میاموتو 62 ساله شد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
shigeru-miyamoto-516x260.jpg

Shigeru Miyamoto طراح افسانه ای امروز 62 ساله شد او جز اولین طراحان بود که به Nintendo در سال 1977 پیوسته و تا به حال یعنی 2014 در این کمپانی مشغول بازی سازی است.
او بیش از 100 عنوان را برای Nintendo خلق کرده است که از جمله آنان می توان به Mario, Donkey Kong, The Legend of Zelda, Star Fox, F-Zero, Pikmin اشاره کرد او در حال حاضر برروی 3 پروژه به نام های Project Giant Robot, Project Guard و Star Fox (Wii U) در حال کار است.

از افتخارات او میتوان به این اشاره کرد که اولین کسی بود که در سال 1998 در Academy of Interactive Arts and Sciences به تالار مشاهیر وارد شد مجله Time او را در لیست 60 قهرمان آسیا بعد از گاندی و بروسلی جای داده است. او همچنین در سال 2007 در Game Developers Choice Awards جایزه Lifetime Achievement Award را دریافت کرد. IGN و GameTrailers او را در لیست 100 و 10 بازی ساز برتر تمام عصار قرار داده اند. در نظر سنجی بین بازی سازان او با بیشترین رای به عنوان Ultimate Development Hero انتخاب شد. او همچنین اولین کسی بود که در اسپانیا به عنوان یک خالق و سازنده خارجی به نشان Prince of Asturias Award دست یافت

Happy Birthday Shigeru Miyamoto! - NeoGAF
10529862750276001709.jpg

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد

شما خودت پست خودت رو پاک کنی بهتره...!:)

اولین باری که یک چیز دیجیتالی بازی کردم، حدود 15 سال پیش و کنسول میکرو بود و 1 عدد بازی که اسمش سوپرماریو بود...!! انقدر بازی میکردم که آداپتورش ازم خواهش میکرد از برق بکشمش...!!:x:d
این مرد،اعجوبه ی کودکیه من و هم نسلی های من بود.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اگه نظر شخصی بود که جلوش نمی نوشتم Fact :D حالا اصراری ندارم حرفم درسته باشه ولی حرفم صرفا نظر شخصی نبود.
راست میگیدا ببخشید که اشتباه کردم

من نمیخوام بگم بهترین هست یا نیست اما اینو میدونم که یکسری از بازیهای پرطرفدار امروزی , بازی که بنیانگذار قوی سبک اون بازی ها بوده , بازی هست که میاماتو در ساخت اونها نقش مهمی داشته .

نمیدونم دقیق منظورم رو تونستم بگم یا نه ؟

ممنون

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
ببخشیدا چرا فعل گذشته به کار میبرید ؟
نوجوونای امروزین دیگه.هیجانشون زیاده خبرا رو نمیخونن و کامنت میدن.:d
فکر میکنه تاپیک مرحوم شدنشو زدیم.:d

آخرین ویرایش:

|Night|

کاربر سایت
Aug 14, 2014
93
بحث بهترین به نظر من هیچ وقت درست نیست چون مثل فوتبال هر کسی یه نظر سلیقه شخصی داره...ولی خوب در اینکه به صنعت گیم کمک شایانی کرد هیچ کس منکر این نیست...در ضمن تولدت مبارک:)

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
بهترین بازیساز تاریخ، Fact...حتی کسی نزدیکش نخواهد شد.
چند وقت پیش بعد از 20 سال نشستم و ماریو رو تموم کردم.رفتم تو زمانی که اصلا نمیدونستیم امتیاز چی هست.زمانی که گیم فقط مال بچه ها بود،زمانی که ترانس میکرو داغ میکرد و میسوخت،زمانی که دسته ها زود به زود خراب میشدند،زمانی که زبون به نوار میکرو میکشیدیم تا بازی اجرا بشه! زمانی که بزرگتر ها میگفتند میکرو و سگا رنگ تلویزیون رو خراب میکنه،زمانی که تو همون دنیایی پیکسلی زندگی میکردیم دقیقا همون زمانی که امتیاز و گرافیک معنی نداشت.....نوستالژی نوستالژی نوستالژی :((

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
بهترین بازیساز تاریخ، Fact. به راحتی میشه بهش لقب پدر صنعت گیم رو داد و به نظر من مهم ترین نقش رو توی شکل گیری صنعت گیم داشته.

Fact؟
این ازون موضوعاتیه که اصلا نمیشه فکتی در موردش صادر کرد.الان اگه بیای 50 خط هم بنویسی از کارایی که واسه صنعت گیم انجام داد،اصلا خودش بازی رو اختراع کرد(:D)،باز هم فکت نمیشه.
الان میشه گفت بهترین کارگردان تاریخ سینما کیه و یه فکت هم جلوش گذاشت؟با این متر مثلا آیزنشتاین میشه بهترین کارگردان تاریخ(که از بهترین ها هم هست).هیچکاک و کوبریک اینا هم پشم :D

بهترین بازیساز تاریخ هم میازاکیه،Fact :D:D

راستی تولدش هم مبارک،مرد بسیار بزرگیه با اینکه اصلا با ماریو و خاندانش حال نمیکنم :D

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
اگر سلیقه رو بذاریم کنار و بر اساس سابقه و دستاورد هایی که برای صنعت داشته در نظر بگیریم , قطعا بهترین بازیساز تاریخ صنعت میاموتو هست.:d حالا اینکه یه نفر ممکنه بخاطر تنها یک بازی از فرد دیگه ای خوشش بیاد میشه همون قضیه ی سلیقه و نظر اون فرد که محترمه.:bighug:
تولد خالق عمو سیبیلو هم مبارک. چه خاطره ها که ندارم با فقط همین ماریو , باقی اثار میاموتو به کنار.

A.S.Z***

کاربر سایت
Nov 4, 2014
133
نام
علیرضا
میاموتو اصلا برابر نداره نمیشه در اینجا در موردش بحث کرد اصلا بحث نداره اگر کسه دیگری را دوست دارید مشکلی نداره ولی بدونید او قهرمان قرمانه شماست

- - -ویرایش - - -

میاموتو اصلا برابر نداره نمیشه در اینجا در موردش بحث کرد اصلا بحث نداره اگر کسه دیگری را دوست دارید مشکلی نداره ولی بدونید او قهرمان قرمانه شماست

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
فقط میتونم بگم که دوستش دارم به همراه نولان بوشنل.اینها واقعا از یک کره خاکی دیگه هستند و برای ما انسانها نازل شدن.:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
همین که بخشی از خاطرات شیرین دوران کودکیم رو رقم زده از همینجا دستش رو می بوسم :D هَپّی بورس دِی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر