Ubisoft: طرفداران Prince of Persia اکنون Assassin's Creed بازی میکنند

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
39856869588533448912.jpg

Lionel Raynaud معاون و سرپرست استدیو Ubisoft Montreal در گفتگو با Official Xbox Magazine بیان کرد:"

بیشتر طرفداران سری Prince of Persia در حال انجام بازی Assassin's Creed هستند. بخاطر این است که بخاطر این است که دلیلی برای ساخت Prince of Persia وجود ندارد."

او در پاسخ به سوال ساخته شدن Prince of Persia گفت:"
ما درمورد طرفداران Prince of Persia فکر میکنیم, بیشتر آنان هم اکنون Assassin's Creed بازی میکنند و ما هرگز بهترین ویژگیهای Prince of Persia را فراموش نمی کنیم. و ما معتقد هستیم می توانیم انتظارات طرفداران را با استفاده از برندهای بازی دیگر برطرف سازیم."

در آینده نزدیک به سختی میتوانیم Prince of Persia جدید را تصور کنیم چرا که Ubisoft هنوز مطمئن نیست این بازی در حال حاضر چقدر مورد علاقه خواهد بود.
Raynaud ادامه داد:"
ما از خودمان سوال می پرسیم و میگوییم که آیا ما طرفدارانمان را از دست داده ایم چرا که یک Prince of Persia جدید را توسعه نداده ایم. در حال حاضر علت این است که ما چگونه آن را بهبود ببخشیم سوال این است که ما نباید به آنان چیزی را بدهیم که 10 سال است آن را دوست دارند, امروز طرفداران Prince of Persia دیگر چیزهایی را که شما امروز به آن علاقه دارید را نمی خواهند.؟ بیشتر مدرن ."

چندی پیش Drew James مهندس استدیو Ubisoft Reflections در توییتر خود گفته بود:
" #Prince of Persia بعدی چه چیزی است؟"
یک کپی از این توییت به اکانت Ubisoft Reflections و یکی دیگر هم به اکانت توییتر Jade Raymond رئیس سابق Ubisoft Toronto فرستاده شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اینا چرا IP رو نمیفروشن؟:-/
چه دلیلی واسه فروش دارن دقیقا؟ :D IP که اگر 20 سال دیگه هم از روش بازی بسازن تقریبا فروشش تضمین شدس واسه چی باید فروش بره با این وضع خوبی که یوبی داره؟ :D بازی 20% تکمیل شده میده بیرون 60 دلار، میلیونی می فروشه :D

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
چه دلیلی واسه فروش دارن دقیقا؟ :D IP که اگر 20 سال دیگه هم از روش بازی بسازن تقریبا فروشش تضمین شدس واسه چی باید فروش بره با این وضع خوبی که یوبی داره؟ :D بازی 20% تکمیل شده میده بیرون 60 دلار، میلیونی می فروشه :D

منظورشون PoP ه نه AC :D ... از اونجایی که خودش نمیسازه حداقل بفروشتش به یکی که اون بسازه...

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
منظورشون PoP ه نه AC :D ... از اونجایی که خودش نمیسازه حداقل بفروشتش به یکی که اون بسازه...
منم منظورم pop بود :D شما فرض کن مایه دار هستی، میری ماشینی که مثلا 1 ساله سوار نشدی رو می فروشی چون الان سوارش نمیشی؟ نه چون پولش اصلا مطرح نیست برات :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
^^^
حالا اینکه ما مشکلات داریم که ۱۰۰ درصد و همه می دونیم چه خبره و اصلا نمی خوام راجع به اون صحبتی کنم.
اما این صحبت هاس شتر و اینا ماله خیلی قدیمه! اونی که اونور چنین فکری می کنه بدون کلا هیچی نمی دونه! اسم دو تا شهر اونطرفتر خونشون هم بلد نیس! :)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
علی خدایی الکی از کپکام طرفداری نکن دیگه. :D اون تریلری که از Deep Down نشون دادن حالت گیم پلی ریل تایم بود که بعدش کلا همه چی عوض شد. فکر نکنم وقتی بیای یه تریلر نشون بدی که توش با حالت اول شخص داره میره یارو و بازی هم HUD داره معنی غیر از این داشته باشه!

خدایی با راک استدی هم شوخی نکن دیگه :D

راست میگی فردین اصلا حواسم نبود بازی Hud داشت :D ولی خب بازم به نظرم اینکه بیای یه تریلر نشون بدی با اینکه توی کنفرانس به صورت زنده جلوی جمعیت "بازی" کنی فرق داره.

راک استدی هم خداییش خودم خیلی بازیهاشون رو دوست دارم (بتمن هاشون رو چندین بار تموم کردم) ولی این سیــاستش در مورد DLC ها خیلی خیلی افتضاحه. الان بازیشون هم Pre-Order DLC داره، هم Content انحصاری برای یه پلتفرم و هم DLC انحصاری برای یه Retailer خاص! همشون هم بخش های داستانی اند!!!

خداییش اگه کپکام همچین کاری میکرد الان ملت جد و آبادش رو جلو نظرش میاوردن ولی خب چون Rocksteady ـه هیچکس هیچی نمیگه :| :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
راست میگی فردین اصلا حواسم نبود بازی Hud داشت :D ولی خب بازم به نظرم اینکه بیای یه تریلر نشون بدی با اینکه توی کنفرانس به صورت زنده جلوی جمعیت "بازی" کنی فرق داره.

راک استدی هم خداییش خودم خیلی بازیهاشون رو دوست دارم (بتمن هاشون رو چندین بار تموم کردم) ولی این سیــاستش در مورد DLC ها خیلی خیلی افتضاحه. الان بازیشون هم Pre-Order DLC داره، هم Content انحصاری برای یه پلتفرم و هم DLC انحصاری برای یه Retailer خاص! همشون هم بخش های داستانی اند!!!

خداییش اگه کپکام همچین کاری میکرد الان ملت جد و آبادش رو جلو نظرش میاوردن ولی خب چون Rocksteady ـه هیچکس هیچی نمیگه :| :D
حالا چرا گیر دادی به Rocksteady ؟ دیوار کوتاه تر از Rocksteady پیدانکردی ؟ :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
حالا چرا گیر دادی به Rocksteady ؟ دیوار کوتاه تر از Rocksteady پیدانکردی ؟ :D
چون تنها شرکتیه که هر کاری بکنه کسی بهش گیر نمیده :D وگرنه یوبی هم عینا داره همینکار رو انجام میده ولی خب ملت به اندازه کافی به یوبی گیر میدن :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

البته علی من خیلی وقته به این قضیه های pre-order و ... توجه نمیکنم چون بعد از 1 ماه اینا، همرو برای همه برای خرید میذارن. :D (چقدر "برای" استفاده کردم :D )

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313

انصافا Pre-Order DLC های Rocksteady دردش خیلی کمتر از اینه که بازیت ۶۰ دلار باشه بعد یه کانتنت توش بچپونن ازت ۹۹ دلار بگیرن برای باز کردنش :|

چیز دیگه ای هم که هست شخصیت هایی که توی سری Batman هستن چون کمیک بوکی هستن خیلی طرفداراش بیشتر از بازی های دیگه هست در اصل قابل مقایسه نیست مثلا همون هارلی کلی طرفدار داره، هرچیم که طرفدار داشته باشه معمولا سوژه خوبی برای پول در اوردنه :D

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا

کدوم بازی ای دیگه اینا رو نداره؟ :d هر بازی ای که می یاد دیگه حداقل 2 تاشونو داره، یه چند وقت دیگه هم همه بازی ها هر سه تاشونو با هم دارن :d
البته من اطلاع ندارم که این DLC داستانی بلافاصله روز عرضه بازی قابل بازی و دانلود هست یا نه، اگه باشه که خوب بده، اگه نه خیلی هم خوب، DLC ـی که بعدا 10$ می خری رو مجای با Pre Order می گیری. در هر صورت اون DLC ها هم بعدا تو نسخه ی کامل تر یا همراه با seaspon pass می یاد :d
حالا من نمی دونم چرا اومدی RS رو مثال زدی که دیگه حداقل بازی ناقص نمی ده بیرون، دو تا بازی ساخته بود نسل قبلی خودکشی کنه آدم نمی تونه توشون باگ و گلیچ پیدا کنه :d
بعضی شرکت ها هستن که نمی خوام نام ببرم :d بازی می سازن Pre Order DLC داره، Season passـی داره که همه ی DLC های بازی رو شامل نمی شه (LoL) و کلی چیز دیگه :d

ولی به طور کلی بحثی که هست اینه که سیاست های این چنینی رو سازنده فکر نکنم مشخص کنه، بلکه به عهده ناشر ـه (اگه حرفم درست باشه، تصحیح کنید اگه اشتباه می کنم)، Rs یه Dev سیاست هاش رو WB مشخص می کنه، ولی دیگه ubisoft و capcom (اگه در مورد دومش اشتباه نکنم) تصمیم گیرنده کاملا خودشون هستن

پ.ن: پست در جهت دفاع از RS بود، خداوکیلی این بنده خدا ها خیلی مظلومن گیر ندید بهشون :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همین چند پست اخیری که الان در دفاع از این سیـاست RS داده شده، کاملا مطلبی که توی پست قبلیم بهش اشاره کردم رو تایید میکنه :D خیلی دوست دارم بدونم اگه بجای اون عکس Harley Quinn این رو توی اسپویلر گذاشته بودم الان چجور پستایی توی تاپیک میدیدیم.
pbuol5f8my7u0lmkh30n.jpg

ولی به طور کلی بحثی که هست اینه که سیاست های این چنینی رو سازنده فکر نکنم مشخص کنه، بلکه به عهده ناشر ـه (اگه حرفم درست باشه، تصحیح کنید اگه اشتباه می کنم)، Rs یه Dev سیاست هاش رو WB مشخص می کنه، ولی دیگه ubisoft و capcom (اگه در مورد دومش اشتباه نکنم) تصمیم گیرنده کاملا خودشون هستن
اگه اشتباه نکنم RS یکی از استدیو های WB ـه و جزیی از این کمپانی حساب میشه. اگه RS واقعا با این سیـاست ها موافق نبود میتونست خیلی راحت با WB مطرح کنه و ازشون بخواد تا این Content ها رو توی خود بازی قرار بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر