ماکروسافت: تفاوت بین Halo و Call of Duty به خاطر داستان غنی آن است

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
hcod21.jpg
فوق

درود.

همیشه بحث سر اینکه در عناوین FPS چه چیزی آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند بسیار بوده. اینبار آقای دن ایوب تهیه کننده استودیو 343 Industries در مصاحبه‌ای به تقاوت بازی Halo با Call of Duty پرداخت و افزود این داستان بازی هالو است که آن را از کال آف متمایز می‌کند. وی در ادامه اذعان کرد:

"به شخصه فکر می‌کنم چیزی که هیلو را کال آف متمایز نگه می‌دارد بخش داستانی این باز باشد. همین داستان سرایی غنی و جهان عظیم بود که توانست کاری کند این عنوان این همه مدت پا برجا باشد."

مردم همیشه به Johnson, Cortana و Arbiter اهمیت می‌دهند و دوست دارند بدانند در آینده چه اتفاقی برای ‌آن‌ها می‌افتد. نظرم این است که این کار فقط گیمرها را به بازی وفادار نگه نمی‌دارد بلکه باعث تلاش و بیشتر مشتاق بودن آن‌ها نیز می‌شود و وقتی با خودم فکر می‌کنم چه چیزی باعث شد هیلو این مدت طولانی پایدار بماند سوای گیم‌پلی عالیش، داستان این عنوان بود."

وی در آخر نیز بخش مولتی بازی Halo 2 را پدر تمامی بازی‌های مدرن online FPS خواند که دیگر بازی‌ها همگی از ابداع هیلو 2 به امانت گرفتن و از روی آن ساخته‌اند.

Halo Different From Call of Duty Thanks to ***8220;Really Rich Story, A Huge Universe***8221; � GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog

games.yahoo.com

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
کلا این دوتا فقط fps بودنشون به هم شباهت داره و از خیلی جهات نباید مقایسه بشن
در مورد داستان هم اشتباهه! هیلو یک داستان داشته و همیشه داستان بر روی اون نوشته شده ولی cod هر نسخه داستان متمایزی داشته :d
ولی در کل مقایسه این دو بازی کلا اشتباهه

rehe73

کاربر سایت
Apr 17, 2011
124
تهیه کنند بازی احتمالا عرب می باشد ، و اون فقط سرمایه گزاری میکنه ، هیلو با CoD زمین تا آسمون فرق داره ، ولی حرف آخریش رو قبول دارم گفته این بازی ها کپی از هیلو شدن

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
مایکروسافت :)

ماکروسافت کاملا درسته . بجای پیدا کردن غلط های الکی و از سر بیکاری یکم در مورد خبر پست بدید .

-------------------------------------

Halo یه یونیورس خلق کرده و مسلما مثل دنیای Mass Effect میتونه هزاران هزار داستان توش روایت کنه و ادامش بده .

xanbot

کاربر سایت
Nov 14, 2014
38
ماکروسافت

مایکروسافت :)

- - -ویرایش - - -

ماکروسافت کاملا درسته . بجای پیدا کردن غلط های الکی و از سر بیکاری یکم در مورد خبر پست بدید .

-------------------------------------

Halo یه یونیورس خلق کرده و مسلما مثل دنیای Mass Effect میتونه هزاران هزار داستان توش روایت کنه و ادامش بده .

| ˈmaɪkrəʊsɒft |

:)

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
داستان + شخصیت پردازی + گیم پلی + طراحی مرحله + بخش آنلاین + صدا گذاری + موسیقی + گرافیک بصری.

CoD غیر از شماره 2 و MW1&2 مقایسش با هیلو کلا شوخیه.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
کل سری های COD رو با هم دیگه جمع کنی فکر نکنم اندازه یک پنجم فقط یکی از کتاب های هیلو داستان داشته باشه :-/
گیم پلی و Multiplayer هیلو هم که یک سر و گردن بالاتر از بقیه شوتر هاست!

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
من نمیدونم دوستان دارن چی رو با هم مقایسه میکنن هیلو یک بازی تخیلی , cod یک بازی نظامی!:d اصلا مقایسه این بازی با هم به کل اشتباهه

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
من نمیدونم دوستان دارن چی رو با هم مقایسه میکنن هیلو یک بازی تخیلی , cod یک بازی نظامی!:d اصلا مقایسه این بازی با هم به کل اشتباهه
هم COD از شماره چهارمش تخیلی شده (این چند تا شماره آخر که دیگه جای خود دارن!!) هم هیلو از همون شماره اول شوتر نظامی بوده :-/ :D

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
هم COD از شماره چهارمش تخیلی شده (این چند تا شماره آخر که دیگه جای خود دارن!!) هم هیلو از همون شماره اول شوتر نظامی بوده :-/ :D

خوب اون تخیلی که در نظر شما هست با اون تخیلی که من فکر میکنم فرق داره :d من اولین باره دارم با این مصاحبه میبینم که cod و هیلو دارن مقایسه میشن!
این شماره اخر رو من کار ندارم چون اصلا cod نمیدونمش! :d

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
خوب اون تخیلی که در نظر شما هست با اون تخیلی که من فکر میکنم فرق داره :d من اولین باره دارم با این مصاحبه میبینم که cod و هیلو دارن مقایسه میشن!
این شماره اخر رو من کار ندارم چون اصلا cod نمیدونمش! :d
بعد از دیدن ویدعو های halo5 ملت فقط دارن به خاطر دویدن و اون جت پک(با سرعت بیشتر)که به بازی اضافه شده با هم مقایسه میکنن
من که خیلی با اون 2 موردی که بالا گفتم حال کردم :d خداوکیلی نمیشد دیگه با گیمپلی قدیمی هیلو ادامه داد این سری ر :d

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
حالا از شماره 8 کالاف به بعد فاکتور میگیرم و مدرن وارفیر رو هم بیخیال میشم...شماره ی 1 تا 3 که تمامن جنگ جهانی بود..شماره 7ش هم که جنگ سرد رو روایت میکرد..میخام بدونم Halo جز تخیل چیزی برای ارائه داشته؟؟؟دیگه داستان از جنگ جهانی غنی تر برای FPS؟؟

داستان غنیه آن.8-|...!! جمع کن باو..:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر