میاموتو 62 ساله شد

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
shigeru-miyamoto-516x260.jpg

Shigeru Miyamoto طراح افسانه ای امروز 62 ساله شد او جز اولین طراحان بود که به Nintendo در سال 1977 پیوسته و تا به حال یعنی 2014 در این کمپانی مشغول بازی سازی است.
او بیش از 100 عنوان را برای Nintendo خلق کرده است که از جمله آنان می توان به Mario, Donkey Kong, The Legend of Zelda, Star Fox, F-Zero, Pikmin اشاره کرد او در حال حاضر برروی 3 پروژه به نام های Project Giant Robot, Project Guard و Star Fox (Wii U) در حال کار است.

از افتخارات او میتوان به این اشاره کرد که اولین کسی بود که در سال 1998 در Academy of Interactive Arts and Sciences به تالار مشاهیر وارد شد مجله Time او را در لیست 60 قهرمان آسیا بعد از گاندی و بروسلی جای داده است. او همچنین در سال 2007 در Game Developers Choice Awards جایزه Lifetime Achievement Award را دریافت کرد. IGN و GameTrailers او را در لیست 100 و 10 بازی ساز برتر تمام عصار قرار داده اند. در نظر سنجی بین بازی سازان او با بیشترین رای به عنوان Ultimate Development Hero انتخاب شد. او همچنین اولین کسی بود که در اسپانیا به عنوان یک خالق و سازنده خارجی به نشان Prince of Asturias Award دست یافت

Happy Birthday Shigeru Miyamoto! - NeoGAF
10529862750276001709.jpg

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
اگر صنعت گیم یک افسانه داشته باشه بی‌شک اون استاد میاموتوست. تو لیست IGN تو سال 2009 هم در بین 100 سازنده برتر در رتبه اول قرار گرفت.

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
خیلی از ماها با شاهکار های این مرد گیمر شدیم...تولدت مبارک خالق خاطرات کودکی :x:bighug:

قارچ کجا بود؟!! :x

قول میدم با این همه مهارت گیمری که این همه سال جمع کردیم بازم حداقل یه بار همین اول مرحله و دقیقا همینجا میمیریم :)):-s

49804932683859539501.jpg

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
بهترین بازیساز تاریخ، Fact. به راحتی میشه بهش لقب پدر صنعت گیم رو داد و به نظر من مهم ترین نقش رو توی شکل گیری صنعت گیم داشته.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خدا وکیلی هر بازی ای که ساخته خودش شده یک عنوان پر سرو صدا
تبریک میگم تولدشو واقعا با بازی هاش هنوزم خاطره دارم و از بازی کردنشون لذت میبرم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

به نظر بیشتر نظر شخصیشون رو گفتند . و اگرم این طور نبوده بهتر هست که حداقل میگفتند که این نظرشون هست (البته واضح هست که شما هم نظرتون رو گفتید)

در ضمن برای مثال سری بازی افسانه ی زلدا (که به نظرم اکثر گیمرهای ایرانی نهایتا اسمش رو شنیدند ) به نوعی سبک اکشن ادونچر رو تعریف کرده که بنیان گذار اصلی این سری بازی میاماتو هست.
legend of zelda ocarina of time که کارگردانش میاماتو بوده در اصل به نوعی بنیان گذار اکشن ادونچر سه بعدی هست و فکر کنم نیازی نباشه که بگم چه میانگین امتیاری این بازی
سبک پلتفرمر هم به نوعی با سری اصلی ماریو تعریف شده به نظرم که بنیان گذار اون هم میاماتو هست.
یکی از مهمترین اعضای ساخت یکی از بهترین پلتفرمر سه بعدی یعنی super mario galaxy میاماتو بوده . و همینطور super mario 64 و super mario world و super mario bros و ...
فکر کنم این ماریو های که گفتم قطعا از جمله بهترین پلتفرمرهای تاریخه .

و بازم مثال هست ...

ممنون

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
تو میتونی فکر کنی نیست، ولی هست :D
به نظر بیشتر نظر شخصیشون رو گفتند . و اگرم این طور نبوده بهتر هست که حداقل میگفتند که این نظرشون هست (البته واضح هست که شما هم نظرتون رو گفتید)

در ضمن برای مثال سری بازی افسانه ی زلدا (که به نظرم اکثر گیمرهای ایرانی نهایتا اسمش رو شنیدند ) به نوعی سبک اکشن ادونچر رو تعریف کرده که بنیان گذار اصلی این سری بازی میاماتو هست.
legend of zelda ocarina of time که کارگردانش میاماتو بوده در اصل به نوعی بنیان گذار اکشن ادونچر سه بعدی هست و فکر کنم نیازی نباشه که بگم چه میانگین امتیاری این بازی
سبک پلتفرمر هم به نوعی با سری اصلی ماریو تعریف شده به نظرم که بنیان گذار اون هم میاماتو هست.
یکی از مهمترین اعضای ساخت یکی از بهترین پلتفرمر سه بعدی یعنی super Mario galaxy میاماتو بوده . و همینطور super mario 64 و super mario world و ...
فکر کنم این ماریو های که گفتم قطعا از جمله بهترین پلتفرمرهای تاریخه .

و بازم مثال هست ...

ممنون
اگه نظر شخصی بود که جلوش نمی نوشتم Fact :D حالا اصراری ندارم حرفم درسته باشه ولی حرفم صرفا نظر شخصی نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر