا 5 هم سایه ها نقش پررنگی داشته باشن!

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
خوب برنامه های این استریم 30 ساعته توسط ATLUS منتشر شد!:d
این استریم روز چهار شنبه ساعت یازده و نیم صبح به وقت ایران شروع میشه
چهارشنبه این هفته :

11:30 :

این استریم رسما شروع میشه و Teddie میزبان این استریم هست و به شما خوش امد میگه.علاوه بر اون یک Countdown دیگه برای شروع کنسرت شروع میشه

12:30 :

تمامی ویدیو های مرتبط به معرفی شخصیت های Persona Q به نمایش میاد

13:30 :

تمامی ویدیو های معرفی شخصیت های Persona 4 Arena Ultima به نمایش در میاد

16:30 :

جشن نسخه Persona 4 The Golden The Best Edition و ویدیو های قدیمی P4G به نمایش در میاد.همچنین 10 شخصیت برتر P4G (که طرفداران در وبسایت Persona Channel به اون ها رای دادند) رو معرفی می کنند

18:

25 اهنگ برتر این سری (که طرفداران در وبسایت Persona Channel به اون ها رای دادند) رو پخش می کنند

19:

نمایش خلاصه ای از Persona 3 The Movie #1 & #2

21:10:

نامعلوم

پنج شنبه این هفته :

11:

نامعلموم

11:30 تکرار

25 اهنگ برتر این سری رو پخش می کنند

13:30 تکرار

جشن نسخه Persona 4 The Golden The Best Edition

15:30 تکرار

نامعلوم

16:30

اخرین Countdown تدی رو به پایان هست

16:30

یک قسمت از Persona Stalker Club (فکر کنم به صورت زنده) شروع میشه و جدید ترین خبر های مرتبط به سری پرسونا منتشر میشه

17:30

تو Persona Channel نوشته نامعلوم.البته من فکر کنم این جا زمانیه که کنسرت شروع میشه
منبع

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
امیدوارم نامعلوما پرسونا 5 باشن!

با اون شناختی که من از ATLUS دارم عمرا خبری از پرسونا 5 تو اون قسمت بیاد!!:d

من احتمال میدم که تو اون قسمت یک تریلر از Persona 3 The Movie #3 منتشر می کنند با معرفی انیمه ی جدیدی از این سری مثل Persona 4 Arena The Animation
اگه هم انیمه ای معرفی نشد صد در صد تو اون قسمت Persona Stalker Club این انیمه رو معرفی می کنند با تریلرهایی از Persona 4 Dancing All Night(عمرا تو این قسمت خبری از P5 باشه!:d)
اخر کنسرت صد در صد اطلاعات P5 منتشر میشه!:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر