سونی: 3DS حتی به گرد پای Vita هم نمیرسد.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
سه سال بعد از عرضه ویتا, فروش آن بسیار پایین تر از انتظار سونی بوده است.فروش آن در حال نزدیک شدن به 9 میلیون عدد است در حالی که 3DS در همین بازه زمانی 45 میلیون کنسول فروخته بود, اما سونی بسیار خوشبین است.

vita__medium.jpg

Shawn Layden: " من باور دارم که بدون ذره ای شک ویتا بهترین تجربه کنسول دستیست.ختم کلام.هیچی حتی بهش نزدیک هم نمیشه. هر چقدر دوست دارید میتونید در مورد موبایل یا تبلت صحبت کنید میتونید در مورد نینتندو صحبت کنید. من فکر میکنم ویتا از نظر قیمت بهترین تجربه ممکن رو که میتونید تصور کنید به شما میده."

وقتی از او در مورد فروش ویتا سوال شد لیدن تصمیم گرفت که عدد خاصی ارائه نکند.

منبع

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
خب البته که حرف مفت زده :d سخت افزار یه شاهکاره ولی پشتیبانی نرم افزاری برای اکثریت خیلی جالب نیست.
ولی جداً موقعیت بدی هست برای سونی. فرست پارتی هاش هم اگه برن سمت ویتا اونطروف رو کی میخواد نگه داره؟ بازی های جدید به شدت هزینه بر هستن و راحت بالای 150 نفر رو توی یه استودیو مدتها مشغول میکنن. مسلمه که بازار خونگی رو باید نگه داره( که تا حالا تقریبا با Zero Exclusivity همه رو له کرده :d )
3DS یه فرنشایزهایی داره که تقریبا مختص به خودش هستن. همونا فروشش رو تضمین میکنن. ولی اینطرف همچین چیزی رو یا نداریم یا خیلی کمن. هیولاهایی مثل ماریو، پوکمون، زلدا و لیتون رو کنار اون نقش آفرینی های درجه ی 1 بزارین مشخصه که برنده کیه

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
افسوس :( واقعا افسوس :( که سونی که کنسوله دستیه شاخی رو این جوری و با بی برنامه ای به باد فنا داد و زیر پای خودش لهش کرد :( اینقدر چسبید به کنسوله خونگی و هی PS4 PS4 کرد که دیگه یواش یواش زیر سایه ی این تفکر،این کنسول از بین رفت :( آخر سر دید اونهای که خریدن معترض شدن که چرا این کنسول بازی همه پسند و درست حسابی نداره گیر داد به اینکه با ویتا میتونین کنترل PS4 باشید و با این کنسول دستی میتونید امکانات اضافی روی کنسول خونگی خودتون بیاری..!!یکی نبود بگه طرف میره 300 400 دلار نمیریزه تو جوب که کنترل دستی بخره..!!:|(نمونه اش خود من)اونی که میره این کنسول رو میخره به عشق بازی های دست حسابی میخره نه ریمستر و نهایت کالکشن:|

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
کلا vita بد موقعی اومد، موقعی که اکثر فرست ثارتی ها تازه فهمیده بودن ps4 توراهه و تو فاز اون بودن، بعدشم که انقدر سر نسل جدید دوتا شرکت افتادن به جون هم که سونی راضی نبود آبدارجیشونم بره واسه بخش ویتا چایی ببره....درضمن کلا سونی ۲ حالت داره محصولاش:۱. از اول این اسب میفروشه که رکورد میزنه مثل ps2 و ps4۲. یا اول بد شروع میکنه بعد یهو رم میکنه و باز عین اسب میفروشه مثل ps3 و گوشیای سری z اش

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اگه بازی براش میداد هیچ کنسولی به گرد پاش نمیرسید ... ویتا طفلک زیبا و نابغه ای بود که خیلی زود تلف شد

به شخصه بعید میدونم وضع این کنسول خیلی خوب بشه .

ویتا پتانسیلی نسبتا خوبی داره به نظرم , اما سونی تعداد بازیهای مهمی که خودش براش ساخت زیاد خوب نبود به نظرم .

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,175
نام
ماکان
بله دقیقا! 3DS از حیث read ن به گردپای Vita هم نمیرسه. کلا ویتا در این مقوله ید طولایی داره و به مقام استادی رسیده. البته تقصیر Vita‌ یا سونی نیست، شانس گند منه. یه کنسول رو رفتم دی وان خریدم طوری گند بالا آورد که....

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,977
نام
محمد امین
موفقیت کنسولهای دستی خیلی به ساپورت سازنده بستگی داره چون معولا استودیو های دیگه براش بازی نمی سازن سونی هم تمام فکر و ذکرش رو روی PS4 گذاشته

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آره دیگه منم واسه همین ویتامو فروختم دوباره برگشتم و 3DS خریدم :( :D (قبلش با DS و PSP مشغول بودیم)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سه سال بعد از عرضه ویتا, فروش آن بسیار پایین تر از انتظار سونی بوده است.فروش آن در حال نزدیک شدن به 9 میلیون عدد است در حالی که 3DS در همین بازه زمانی 45 میلیون کنسول فروخته بود, اما سونی بسیار خوشبین است.

vita__medium.jpg

Shawn Layden: " من باور دارم که بدون ذره ای شک ویتا بهترین تجربه کنسول دستیست.ختم کلام.هیچی حتی بهش نزدیک هم نمیشه. هر چقدر دوست دارید میتونید در مورد موبایل یا تبلت صحبت کنید میتونید در مورد نینتندو صحبت کنید. من فکر میکنم ویتا از نظر قیمت بهترین تجربه ممکن رو که میتونید تصور کنید به شما میده."

وقتی از او در مورد فروش ویتا سوال شد لیدن تصمیم گرفت که عدد خاصی ارائه نکند.

منبع

Hear Hear!

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بله دقیقا! 3DS از حیث read ن به گردپای Vita هم نمیرسه. کلا ویتا در این مقوله ید طولایی داره و به مقام استادی رسیده. البته تقصیر Vita‌ یا سونی نیست، شانس گند منه. یه کنسول رو رفتم دی وان خریدم طوری گند بالا آورد که....
مقصر شکست ویتا پیدا شد :)
همه چی زیر سر ماکان بود که رفته کنسول رو روز اول خریده !!! :d
ماکان معرفیت کنم سونی بکشه ـتت دادگاه ؟ :)

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
من 3DS رو به ویتا ترجیح میدم چون تنوع بازیهاش خیلی بالاست و کلی بازی خوب داره و میشه روش بازی های خوب DS قدیمی و کنسول های نسل های قبل نینتندو رو هم انجام داد ولی از اون طرف این PS Vita یه بازی فوق العاده داره که هرطور فکر کنید نمیشه ازش گذشت، Persona 4 Golden از اون بازیهاست که ارزش خرید یه کنسول رو داره. جدا از اون من خودم به عنوان یه گیمر ترجیح میدم بازی های Indie رو روی کنسول های دستی انجام بدم که به عنوان نمونه میشه از بازی های سرگرم کننده و خوبی مثل Splunkey، Binding of Isaac، Velocity 2x، Hotline Miami، Limbo، Gucamelee و ... یاد کرد که هیچکدوم برای 3DS عرضه نشدن. درکل اگه ساپورت سونی از این کنسول بیشتر میشد خیلی بهتر بود ولی بنظرم با توجه به بازی های بالا هنوزم ارزش 400-500 هزارتومن رو داره!

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
ویتا اگه همونقدر که از نظر سخت افزاری از 3DS جلو بود , به همون اندازه هم از نظر بازیاش خوب بود , هیچ جای بحثی نمیذاشت , ولی اینطور نیس !
عنوانهای خوب داره , اما فقط میشه گفت :
حیفه سخت افزارش !!! =((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر