Ubisoft: طرفداران Prince of Persia اکنون Assassin's Creed بازی میکنند

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
39856869588533448912.jpg

Lionel Raynaud معاون و سرپرست استدیو Ubisoft Montreal در گفتگو با Official Xbox Magazine بیان کرد:"

بیشتر طرفداران سری Prince of Persia در حال انجام بازی Assassin's Creed هستند. بخاطر این است که بخاطر این است که دلیلی برای ساخت Prince of Persia وجود ندارد."

او در پاسخ به سوال ساخته شدن Prince of Persia گفت:"
ما درمورد طرفداران Prince of Persia فکر میکنیم, بیشتر آنان هم اکنون Assassin's Creed بازی میکنند و ما هرگز بهترین ویژگیهای Prince of Persia را فراموش نمی کنیم. و ما معتقد هستیم می توانیم انتظارات طرفداران را با استفاده از برندهای بازی دیگر برطرف سازیم."

در آینده نزدیک به سختی میتوانیم Prince of Persia جدید را تصور کنیم چرا که Ubisoft هنوز مطمئن نیست این بازی در حال حاضر چقدر مورد علاقه خواهد بود.
Raynaud ادامه داد:"
ما از خودمان سوال می پرسیم و میگوییم که آیا ما طرفدارانمان را از دست داده ایم چرا که یک Prince of Persia جدید را توسعه نداده ایم. در حال حاضر علت این است که ما چگونه آن را بهبود ببخشیم سوال این است که ما نباید به آنان چیزی را بدهیم که 10 سال است آن را دوست دارند, امروز طرفداران Prince of Persia دیگر چیزهایی را که شما امروز به آن علاقه دارید را نمی خواهند.؟ بیشتر مدرن ."

چندی پیش Drew James مهندس استدیو Ubisoft Reflections در توییتر خود گفته بود:
" #Prince of Persia بعدی چه چیزی است؟"
یک کپی از این توییت به اکانت Ubisoft Reflections و یکی دیگر هم به اکانت توییتر Jade Raymond رئیس سابق Ubisoft Toronto فرستاده شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
با اینکه خودم فن PoP و با warrior within کلی خاطره دارم ولی باید قبول کنید که داستانش تو همون سه گانه تموم شد. و اگر هم قرار باشه بسازند یه چیزی در میاد
مثل : reboot 2008 و از اون جایی که ما ملت کلا خیلی حساسیم همه میریزیم سر یوبی که وای این چه داستانی و گند زدین به نوستالژیمونو ...

AC درسته میلک شده وداستان هاش کلا داغونه ولی بازم دست سازنده ها بازه که بازی رو به هر عصر و زمانی با کاراکتر های مختلف ببرن.

خب حتما که نباید راجع به Prince توی Sands of Time باشه که، Prince of Persia هم میتونه راجع به کاراکتر های مختلف توی بازه های زمانی مختلف باشه. مشکلی پیش نمیاد، اونقدر فیکس نیست داستان، توی همون تریلوژی اول هم خیلی Inconsistency داشتن که داستان جور در بیاد. نسخه 2008 هم خیلی قشنگ بود، من DLC ش رو هم بازی کردم و خیلی ضد حال خوردم وقتی ادامه داده نشد.

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
لعنت بهت ubi :|

یه زمانی بخاطر همین prince of persia محبوب ترین کمپانی واسه من بود. حالا به آشغالی تبدیل شده که بوش داره همه جا رو بر میداره و روز به روز منفورتر میشه.

این حرفش واسه یه طرفدار پرنس از هر توهینی بدتر بود. :| همون بهتر که دیگه هیچ POP بدست این مسخره ها ساخته نشه (شاهکار آخرشون هنوز یادمون نرفته)

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
با اینکه خودم فن PoP و با warrior within کلی خاطره دارم ولی باید قبول کنید که داستانش تو همون سه گانه تموم شد. و اگر هم قرار باشه بسازند یه چیزی در میاد
مثل : reboot 2008 و از اون جایی که ما ملت کلا خیلی حساسیم همه میریزیم سر یوبی که وای این چه داستانی و گند زدین به نوستالژیمونو ...
AC درسته میلک شده وداستان هاش کلا داغونه ولی بازم دست سازنده ها بازه که بازی رو به هر عصر و زمانی با کاراکتر های مختلف ببرن.

Ubisoft هم میتونه POP رو باز در حد گذشته ادامه بده ، برای مثال وقایع بین نسخه 2 و 3 روایت بشه (مثل آخرین نسخه که از نظر داستانی بین 1 و2 بود.)
حتی یه ریمستر هم از 3 گانه اصلی (Sands of time , Warrior within , Two thrones) منتشر کنن ، واقعا ارزش خرید خیلی بالایی داره.
--------------
یه زمانی AC هم بازی خلاقانه ای بود ولی خیلی خوب میشه الان با این امتیازات قشنگ AC ، از این بازی یکم بکشه بیرون و روی IP های خوب قدیمیش کار کنه..

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
تصوره یک PoP نسل هشتمی موهای تن آدمو سیخ میکنه..!! ساختنش لیاقت میخاد که درحاله حاضر یوبیسافت نداره..!:)! یکی یه غلطی کرد Assassin's Creed ساخت دیگه این یوبی ول کن نیست:d همین الانش یه Remaster از نسخه ی شماره 2 بدن، ملت بازهم با آغوش باز استقبال میکنن..!!

طرفداران PoP مجبورند AC بازی کنند.....:|

یکی باید این تاپیک رو ترجمه کنه برای Exec های یوبی سافت بفرسته

On a totally different note

چقدر سریع بچه ها برگشتن نسبت به UBISOFT همین چند ماه پیش یادمه داشتم از Black Flag بد میگفتم که یه عالمه آدم شروع کردن مخالفت و طرفداری از این کمپانی.....

Black Flag بازیه خوبی بود...!! جو نده:|

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این رو تو نظرات دیدم که میگفتن حداق یک نسخه بازسازی شده بده بگم که 3 4 سال پیش تقریبا یک نسخه بازسازی شده HD منتشر شد که انحصاری Ps3 بودش !
یوبیسافت اگر گند نسخه پنچم رو نمیزدش راه برای ساخت نسخه جدید خیلی باز بودش ولیکن ...

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
Black Flag بازیه خوبی بود...!! جو نده:|

نبود! چیش خوب بود واقعا؟ ماموریت ها که همون Non-sense ای بود که از قسمت یک، باید جیب ملت رو میزدی به حرفاشون گوش میدادی، بعد داستان خسته کننده و تکراری راجع به درگیری Templars and Assassins ، هی سینک کردن مپ بازی....تنها Assassin's Creed ی که باعث خوابیدن من وسط بازی نمی شد همون قسمت یک بود بخاطر اینکه یه سری ایده جدید داشت، از قسمت دو به بعد کلافه کرد منو، طوری که Spin off های 2 و 3 رو کلا Skip کردم، به Black Flag شانس دادم چون کلا Pirate هارو دوست داشتم ولی اونم به خسته کنندگی بقیه قسمت ها بود.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
به عنوان يه طرفدار پرنس از اساسين متنفرم حتي همون شماره اول رو هم دوست نداشتم داستان هاي آبكي و مبارزات خسته كننده
واقعا حيف پرنس

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
سری AC هرچقدر هم خوب باشهه هیچ وقت جای pop رو پر نمیکنه مخصوصا pop2. خب بگین نمیخوایم ادامه ش رو بسازیم دیگه چرا حرف دهن گیمر میذارین؟
پ. ن: این ها هم از ایرانی ها یاد گرفتن تو هر زمینه ای یه تصمیم میگیریم بعد میگیم اینها خواست مردمه و این مردمن که تصمیم میگیرن:|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Call me hater اما یه مشت حیوون شدن مدیر و کارگردان و تهیه کننده توی این خراب شده که الان اسمش هست یوبی سافت و سیاست هاشون رسما این کمپانی رو با فاضلاب یکسان کرده.
اینقدر بی صاحب شده که هر روز یه خری مثل این میاد و یه بیانیه ای ول میده و اینجوری ملت مورد عنایتش قرار میدن. اونایی هم که یه چیزی بارشون بود یا رفتن و یا صداشون در نمیاد. IP که یه چورایی نماد یوبی بود اینجوری به انزوا کشیده شد و توی پیچ و خم روده نیست و نابود شد. ممنون یوبی سافت:bighug:

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
به نظرم کار درستی میکنن ... با ساخت AC و شباهت گیم پلی دو تا بازی به هم دیگه نیازی نیست pop جدید ساخته شه .

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
Call me hater اما یه مشت حیوون شدن مدیر و کارگردان و تهیه کننده توی این خراب شده که الان اسمش هست یوبی سافت و سیاست هاشون رسما این کمپانی رو با فاضلاب یکسان کرده.
اینقدر بی صاحب شده که هر روز یه خری مثل این میاد و یه بیانیه ای ول میده و اینجوری ملت مورد عنایتش قرار میدن. اونایی هم که یه چیزی بارشون بود یا رفتن و یا صداشون در نمیاد. IP که یه چورایی نماد یوبی بود اینجوری به انزوا کشیده شد و توی پیچ و خم روده نیست و نابود شد. ممنون یوبی سافت:bighug:

نه آقا کاملا درست میگی.حرف دل خیلی ها رو قطعا زدی. کار به جایی رسیده که توی یه سال دو نسخه از یه بازی، بدون پیشرفت درست و درمون میده و فقط به فکر فروش و پول و سوده. باید حرف یکی از سایت های خارجی رو تکرار کرد که Ubi is New EA

حالا صد رحمت به EA که خیلی وقته از اون سیاست های بدش در اومده و واقعا بازی های خوبی هم میده بیرون. یوبی سافت بازی به بازی بدتر میشه، همش هایپ و هایپ و هایپ...

پ.ن. یکی گفته بود که نسخه پنجم فاجعه بود، درسته گرافیک و شمشیرزنیش بد بود، مناسب نبود.ولی از نظر المان پلتفرمینگ به نظرم یکی از بهترین های پرنس بود. ترکیب آب و خاکش رو فک نکنم فراموش کنم.خیلی خوب بود. نسخه چهارم رو هم منم به چشم یه پرنس دیگه خیلی دوست داشتم، گرافیک سل شیدش عجیب اون زمان واسم نو و بکر بود و حال میکردم. داستان و پلتفرمینگش هم خوب بود. حیف که ادامه ندادن. هنوزم جا داره اونو ادامه بدن...

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,487
نام
سپهر
یعنی چی ؟ دیگه نمی سازن .. ببخشید به همه ی طرفداران یوبی سافت که این حرف رو می گم : گند زدین به ساختن این همه اساسین،؟* یکی از بهترین آی پیاتون به گور می برین، شما با همون POP ، دل طرفداراننتون به دست آوردین!)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر